Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Κάτι δεν πάει καλά με μερικές περιγραφές subforum στα περιφερειακά:

Πληκτρολόγια και ποντίκια

Πληκτ

Ήχος και Multimedia

Όλα για τις συσκευές που "ακο

Εκτυπωτές

Εκτυπωτές μελανιο

Λοιπά Περιφερειακά

Ό,τι δεν ται

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έγραψες θέματα αλλά εννοούσες themes και δυστυχώς εγώ κατάλαβα τα θέματα(topics) :p

 

Aφού το βρήκαμε λοιπόν . . . Theme δεν υπάρχει άλλο πέρα από το default που έχουμε όλοι .

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη εγώ φταίω που ήθελα να κάνω μετάφραση! Είχε παρουσιαστεί σαν πρόταση στο V3 αλλά μάλλον υπήρχαν άλλες προτεραιότητες . Ας το ξαναθέσω λοιπόν για ένα theme work-safe χωρίς πολλές πολλές εικόνες κλπ. Απλά το περιεχόμενο (Κάτι σαν και αυτό που κάνει το Tapatalk).

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι εάν ανοίξεις μια εικόνα και μετά πατήσεις full size για να ανοίξει σε νέο tab τότε το tab αυτό έχει το παλιό εικονίδιο.

Τουλάχιστον σε μένα...

 

 

thelab.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν σχολιασω απο το ταπα θα σου στειλει 2 ειδοποιησεις αν εισαι στο desktop ? :o Δεν νομιζω να συνεβαινε αυτο παλιοτερα !!! 

Τωρα πχ που σχολιασες στο v4bugs μια φορα μου ηρθε :p Περιμενα λιγο μεχρι να σχολιασω να δω αν θα'ρθει και δευτερη, αλλα μπα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης παρατηρώ ότι μου πετάει ειδοποίηση για πράγματα τα οποία έχω δει. Όχι πάντα αλλά συμβαίνει.

Αν δεν κάνω λάθος συμβαίνει όταν δεν έχει γίνει κάτι άλλο ώστε να μου πετάξει νέες ειδοποιήσεις και έχει παραμείνει τελευταία αυτή που διάβασα.

Link to comment
Share on other sites

μια παράκληση... ΑΝ είναι εύκολο... 

caxc5Wp.jpg

μπορείτε αντί για το αστεράκι ή τη βουλίτσα, να βάλετε κάτι πιο μεγάλο, ώστε να πατιέται με το δάχτυλο;

Έχω touch οθόνη και πρέπει να'χω πολύ μικρό κι ακριβές δάχτυλο για να το πατήσω.. μπορούμε να βάλουμε κάτι μεγαλύτερο; Ή π.χ. να πατιέται το συννεφάκι μέσα στο κυκλάκι μπροστά από το κάθε θέμα;; :rolleyes: Ζητάω πολλά;

Link to comment
Share on other sites

Για να πατάς το συννεφάκι το κόβω δύσκολο. Για να γίνει πιο μεγάλη η βούλα και το αστεράκι μου φαίνεται πιο ρεαλιστικό αν και δε ξέρω κιολας. Οπότε @jpavly

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.