Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Δε μπορώ να ποστάρω. 10η φορά που προσπαθώ.

 

edit: Τα κατάφερα...

 

edit2: αλλά εδώ μόνο. Στο δείξτε το γραφείο σας los poylos. Oh well...

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις μου το έχει κάνει κι εμένα δύο φορές. Και τις δύο έκανα refresh τη σελίδα και paste το κείμενο που είχα γράψει και δημοσιεύτηκε κανονικά. Δεν είναι ιδανικό, αλλά μέχρι να εντοπίσουμε και να διορθώσουμε το πρόβλημα είναι μια γρήγορη λύση.

 

@wolves δες αν δουλεύει και σε σένα αυτό.

Αυτο που εκανα (κατα λαθος) και δουλεψε, ηταν οτι ποσταρα χωρις να βρισκομαι στην τελευταια σελιδα του thread.... ημουν στην 1η σελιδα και εβαλα την ¨απαντηση¨και το πηρε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Alert alert: Πανε μια σελιδα πισω Σπυρο, εχει αναφερθει ξανα. 

Συνεχιζεται ομως σε συγκεκριμενα posts (?) . ΠΧ στο "δειξτε το κουτι σας" σε καποια post. 

Σε όλα συμβαίνει, τουλάχιστον σε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα στο "δειξτε το κουτι σας", κατ'εξακολουθηση και περιστασιακα σε αλλα threads. 

Αρκετες φορες δε με αφηνει να ποσταρω. Παταω "υποβολη απαντησης" και απλα δε γινεται τιποτα. :hmm: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Σε εμενα στο "δειξτε το κουτι σας", κατ'εξακολουθηση και περιστασιακα σε αλλα threads. 

Αρκετες φορες δε με αφηνει να ποσταρω. Παταω "υποβολη απαντησης" και απλα δε γινεται τιποτα. :hmm: 

Το παθαίνω και γω αυτό και θέλει refresh η σελίδα και στρώνει

Link to comment
Share on other sites

δε βλέπω σε μερικά μηνύματα τις φωτογραφίες. Π.χ. εδώ κι αν πάω να ανοίξω το .png σε ξεχωριστό tab μου δίνει «Sorry, there is a problem The page you requested does not exist Error code: 1S160/2». Είναι οκ ή να αρχίσω να ψάχνομαι με τον chrome;

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, salde said:

δε βλέπω σε μερικά μηνύματα τις φωτογραφίες. Π.χ. εδώ κι αν πάω να ανοίξω το .png σε ξεχωριστό tab μου δίνει «Sorry, there is a problem The page you requested does not exist Error code: 1S160/2». Είναι οκ ή να αρχίσω να ψάχνομαι με τον chrome;

Προσωρινά μπορείς να αντικαταστήσεις στο URL των εικόνων το 

www.thelab.gr με s3-eu-west-1.amazonaws.com/thelab.gr

 

Ενδεικτικά, η πρώτη εικόνα στο θέμα που παρέθεσες γίνεται από

https://www.thelab.gr/uploads/monthly_2016_06/pic1.png.d42675cb358d4aeec2be51b2cb80a974.png ->

http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/thelab.gr/uploads/monthly_2016_06/pic1.png.d42675cb358d4aeec2be51b2cb80a974.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, tommybertsen said:

Σε εμενα στο "δειξτε το κουτι σας", κατ'εξακολουθηση και περιστασιακα σε αλλα threads. 

Αρκετες φορες δε με αφηνει να ποσταρω. Παταω "υποβολη απαντησης" και απλα δε γινεται τιποτα. :hmm: 

Κι εμένα, μου γράφει "Saving" και επιστρέφει στο "Submit Reply", χωρίς να κάνει κάτι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι , συνεχιζει να το κανει και σε εμενα, αλλα οχι παντα. Καποιες φορες , μετα απο refresh , ποσταρει. 

Το πιο αστειο ειναι οτι το λαικ δε γινεται ακομη στο "δειξτε το κουτι σας" , αλλα μπαινοντας απο ταπατοκ , εκανα κανονικα :hehe:  (το post επισης γινεται με τη μια μεσω tapatalk).

* Εκανα και καθαρισμο cache και μπισκοτων και απο ολα, και τιποτα δεν αλλαξε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tommybertsen said:

Ναι , συνεχιζει να το κανει και σε εμενα, αλλα οχι παντα. Καποιες φορες , μετα απο refresh , ποσταρει. 

Το πιο αστειο ειναι οτι το λαικ δε γινεται ακομη στο "δειξτε το κουτι σας" , αλλα μπαινοντας απο ταπατοκ , εκανα κανονικα :hehe:  (το post επισης γινεται με τη μια μεσω tapatalk).

* Εκανα και καθαρισμο cache και μπισκοτων και απο ολα, και τιποτα δεν αλλαξε!

Εντάξει, εφάρμοσα το κολπάκι του @wolves 

Spoiler
On 9/17/2016 at 8:53 AM, wolves said:

Αυτο που εκανα (κατα λαθος) και δουλεψε, ηταν οτι ποσταρα χωρις να βρισκομαι στην τελευταια σελιδα του thread.... ημουν στην 1η σελιδα και εβαλα την ¨απαντηση¨και το πηρε...

 

και δούλεψε...

Link to comment
Share on other sites

Ομως για να κανεις λαικ , αυτο το κολπο δε δουλευει :hehe: Το refresh δουλευει σχεδον παντα σε εμενα! Ειναι τελειως random το φαινομενο του post . Στο ΠΟΘ μολις τωρα μου το εκανε , και με refresh δουλεψε. Επισης οταν το κανει αυτο , ειναι λες κα ειναι νεκρη η σελιδα. Υπο κανονικες συνθηκες, σωζεται το κειμενο που εχεις γραψει. Οταν δεν ποσταρει , και κανεις refresh, δεν το σωζει το κειμενο! 

ΥΓ: Το εκανε και εδω μολις τωρα :p 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.