Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Μπήκα με Chrome (από την ίδια γραμμή) από το κινητό και δεν υπάρχει κανένα θέμα. Θα το ψάξω περισσότερο, μια και κάτι θα είναι με τον υπολογιστή μου. Clear cache έκανα πάντως από πριν.. 

Link to comment
Share on other sites

Τωρα παρατηρησα οτι μπηκες με τον chrome απο το κινητο. Απο το pc δοκιμασες με chrome ? Λογικα κατι αλλο θα παιζει ομως στο pc....

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Delijohn έγραψε:

έχω chrome και πάνω δείχνω τι βγαίνει και με firefox..

Ορίστε τι δείχνει και με vivaldi..

 

πριν 14 λεπτά, το μέλος Delijohn έγραψε:

Εδώ γράφω το παθαίνω και με vivaldi και μόλις δοκίμασα και με τον opera και πάλι τα ίδια. 

Μόνο από το κινητό έπαιξε καλά. Κουλό.. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

'Εχει κάποιο θέμα το site...; 

Εδώ και αρκετή ώρα, βλέπω πολλές εικόνες και avatars σαν broken images και επίσης, σε αρκετές σελίδες, δεν τελειώνει το φόρτωμα.

Στην αρχή νόμισα ότι κάτι έχει η σύνδεσή μου, αλλά δεν το κάνει σε κανένα άλλο site.

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάσαι καλά. 

Τις πρώτες μέρες όταν κάναμε τη μετάβαση μέχρι να το πάρουμε χαμπάρι μπορούσατε να κάνετε όλα σας τα posts edit ανεξάρτητα από το πόση ώρα πέρασε.

Αλλά αυτό ήταν μερικές μέρες. Μετά μπήκε το ακαδημαϊκό τέταρτο :)

 

Οσο για το αν είναι λίγο ή πολύ.

Σε 15 λεπτά αν το θέμα έχει ροή μπορεί να υπάρξουν από 10 και πάνω απαντήσεις και αυτό που έχεις γράψει αν το αλλάξεις να ακυρώσει τις επόμενες.

 

Η δουλειά του edit είναι να διαβάσετε το Post σας και αν βρείτε κάποιο λάθος να το διορθώσετε ή να κάνετε μια μικρή προσθήκη.

Τωρα αν μετά απο μισή ώρα θυμηθείς ότι κάτι δεν είπες κάνε ένα ποστ απο κάτω και συνέχισε :)

Αν δεν θες να φαίνεται το ένα κάτω από το άλλο κάνε ένα ριπορτ να έρθει κάποιος να τα συγχωνεύσει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Στα pm δεν βλέπω πουθενά τον φάκελό ή την επιλογή για να δω τα sent. Μόνο το inbox μου εμφανίζει. Έκανα και μια αναζήτηση μήπως έχει απαντηθεί το πουθενά αλλά δεν βρήκα κάτι. Δεν υπάρχουν τα sent ή δεν κάνω κάτι σωστά. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που αλλάξμε πλατφόρμα τα πμ είναι συζητήσεις και όχι μεμονομένα μηνύματα.

Οτι έχεις πει με έναν χρήστη είναι μέσα σε μία συζήτηση και δε χρειάζεται να πηγαίνεις sent Και receive για να δεις τι είπατε. Οπως επίσης ότι και να έχετε πει όσα και να έχετε ανταλλάξει επειδή ακριβώς το βλέπει σαν ΜΙΑ συζήτηση το χρεώνει σαν ένα πμ :) 

Ενω παλιά αν σου έστελνα 20πμ και εσυ άλλα 20 εμένα είχες ένα inbox με 40/100 γεμάτο μόνο από αυτά

Link to comment
Share on other sites

είχα γράψει ένα κατεβατό απάντηση/αγανάκτηση/ξέσπασμα/λόγο για ban :p και ο υπολογιστής που έγραφα, έκανε τσαφ κι έσβησε... άνοιξα πάλι, πήγα στο θέμα που ήθελα και δεν έχει καν κρατήσει κάτι.. θέλει κάποιο ιδιαίτερο κόλπο ή χάθηκε αυτό το feature;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν έχει χαθεί αλλά έχουμε εξελίξει το θέμα της τεχνητής νοημοσύνης του editor.

Κατάλαβε ότι αν ποστάρεις θα φας ban και σου λέει κάτσε να το εξαφανίσω :p 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Delijohn έγραψε:

είχα γράψει ένα κατεβατό απάντηση/αγανάκτηση/ξέσπασμα/λόγο για ban :p και ο υπολογιστής που έγραφα, έκανε τσαφ κι έσβησε... άνοιξα πάλι, πήγα στο θέμα που ήθελα και δεν έχει καν κρατήσει κάτι.. θέλει κάποιο ιδιαίτερο κόλπο ή χάθηκε αυτό το feature;

Δάκτυλος του gdp77 ήταν :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος Delijohn έγραψε:

είχα γράψει ένα κατεβατό απάντηση/αγανάκτηση/ξέσπασμα/λόγο για ban :p και ο υπολογιστής που έγραφα, έκανε τσαφ κι έσβησε... άνοιξα πάλι, πήγα στο θέμα που ήθελα και δεν έχει καν κρατήσει κάτι.. θέλει κάποιο ιδιαίτερο κόλπο ή χάθηκε αυτό το feature;

Απ' ότι έχω καταλάβει δεν αποθηκεύονται server-side, οπότε... Με τι browser ήσουν;

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.