Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Δε σε αμφισβητώ απλά και εγώ chrome χρησιμοποιω και δε μου έχει τυχει ποτέ κάτι τέτοιο.

 

Αν κάποιος άλλος έχει παρόμοιο θέμα παρακαλώ να το αναφέρει να σημειωθεί και να κοιταχτεί όσο πιο άμεσα γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα pop-up για virus , δεν ειναι θεμα του Λαμπη,  ειναι θεμα του chrome στο android. Μπορει να συμβει σε οποιοδηποτε site. Κανε κανενα clear cache για αρχη να δεις αν θα στο κανει ξανα στο λαμπη και μονον στο λαμπη. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tommybertsen said:

Αυτο με τα pop-up για virus , δεν ειναι θεμα του Λαμπη,  ειναι θεμα του chrome στο android. Μπορει να συμβει σε οποιοδηποτε site. Κανε κανενα clear cache για αρχη να δεις αν θα στο κανει ξανα στο λαμπη και μονον στο λαμπη. 

 

clear cache + clear data καλύτερα.

Ναι, θα χάσετε κάποιες ρυθμίσεις του chrome, αλλά διαφορετικά αυτά που έτυχε να δείτε στο lab θα δείτε ότι εμφανίζονται και σε άλλα sites...

Link to comment
Share on other sites

(moved)

Εγώ λέω να φτιάξετε τα widgets κάποια στιγμή, γιατί δε το κάνετε; Ή επίτηδες τα θέλετε να έχουν το κενή γραμμή;

 

Επίσης βάλτε  fa fa-circle ipsOnlineStatus_online  δίπλα από τα ονόματα να βλέπουμε αν είναι μέσα ο χρήστης ή όχι χωρίς να χρειάζεται να κάνουμε hoover.

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, UltraB said:

Εγώ λέω να φτιάξετε τα widgets κάποια στιγμή, γιατί δε το κάνετε; Ή επίτηδες τα θέλετε να έχουν το κενή γραμμή;

Για εξήγησε λίγο τι εννοείς.

 

Το online status όντως ίσως είναι χρήσιμο πού και πού.

 

Spoiler

Βέβαια, hoover = 170px-Hoover_model_29_ad.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη δεν ειναι ότι σας γειώνουμε και δε θέλουμε να φτιάξουμε κάποια πράγματα για να ρωτάς γιατί δε το φτιάχνουμε και αν το κάνουμε επίτηδες!

 

Οι μέρες είναι περίεργες και είχαμε σκορπίσει και επίσης προσωπικά με καίει να φτιαχτούν τα reviews αυτη τη στιγμή και όχι μία γραμμή στα νέα θέματα.

Τα της αισθητικής όπως είπαμε και από την αρχή, θα τα δούμε εν καιρώ αλλά πραγματικά έχουμε ΠΟΛΥ πιο σοβαρά προβλήματα από ένα κενό.

Οτι έχετε πει έχει σημειωθεί και θα γίνει και μπορεί μερικά από αυτά να είναι μερικά clicks, αλλά επειδή αφιερώνουμε τον λίγο ελεύθερο χρόνο που έχουμε πλέον μπαίνουν προτεραιότητες και ακολουθούνται λίστες (όχι Λαγκάρντ) για να μη χαθεί η μπάλα.

Υπομονή...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα θεματάκι που παρατήρησα πάντως, είναι πως χάνει τις συνδρομές.

Παρακολουθώ ένα θέμα και ενώ είχε απαντήσεις, δε λάμβανα notifications.

Μπαίνω και δε γράφει "following", αλλά "follow".

Λέω, μπορεί να το έσβησα κατά λάθος.

Το πατάω, αλλάζει, προσθέτει και ένα στο σύνολο και μετά ερχόντουσαν.

Αυτά εχθές.

Σήμερα πάλι, έχει χαθεί και είμαι σίγουρος ότι δεν πείραξα κάτι από εχθές.

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Ένα ακόμα θεματάκι που παρατήρησα πάντως, είναι πως χάνει τις συνδρομές.

Παρακολουθώ ένα θέμα και ενώ είχε απαντήσεις, δε λάμβανα notifications.

Μπαίνω και δε γράφει "following", αλλά "follow".

Λέω, μπορεί να το έσβησα κατά λάθος.

Το πατάω, αλλάζει, προσθέτει και ένα στο σύνολο και μετά ερχόντουσαν.

Αυτά εχθές.

Σήμερα πάλι, έχει χαθεί και είμαι σίγουρος ότι δεν πείραξα κάτι από εχθές.

 

πριν 2 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

άλλος κανείς με τέτοιο πρόβλημα μιας και εγώ δε το έχω παρατηρήσει;

Οταν απανταω απο το tapatalk , αυτοματα με βγαζει απο την συνδρομη, χωρις να κανω κατι αλλο. Το'χω ξαναγραψει πισω νομιζω, καπου θα'χει χαθει! 

@Wizard! μηπως κατι τετοιο σου συμβαινει και σενα; 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tommybertsen said:

Οταν απανταω απο το tapatalk , αυτοματα με βγαζει απο την συνδρομη, χωρις να κανω κατι αλλο. Το'χω ξαναγραψει πισω νομιζω, καπου θα'χει χαθει! 

@Wizard! μηπως κατι τετοιο σου συμβαινει και σενα; 

Δε νομίζω να έχω απαντήσει μέσω ΤΤ σήμερα. Θα το παρατηρήσω και θα σας πω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πολλές φορές, όταν ποστάρει κάποιος σε θέματα που παρακολουθώ και μου έρχεται ειδοποίηση με email, μου έρχεται 2 φορές το ίδιο mail με το κείμενο.

Επίσης δεν μπορώ να κάνω like στο ποστ # 1776 φαγητοthread που θέλω, αλλά και σε κανένα άλλο ποστ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ του συγκεκριμένου thread ΣΗΜΕΡΑ (ούτε από το κινητό). Με πετάει σε επόμενη σελίδα με τίτλο στην καρτέλα "Sorry, you do not have permission" και κείμενο:

!

 Sorry, there is a problem

Something went wrong. Please try again.

Error code: 2S119/1

Contact Us

 

Δοκίμασα να καθαρίσω cache και cookies, αλλά δε διορθώθηκε το πρόβλημα.

 

Στην επόμενη σελίδα του φαγητοthread μπορώ να κάνω like.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.