Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


Recommended Posts

Ο λογαριασμος ειναι στο paypal? Αν ειναι θα μπουν τη δευτερα μαλλον γιατι αυριο δεν ειναι εργασιμη εκτος αν τα βαλουν σημερα μετα τις 4. Για να δεις αν ο λογαριασμος σου στο paypal κοιτα εκει που ειναι και οι καρτες αν ειναι εκει αλλιως θα ερθουν πισω τα λεφτα.

 

Βιαζομαι ελπιζω να καταλαβες τι λεω. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ο λογαριασμος εχει συνδεθει εδω και αρκετες μερες, ειναι ακριβως στο σημειο που λες, το εκανα μεσω mail και μου το συνδεσαν μια χαρουλα :)  

Ειδα οτι λενε 1-2 εργασιμες, φανταζομαι και εγω οτι Δευτέρα ή Τρίτη θα φανουν τα λεφτα στο paypal Balance. Δε θα την προλαβω την EVGA :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

^^ Παιδιά προσοχή με ελληνικά μαγαζιά που ξεφυτρώνουν από δω κι εκεί. Αύριο μεθαύριο δεν ξέρεις αμα κλείσουν και μείνεις με την κάρτα στο χέρι. Δείτε τι έπαθε το άλλο το παιδί από το γειτονικό φόρουμ με το guaranty

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@SpirosKGR 

Παράθεση

Παιδιά προσοχή με ελληνικά μαγαζιά που ξεφυτρώνουν από δω κι εκεί. Αύριο μεθαύριο δεν ξέρεις αμα κλείσουν και μείνεις με την κάρτα στο χέρ

σ'αυτό συμφωνώ.

απ'όσο βλέπω 1 χρόνο  είναι στο σκρουτζ, έχει θετικές αξιολογήσεις

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Eddie Έχω ανεβάσει και βίντεο (δές το 2ό) ποιό πάνω για αυτό το πράγμα. Φαίνεται καθαρά τι έχουν κάνει. Ντάξει δεν είναι τπτ... όπως σου είχα πεί το έκαναν καθαρά για αισθητικούς λόγους!

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Eddie έγραψε:

Βρήκα φωτο για το πώς έχουν συνδέσει το 6pin

 

μ@λακια πάντως αν θες να αλλαξεις cooler

 

1060.jpg

Γιατί απλά δεν έβαζαν το 6pin στη μέση; Για να μη χαλάσει το GeForce logo :p ? Αφου έκαναν που έκαναν facelift και αλλαγή λίγο στο σχεδιασμό του reference cooler ( πιο όμορφο cooler σε σχέση με την 1070/80 )

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eddie said:

Βρήκα φωτο για το πώς έχουν συνδέσει το 6pin

 

μ@λακια πάντως αν θες να αλλαξεις cooler

 

1060.jpg

Έφτιαξα και μια ακόμη pic για να δούμε τις όποιες διαφορές..

 

2re5fg6.jpg

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@icy20 την πήρες την καρτούλα?

 

___________________________________________________________________________________________________________________

ZOTAC GeForce GTX 1060 AMP! and MINI detailed

ZOTAC-GeForce-GTX-1060-AMP-6GB-2.jpg  ZOTAC-GeForce-GTX-1060-Mini-6GB-2.jpg  

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, idonthave said:

@icy20 την πήρες την καρτούλα?

 

___________________________________________________________________________________________________________________

ZOTAC GeForce GTX 1060 AMP! and MINI detailed

ZOTAC-GeForce-GTX-1060-AMP-6GB-2.jpg  ZOTAC-GeForce-GTX-1060-Mini-6GB-2.jpg  

 

Οχι ακομα. Με εσκισε ο φιλος. Του εκατσε κ αλλη δουλεια κ δεν ηρθε μεσα στη βδομαδα. Ελπιζω απο βδομαδα

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2016 at 2:02 PM, SpirosKGR said:

^^ Παιδιά προσοχή με ελληνικά μαγαζιά που ξεφυτρώνουν από δω κι εκεί. Αύριο μεθαύριο δεν ξέρεις αμα κλείσουν και μείνεις με την κάρτα στο χέρι. Δείτε τι έπαθε το άλλο το παιδί από το γειτονικό φόρουμ με το guaranty

Τί παίχτηκε δηλαδή; Το ιντενετικό τμήμα μιας αλυσίδας euronics(κάπως έτσι) είναι αυτό το μαγαζί. Απασχολούσε μπόλικο κόσμο στο τηλεφωνικό κέντρο και στις παραγγελίες γενικότερα μια φορά που μπήκα μέσα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Petrossortep έγραψε:

Τί παίχτηκε δηλαδή; Το ιντενετικό τμήμα μιας αλυσίδας euronics(κάπως έτσι) είναι αυτό το μαγαζί. Απασχολούσε μπόλικο κόσμο στο τηλεφωνικό κέντρο και στις παραγγελίες γενικότερα μια φορά που μπήκα μέσα.

Οκ εγώ προσωπικά δεν εμπιστεύομαι πια τα ελληνικά καταστήματα για χίλιους λόγους. Είμαι κιόλας και σε νησί που δεν υπάρχει καμία μεγάλη αλυσίδα οπότε είτε πάρω από ελληνικό μαγαζί είτε από έξω πιο γρήγορα θα εξυπηρετηθώ από έξω. Επίσης ένα μαγαζί δεν είναι καλό άμα στο στέλνει γρήγορα αλλά τι μούτρα θα σου δείξει όταν μετά από καιρό το χρειαστείς και κάνει τη πάπια. Από τι στιγμή που του σκας τα ζεστά όμορφα λεφτουδάκια πρέπει να σε καλύπτουν. Τουλάχιστον αφού ειμαστε ( ακόμη ) στην ΕΕ απαιτώ σαν Ευρωπαίος να έχω ίση και σωστή αντιμετώπιση σε θέμα rma και να μη κάνω το σταυρό μου και χίλια ευχέλαια να μην ταλαιπωρηθώ. 

 

Επίσης δεν θέλω να δίνω +100 ευρώ για ένα προιόν που βρίσκω φθηνότερα έξω. Kαι μη ξεχνάς ότι η πλοιοψηφία των ελληνικών καταστημάτων αγοράζουν από έξω χωρίς φπα και κάνουν μετά τα γνωστά νταβατζιλίκια τους. 

 

Αμα θες φτιάξε νέο θέμα. Μη χαλάμε το υπάρχον.

 

OFF TOPIC OFF από εμένα. 

Το θέμα στους γείτονες

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

πλοιοψηφία

:rubik:Πόσα πλοία Σπύρο; :p:hehe: 

Σε άλλα νέα η ΕΒΓΑ εχει ακομη διαθεσιμοτητα το παγωτακ... την καρτουλα της εννοω. Βρε λες να προλαβω την Δευτέρα; :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οπως παντα κυριοι εκει στην EVGA, χθες με ενημερωσαν με email οτι το δεμα μου με αριθμο ταδε παραδοθηκε στην ups και την παρασκευη(κοντη γιορτη) θα ειναι εδω. :)
Μονο αγαπη!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.