Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

  • 1 month later...
On 25/6/2017 at 1:44 ΠΜ, το μέλος akilleas έγραψε:

Πριν από λίγο μπήκα από κινητό με Όπερα και μου ζήτησε login μετά από πολύ καιρό.

Αυτό είναι φυσιολογικό μιας και αναβαθμιστηκε η έκδοση

Σε όλους λογικά login θα ζήτησε.

 

πριν 4 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Είναι γνωστό ότι δεν συνδέεται με ταπατολκ έτσι;

όχι δεν το είχαμε, το έχουμε όμως τωρα :p 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, karmen1983 said:

Αυτό είναι φυσιολογικό μιας και αναβαθμιστηκε η έκδοση

Σε όλους λογικά login θα ζήτησε.

 

Αν δεις την ημερομηνια του ποστ ειναι 25 Ιουνιου :p


Να ρωτησω.Στα replies των ειδησεων δε μπορουμε να βαλουμε reactions ?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Δεν πρέπει να δουλευει το ανεφερε και άλλο μέλος.

Το κοιτάμε αλλά κάτι μου λέει ότι δεν εχουν βγάλει Update για την νέα έκδοση

"Άλλο μέλος"...

Πόσο πολύ απρόσωπο ακούστηκε αυτό...

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε εσυ δεν εισαι τυχαιος.Εισαι ο Δημητρης Λιακουρης με τονο στο Α :p
Και αλλο μελος ειπε για να φανει η ποσοτητα του θεματος.

Την επομενη φορα Αγαπη, κανε τους mention.Ακομα και 35 ατομα να ειναι :p

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Για να δείτε απλά πόσο έχω γεράσει...

Ο Δημήτρης απάντησε επειδή ήταν αυτός που το ανέφερε στο άλλο θέμα...

Εγώ νόμιζα ότι ο Δημήτρης ήταν αυτός που το ανέφερε σε αυτό το θέμα, ενώ το έχει κάνει ο @FrOsT

 

Χρειάζομαι επειγόντως διακοπές ειλικρινά. Δε πάει άλλο :p 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αυτο το πραγμα με τα popup του stoiximan εχουν καταντησει βραχνας. Καθε φορα που μπαινω στο thelab (νεο session id) πεταγεται ενα παραθυρο [ilayer] με την διαφημιση του stoiximan μπροστα σ αυτο που διαβαζω και με το που θα πατησω να κλείσει, μου ανοίγει νεο browser παραθυρο με φουλ τη διαφημιση της αλογομουροσελίδας τους. Ειπαμε να κλείσουμε το adblocker γιατι αγαπαμε το thelab που μας ενημερωνει τοσα χρόνια αλλα αυτο το popup καθε φορα που ανοιγω νεο session εχει καταντήσει καρκίνος...
Προτιμω δηλαδη να εχει στα πλάγια 2-3 μη επιθετικα banners παρα αυτα τα ενοχλητικα popups του αλογομούρη...

Πλέον τουτου θα ηταν και ευστοχο να εμπαινε και κανα banner απο ελληνικα καταστηματα [πχ πληροφορικής] και πιστευω ο κοσμος θα κλίκαρε που και που κανα banner.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και ένας εκσυγχρονισμός διαφημίσεων θα ήταν κάπως καλύτερα αν είναι εφικτό. 

 

Πχ μια ωραία background διαφήμιση, το tab της διαφήμισης πάνω από τα reviews να μεταφερθεί δίπλα στο λογότυπο, pre roll διαφημίσεις εντός του βίντεο σε όποια ανεβαίνουν στο κανάλι του thelab στο YouTube και περισσότερη χρήση του ώστε να υπάρξουν έσοδα (έστω και ελάχιστα) από εκεί, affiliate reviews προϊόντων από μεγάλα Κινέζικα καταστήματα κλπ.

 

Εντελώς φιλικά οι παραπάνω προτάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αρχικά για μία φορά την μέρα που εμφανίζεται η συγκεκριμένη διαφήμιση δεν περιμέναμε να δημιουργήσει τέτοιο πρόβλημα και τέτοια αγανάκτηση.

Κατα δευτερον το παρακάτω που αναφέρεις

πριν 14 λεπτά, το μέλος Korgull_x έγραψε:

μπροστα σ αυτο που διαβαζω και με το που θα πατησω να κλείσει, μου ανοίγει νεο browser παραθυρο με φουλ τη διαφημιση της αλογομουροσελίδας τους.

προφανώς και πατάς πάνω και δεξιά και όχι πάνω και αριστερά που γράφει κλείσιμο

 

πριν 15 λεπτά, το μέλος Korgull_x έγραψε:

Προτιμω δηλαδη να εχει στα πλάγια 2-3 μη επιθετικα banners παρα αυτα τα ενοχλητικα popups του αλογομούρη...

Και εμείς θα προτιμούσαμε κάτι τέτοιο, όπως και θα προτιμούσαμε να μην έχει καθόλου αλλά δυστυχώς δεν γίνονται όλα όπως θα θέλαμε

 

πριν 16 λεπτά, το μέλος Korgull_x έγραψε:

Πλέον τουτου θα ηταν και ευστοχο να εμπαινε και κανα banner απο ελληνικα καταστηματα [πχ πληροφορικής] και πιστευω ο κοσμος θα κλίκαρε που και που κανα banner.

Αυτό θα ήταν ιδανικό αλλά δεν διαθέτουν τα ελληνικά καταστήματα χρήματα για banner και πίστεψέ με έχουμε επικοινωνήσει με πολλά.

 

Αν τώρα παρόλα αυτά συνεχίζει να σου δημιουργεί πρόβλημα μπορείς να ενεργοποιήσεις και πάλι το adblock :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.