Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

πριν 20 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Εφυγα και τους αφησα και αρχισαν τα οργανα :p

Τώρα που το ξαναβλέπω ήταν πριν το παράθεση τελικά, άμα δεν βαριέστε, ξαναλάξτε το. Ή πάλι βλακείες λέω;

 

Θυμάται κανείς άλλος που ήταν πριν; Όχι ότι έχει διαφορά αλλά για όσους το είχαν συνηθίσει.

 

Όπως και να χει, ήταν στο 3ο πλαίσιο, στάνταρ :hehe:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, PetrosD said:

Επίσης δεν μπορώ να κάνω like στο ποστ # 1776 φαγητοthread που θέλω, αλλά και σε κανένα άλλο ποστ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ του συγκεκριμένου thread ΣΗΜΕΡΑ (ούτε από το κινητό). Με πετάει σε επόμενη σελίδα με τίτλο στην καρτέλα "Sorry, you do not have permission" και κείμενο:

!

 Sorry, there is a problem

Something went wrong. Please try again.

Error code: 2S119/1

Contact Us

παρομοίως (έκαναν ένα update τα windows10 σήμερα κι ήταν προβληματικό αλλά τελικώς έγινε δε νομίζω να φταίει αυτό)

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, DJD said:

Στο κάνει ακόμα;

Ναι, στο συγκεκριμένο ποστ. Και επίσης 3 φορές πριν δεν ποσταριζόταν αυτό που έγραψα εδώ, με το quote.

Όταν το έγραψα χωρίς quote, ποσταρίστηκε.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος 9000+rpm έγραψε:

Προσπαθω να κανω ποστ στο thred "δειξτε το κουτι σας" αλλα δεν κανει ποστ.

Bug?

Feature!

 

Same here, βγάζει ότι έβγαζε και στα like

"Sorry, there is a problem
Something went wrong. Please try again.
Error code: 2S119/1".

PS: Όχι μόνο στο συγκεκριμένο, και σε άλλα θέματα το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αρχικα αρνηθηκε να ποσταρει. Πατουσα ξανα και ξανα και δεν εκανε τιποτα. Μετα ξαναπροσπαθησα και ποσταρε. Μαλλον φταινε τα 13 χρονια του Λαμπη :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις μου το έχει κάνει κι εμένα δύο φορές. Και τις δύο έκανα refresh τη σελίδα και paste το κείμενο που είχα γράψει και δημοσιεύτηκε κανονικά. Δεν είναι ιδανικό, αλλά μέχρι να εντοπίσουμε και να διορθώσουμε το πρόβλημα είναι μια γρήγορη λύση.

 

@wolves δες αν δουλεύει και σε σένα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος acct έγραψε:

Μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις μου το έχει κάνει κι εμένα δύο φορές. Και τις δύο έκανα refresh τη σελίδα και paste το κείμενο που είχα γράψει και δημοσιεύτηκε κανονικά. Δεν είναι ιδανικό, αλλά μέχρι να εντοπίσουμε και να διορθώσουμε το πρόβλημα είναι μια γρήγορη λύση.

Ακριβως το ιδιο εκανα στο "δειξτε το κουτι σας" , με τη διαφορά οτι ανεβασα εκ νεου την φωτογραφια. Επισης λαμβανω σε random posts ενα μηνυμα λαθους (το παραπανω που ειπαν τα παιδια) , οταν προσπαθω να κανω like. Με refresh κανει like μετα. Don't know what is happening 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο που παρατήρησα όταν πάω να κάνω ποστ κάτι και θέλω να βάλω κάποια φωτογραφία από εισαγωγή μέσω url και πατάω insert

δεν κάνει τίποτα, μόλις κάνω υποβολή απάντησης και μετά επεξεργασία το δέχεται.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.