Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος konstantinakis έγραψε:

Μερικές φορές που μπαίνω στο site μου εμφανίζει το παράθυρο που λέει adblocking software detected, ενώ έχω απενεργοποιημένο το adblock και φαίνονται κανονικά οι διαφημίσεις. 

Δεν ειχα σκεφτει να το αναφερω. Και σε εμενα το κανει :p 

 

Επισης , συνεχιζει να μου πεταει στο ασχετο το μηνυμα λαθους, καθως και να μη ποσταρει με την πρωτη φορα,  αλλα μετα απο refresh :\   

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Δε με αφήνει να κάνω Like στο "Οι αγορές μας..!!".

 

Sorry, there is a problem

Something went wrong. Please try again.

Error code: 2S119/1

 

Ναι... φαίνεται πως ξανάρχισαν τα προβλήματα με αυτό το θέμα γιατί ούτε να απαντήσω εδώ δε με άφησε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια. Γι αυτό κομμένες οι αγορές μέχρι να το σιάξουν :p

 

Και στο δειξτε το γραφείο σας δεν πιάνει το like. :wub:

 

Edit: ούτε απάντηση δεν μπορώ κάνω. Πρέπει πρώτα να κάνω ανανέωση στην σελίδα του θέματος και στη συνέχεια να ποστάρω εκ νέου. :(

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ουτε εγω. Μηπως ειναι σκαλωμα του browser ? Με chrome ειμαι. 

Να σημειωσω πως ακομη το like εχει θεμα ορισμενες φορες , και στρωνει με ctrl+f5.  Δεν μου'χει τυχει να μη κανει καθολου λαικ δηλαδη εδω και καποιο διαστημα.

Link to comment
Share on other sites

έχω καθαρίσει cache και τώρα που μπήκα με firefox, βλέπω αυτό:

Spoiler

f34d6b998029472a85077144331621ee.jpeg1a12729c8cfb4a17a0864b34855ae2b5.jpeg

επίσης πάτησα 2-3 φορές το υποβολή απάντησης και δεν έπαιρνε την απάντησή μου...

έκανα ανανέωση, τα έγραψα ξανά και μετά πήρε την απάντηση

και μέσα στο πείτε ό,τι θέλετε, βλέπω αυτό:

Spoiler

7203709f500741798a7d8b8ee1f1ab66.jpeg

 

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

ΑΥτο με την υποβολη απαντησης μου το εκανε ξανα πριν απο λιγο. Με απλο F5 την πηρε την απαντηση και εμενα. Τα προβληματα προφανως συνεχιζονται ακομη, μαλλον σε μικροτερο βαθμο. 

Αυτο με τις εικονες περιεργο προβλημα, δε το'χω δει ποτέ! Σα να ειναι ο browser σε λειτουργια κινητου για να καταναλωσει λιγοτερα δεδομενα μοιαζει :p 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.