Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος Delijohn έγραψε:

γι'αυτό έχουμε νέα ή ζήτησα πολλά;; 

Άμα πας στην αρχή της προηγούμενης σελίδας θα βρεις την λύση... ;)

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βάλω stylebot σε όλους τους browser που σερφάρω και δεν θέλω κιόλας. Εγώ ρώτησα κάτι τα παιδιά του φόρουμ, αν τους ενδιαφέρει να το αλλάξουν, μπας και γίνει πιο εύκολη η πλοήγηση σε touch οθόνες. Αν δεν μπορούν ή δεν θέλουν καλώς, απλά περίμενα μια απάντηση. Ταρζανιές ξέρω να κάνω.

 

Επίσης το θέμα με το ignore user το'χω αναφέρει καιρό κ πάλι δεν πήρα απάντηση. 

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Για το μεγάλωμα στο κουμπί το έχει αναλάβει ο unseen και αν δε κάνω λάθος είναι προγραμματισμένο για σήμερα το απόγευμα.

Για το ignore μάλλον ειναι bug της πλατφόρμας ΚΑΙ αυτό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

99% δεν ειναι bug της πλατφορμας αλλα δικια μου κοτσανα, ρωταω μπας και το εχει παθει κι αλλος και βρηκε τροπο να το φτιαξει.

Ολα τα εικονιδια φαινονται οπως στην φωτο . Δλδ δεν φαινονται.

Δοκιμασα να απεγκαταστησω τα noscript & adblock απο τον firefox αλλα ματαια.

Το περιεργο ειναι πως ετσι φαινονται και στον ΙΕ που δεν εχω καθολου extensions.

Capture.JPG

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι εικονίδια αυτά αλλά font. http://fontawesome.io/icons/

 

Τώρα τι μπορεί να φταίει δεν έχω καμιά ιδέα εφόσον συμβαίνει μόνο σε εσένα. Σε άλλα site έχεις αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα;

Αν το site του Font Awesome σου λειτουργεί κανονικά, τότε κάτι παίζει μεμονωμένα το Λάμπη ( ? ).

 

Εδώ παίζουν κανονικά;

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, javaneze: said:

99% δεν ειναι bug της πλατφορμας αλλα δικια μου κοτσανα, ρωταω μπας και το εχει παθει κι αλλος και βρηκε τροπο να το φτιαξει.

Ολα τα εικονιδια φαινονται οπως στην φωτο . Δλδ δεν φαινονται.

Δοκιμασα να απεγκαταστησω τα noscript & adblock απο τον firefox αλλα ματαια.

Το περιεργο ειναι πως ετσι φαινονται και στον ΙΕ που δεν εχω καθολου extensions.

Capture.JPG

Μου συνεβει ακριβως το ιδιο στον firefox πριν μια εβδομαδα (και μετα απο φορματ μαλιστα/καθαρα ολα δλδ) , δοκιμασα clear cache , cookies , log out τα παντα ολα λεμε αλλα δε διορθωθηκε.
Απλα εφαγε Unistall και εβαλα opera :p


Υ.Γ Δε δοκιμασα reinstall στον FF

Link to comment
Share on other sites

Fonts ε; ... Ουτε στο αλλο το λινκ που εδωσες παιζουν. Αρα σιγουρα ειναι δικο μου θεμα.

Και δηλαδη κανονικα προβαλλονται ασχετως αν τα εχουμε εγκατεστημενα στα fonts του συστηματος;

Θα το γκουγκλαρω.

 

@GoMaR Φιλε εχω 2 pc , και στα 2 firefox, στο ενα παιζουν απροβληματιστα ακομα και τωρα με win7.

Σε αυτο που μου παρουσιαστηκε το προβλημα περασα πριν 5 μερες τα win10 και σκεφτομαι μηπως επαιξε ρολο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε πιο παλιά,

αλλά στις "νέες απαντήσεις" που υπάρχει στα δεξιά δεν υπολογίζει τα spoiler(ή καλύτερα απλά γράφει Spoiler και δείχνει το κείμενο δίχως θέμα)

 

firefox updated / w10 64bit
 

Spoiler


bug.png

 

 

είναι εντελώς minor θέμα(για εμένα τουλάχιστον) , απλά τώρα το είδα και είπα να ρίξω ένα report

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με το ταπατοκ καποια λινκ απο youtube που ποσταρουν αλλα μελη, δεν φαινονται.. Υπαρχει καποια λυση, εκτος του να καταργησω τελειως το ταπατοκ?? [emoji14]

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος csaris έγραψε:

Με το ταπατοκ καποια λινκ απο youtube που ποσταρουν αλλα μελη, δεν φαινονται.. Υπαρχει καποια λυση, εκτος του να καταργησω τελειως το ταπατοκ?? emoji14.png

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το προβλημα ειναι του ταπατοκ νομιζω, και σε αλλα φορουμζ δε φαινονται τα βιντεα. 2 ενημερωσεις πριν το ειχε κανει. Αν το ηξερα θα ειχα κρατησει backup :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Delijohn έγραψε:

δεν ξέρω αν είναι bug ή επιλογή, μα γίνεται να μη σκάει ΚΑΙ ειδοποίηση, όταν έχουμε pm;

a570b0049b2c49d1bdd4f398ef056786.jpeg

 

θενκς :flowers:

Εδώ, κλείσε την πρώτη επιλογή από αριστερά http://www.thelab.gr/notifications/options/;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.