Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος astrolabos έγραψε:

Δάκτυλος του gdp77 ήταν :hehe: 

όχι βρε, ούτε καν.. το παιδί στηρίζει την άποψή του απλά..

άλλοι χαλάνε την εικόνα του thelab.. κι όσο υπάρχουν 2 μέτρα και 2 σταθμά για τους χρήστες, η κατάσταση δεν αλλάζει.. κ το θέμα το κλείνω εδώ. Απλά εξηγήθηκα, γιατί με το συγκεκριμένο χρήστη που ανέφερες, δεν έχω τίποτα.

 

πριν 1 ώρα, το μέλος UltraB έγραψε:

Απ' ότι έχω καταλάβει δεν αποθηκεύονται server-side, οπότε... Με τι browser ήσουν;

 

chrome

άλλη φορά είχα βρει όσα είχα γράψει, αφού είχα κλείσει κ το παράθυρο.. εδώ ίσως τα έχασα επειδή έκλεισε (τσαφ ξερό) όλο το pc.. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Delijohn said:

άλλη φορά είχα βρει όσα είχα γράψει, αφού είχα κλείσει κ το παράθυρο.. εδώ ίσως τα έχασα επειδή έκλεισε (τσαφ ξερό) όλο το pc.. 

Ναι. To local storage του browser χρησιμοποιείται. Αν έκανες restore session επιστρέφοντας, θα φανταζόμουν ότι ίσως και να είχε σωθεί το κείμενο, αλλά δε θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά. Για περισσότερη σιγουριά, browser extensions.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Ναι. To local storage του browser χρησιμοποιείται. Αν έκανες restore session επιστρέφοντας, θα φανταζόμουν ότι ίσως και να είχε σωθεί το κείμενο, αλλά δε θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά. Για περισσότερη σιγουριά, browser extensions.

 

πριν 18 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Ακριβώς γι αυτό ρώτησα τι browser χρησιμοποιούσε ;) 

 

@Delijohn, μήπως θυμάσαι αν έκανες restore ή όχι;

Πολύ καλό feature του Chrome αυτό!

έκανα παιδιά, αλλά τίποτα.. δεν πειράζει.. δεν είχε και νόημα.. μάλλον το thelab έχει βάλει το feature, όπως είπε κι η αγάπη και σου σβήνει το pc όταν ετοιμάζεσαι να πεις χοντράδες :p

όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 7 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Το site ΣΕΡ-ΝΕ-ΤΑΙ.

fixed :hehe: 

 

Η αληθεια ειναι οτι σημερα παει καπως καλυτερα. Εχτες καπως χειροτερα, και δε βλεπω να υπαρχει σταθεροτητα. Και παντα εν συγκρισει με αλλα site, για να ειμαι βεβαιος οτι δεν ευθυνεται το ιντερνετ μου.

 

ΥΓ: Μολις το ειπα, δε μπορουσα να ποσταρω (κλασικο προβλημα κατα την υποβολη απαντησης ) και το site εβγαζε οτι δε μπορει να φορτωσει :hehe: 

Χρυσοστομος ή Σκ***στομος; :rofl: 

 

Link to comment
Share on other sites

παίδες είναι πρόβλημα του ΟΤΕ το σημερινό. Απο το κινητό με voda πάει σφαίρα και βάση ελέγχου το θέμα εντοπίζεται στον ΟΤΕ. Δε μπορούμε να κάνουμε κάτι δυστυχώς

 

edit:

Παίζει να έχει φτιάξει. Πάει καλύτερα από ότι βλέπω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

παίδες είναι πρόβλημα του ΟΤΕ το σημερινό. Απο το κινητό με voda πάει σφαίρα και βάση ελέγχου το θέμα εντοπίζεται στον ΟΤΕ. Δε μπορούμε να κάνουμε κάτι δυστυχώς

Καλά τα κατάλαβα ότι προώθεις συνδέσεις βονταφον :p 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 φορές προσπάθησα να ποστάρω θέμα... και τις 4 δε μου φόρτωσε... ευτυχώς κράτησα το κείμενο, γιατί δεν το κράτησε το site... δεν φορτώνει η σελίδα καθόλου κι αργεί τραγικά ή δεν φορτώνει ποτέ... τα ping δεν έδειξαν κάτι στην αρχή, μέχρι που το πέτυχα και κάτω...

c842607044e14d2f989d6413be2469b8.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Το θέμα με τις απαντήσεις που δε καταχωρούνται και τα like εμφανίστηκε ξανά.

Αυτο το θεμα λυνεται παρολα αυτα (συνηθως) με ενα απλο refresh. Εγω ακομη και σημερα παρατηρω και το αλλο, με τις απαντησεις που δε καταχωρουνται!

σσ: το οποιο λυνεται και αυτο με refresh , most of the times

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Πάλι κάτι κακό έγινε και μόλις τώρα μου ξαναέρχονται με email ειδοποιήσεις για ποστς που έγιναν το πρωί. Για παράδειγμα, μόλις μου ήρθε το ποστ του Αστρο, που απαντά στον Seafalco με την Αυριανή.

Deja Vu...

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.