Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Οπου επαιζε και πριν. Σε καποια site ειναι δυσκολο να κανεις scrapping τον τιτλο γιατι μπορει να το αλλαζουν δυναμικα. Στο λινκ που εδωσες σχεδον ολα παιζουν. Δεν γνωριζω καποιον αλλο πιο αξιοπιστο τροπο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος unseen έγραψε:

Οπου επαιζε και πριν. Σε καποια site ειναι δυσκολο να κανεις scrapping τον τιτλο γιατι μπορει να το αλλαζουν δυναμικα. Στο λινκ που εδωσες σχεδον ολα παιζουν. Δεν γνωριζω καποιον αλλο πιο αξιοπιστο τροπο.

Δεν θα έπρεπε να βλέπω τον τίτλο της σελίδας στο παραπάνω thread και όχι το url, όπως παλιά;

Μόνο του IMDB μπορώ να πω ότι παίζουν (σε εμένα προφανώς).

 

Edit: Έλα, σορρυ, ήμουν στο άλλο theme και προφανώς θέλει φτιάξιμο στο καθένα ξεχωριστά.

Πέρασε το αν μπορείς και στο ερχόμενο.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος schumifer έγραψε:

Seafalco replied to the Seafalco that topic created in Το στέκι του μάστορα

Το τοπικ και το όνομα χρήστη θέλουν αντιμετάθεση θαρρώ. Ελπίζω να μην έχει γραφτεί άλλες ω φορές!

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Κάτι καινούργιο έρχεται, αν όλα πάνε καλά αρκετά σύντομα, οπότε το παρόν theme έχει μείνει στάσιμο σε αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 11 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημέρα!

Είναι πρόβλημα της IPB το έχουν αναφέρει και άλλοι. Λίγο υπομονή να έρθει update να το λύσουμε :) 

Γρήγορα, γρήγορα. Γιατί νανουρίζομαι φυλλομετρώντας τις σελίδες του Λάμπη και χθες μου έσπασαν τα νεύρα με το αέναο loading.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Γρήγορα, γρήγορα. Γιατί νανουρίζομαι φυλλομετρώντας τις σελίδες του Λάμπη και χθες μου έσπασαν τα νεύρα με το αέναο loading.

Με refresh μπαίνει στην σελίδα που διάλεξες πάντως. Κάνε αυτό μέχρι να λυθεί το θέμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Με refresh μπαίνει στην σελίδα που διάλεξες πάντως. Κάνε αυτό μέχρι να λυθεί το θέμα.

Το έκανα. Δοκίμασα και το βγες-ξαναμπες. Υπομονή. Bug είναι, θα περάσει.

Link to comment
Share on other sites

με το mark site read / mark forum as read τί παίζει από chrome ; δεν μου μαρκάρει ως αναγνωσμένες τις ενότητες και πάντα υπάρχουν ως μη διαβασμένες στην επόμενη επίσκεψη μου,,το ίδιο ισχύει και σε γειτονικό φόρουμ με την ίδια πλατφόρμα

 

από firefox δουλεύει όπως πρέπει αλλά δεν τον χρησιμοποιώ,,έχει κάποια επιλογή που μου διαφεύγει ;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.