Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

πριν 31 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

Δεν βλεπω καμια διαφορα με το uBlock .... 

Με το ublock μια φορα μου το εκανε και μετα ποτε ξανα, με τα αλλα , το εκανε πιο τακτικα. Κλεισε το ublock , μη ξεχασεις να το κλεισεις. 

Γραψε στα μπαγκς ή ας τα μεταφερει η ΑΓαπη εκει! :) 

Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που το μεταφερατε γιατι εγω ξεχαστηκα το ratting XD 

 

Το φαινομενο αρχισε χθες , και μου το κανει και με το adblocker και με το uBlock . 

Το παραθυρο πεταγεται στην αρχικη σελιδα καθε φορα  , αφου πατησω "οκευ μαν μου " και με ανοιξω 4-5 καρτελες με θεματα , εχει πιθανοτητα να μου ξαναβγει . Επισης πιθανοτητα να μου ξαναβγει εχιε οταν εχω παρατησει το site στην απο πισω για κανα 1-20λεπτο και μετα πατησω "νεο περιεχομενο" 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα θεματάκι. Σε κάθε νέα δημοσίευση μου γράφω για κάποιο λόγο με bold. Γνωρίζει κανείς κάτι για αυτό? Ευχαριστώ.

EDIT: Σε αυτό εδώ το πόστ όλα οκ! LOL :D 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Dj_ALeX έγραψε:

Καλησπέρα. Έχω ένα θεματάκι. Σε κάθε νέα δημοσίευση μου γράφω για κάποιο λόγο με bold. Γνωρίζει κανείς κάτι για αυτό? Ευχαριστώ.

Σε ποιο θέμα; Στο κάνει παντού ή μόνο σε ένα; 

Αν σε ένα δώσε μου λινκ να βρω ποια υπογραφή φταίει

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ψάχνοντας να βρω ένα θέμα που είχα ξεκινήσει εγώ, ενώ πάνω στα πεδία είναι επιλεγμένο "anytime",

όταν πατάω το load more activity μου εμφανίζει θέματα μόνο του τελευταίου χρόνου.

Τα παλιότερα μπορώ να τα βρω μόνο αν ορίσω αριθμό ημερών, παράδειγμα 1000 μέρες.

Το αναφέρω μήπως διορθώνεται και δεν χρειάζεται να ορίσεις μέρες 

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

ένα πρόβλημα που έχω εδώ και αρκετό καιρό είναι με τις embedded εικόνες/gif (λογικά είναι embedded μπορεί να κάνω και λάθος)
τι εννοώ

 

στο θέμα με τα ανέκδοτα στα post 7527 και 7528 όταν πάω με δεξί κλικ να κάνω είτε view image είτε open link in new tab
αντί να ανοίξει την εικόνα σε νέα καρτέλα "σκέτη" μου βγάζει ένα "download" prompt για imageproxy.php
αυτό σε firefox x64 (ο main μου)
σε edge (που έκανα δοκιμή) και σε chrome στο κινητό

 

τις εικόνες στο θέμα τις βλέπω κανονικά και στο desktop αν "κλικάρω" πάνω τους πάλι τις κάνει ζουμ με το τυπικό μαύρο πλαίσιο
απλά όταν θέλω να δω σκέτη την "αρχική" εικόνα έχω θέμα

Δεν ξέρω αν το περιγράφω σωστά, έψαξα και στις τελευταίες σελίδες και δεν βρήκα κάποια αναφορά
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.