Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Στο συγκεκριμένο θέμα και μόνο σ'αυτό, όταν πάω να γράψω μια απάντηση δεν μου εμφανίζει κενό κείμενο,

παρά μόνο τα παρακάτω όπως φαίνονται στις φωτογραφίες.

Σε οποιοδήποτε άλλο θέμα δεν μου παρουσιάζει κάποιο πρόβλημα όπως το παρακάτω.

 

εδώ όταν κλικάρω για να γράψω                                              1.png

εδώ όταν επιλέγω όλες τις παραθέσεις για να τις σβήσω  2.png

Link to comment
Share on other sites

:amen: :hehe::hehe:

:T: Α καλά, τώρα κομπλέ (με επιλογή όλου ή delete ή backspace τα έσβηνα. Είχε μουλαρώσει στο συγκεκριμένο και δεν έσβηνε, το έκανα έτσι όπως είπες και έσβησε, ευχαριστώ :pleasantry:.

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άμα πατήσω το σταυρό για ώρα, μου βγάζει μόνο "Αποθήκευση εικόνας, Άνοιγμα εικόνας...., Αναζήτηση Google για την εικόνα, Κοινοποίηση εικόνας." Το καταλαβαίνει σαν εικόνα.

 

EDIT: Το κατάφερα, όχι με συνεχόμενο πάτημα, αλλά με στιγμιαίο.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος X-kyramas έγραψε:

Κάτι που είδα μόλις τώρα... γιατί δεν είμαστε σε https ?

Για να μην μπαίνουμε από πουθενά αλλού εκτός από το σπίτι μας ή για να μας κάνουν να παίρνουμε vpn :p

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω... με το mobile τι γινεται;;; Εκτος του οτι σέρνεται , δυστυχώς χωρίς adblock δε μπορεις να το δουλέψεις. πετάγονται πολυ συχνά τα κλασσικά μηνυματα για virus στο κινητό με δονήσεις και δε συμμαζευεται , και δε κλείνει παρα μονο με κλεισιμο του chrome.  Βαλτε donations λεμε :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος lefteriz έγραψε:

Εκτος του οτι σέρνεται , δυστυχώς χωρίς adblock δε μπορεις να το δουλέψεις. πετάγονται πολυ συχνά τα κλασσικά μηνυματα για virus στο κινητό με δονήσεις και δε συμμαζευεται

Εμένα πάλι δε μου πετάγεται τίποτα και είμαι και χωρίς Adblock. Το ότι αργεί το ξέρουμε απλά υπομονή γιατί είναι αυγουστος και έχουμε σκορπίσει στους 4 ανέμους :p 

Link to comment
Share on other sites

Σε chrome συμβαίνει. Ειμαι σχεδόν σίγουρος οτι δεν πατάω σε κάποιο ad :D διοτι συμβαινει μονο στον λάμπη.

 

Οπως και να χει ευχαριστούμε για την εξαιρετική δουλειά!!!!  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.