Jump to content



[Greek Gatherings 1-7-2016] Nissan 370z Nismo @ Mugello


Recommended Posts

Εγώ αποκαθήλωσα (ελπίζω οριστικά) την CSWv1(πωλείται) μου για να ανεβάσω το OSW μοτέρ μου, μιας και το SimuCube είναι στο δρόμο και ελπίζω να το βάλω σε λειτουργία μέσα στο Σαβ/κο. Τον αγώνα όμως την Παρασκευή δεν βλέπω να τον προλάβω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να εχω πρόβλημα με οποιαδήποτε μέρα, μου φαίνεται πως περισσότεροι μαζευόμαστε Παρασκευή.

Το combo και το δικό μου και του spyder και του ίδιου του jim πήγαν λίγο άκλαφτα...

Επίσης οι Πάνοι τρέχουν πρωτάθλημα rf2 κυριακή, χειρότερα νομίζω να τους τσαμπουνίσουμε και το gatherings ίδια μέρα.

Εκτός αν κάνουμε τα gatherings ανά 2 βδομάδες με το combo να πέφτει τις βδομάδες που δεν εχει rfactor, να δώσουμε χώρο (και καμιά επιπλέον συμμετοχή :p ) και στο πρωτάθλημα του mad dog και να εχουν άνεση αυτοί που τρέχουν και τα 2 sim.

Εγω δεν εχω πρόβλημα να κάνω προπόνηση και χαλαρά races ενα 2 βδόμαδο το ίδιο combo.

Έτσι ήταν και το olfsl και έτσι γίνεται και στην F1

 

Δημήτρη άλλη ώρα? ή είναι απλά θέμα μέρας?

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος GoMaR έγραψε:

Δε καταλαβατε καλα...Το οτι καποιοι τρεχουν RF2 η Fifa η lula ειναι προβλημα τους.Δε θα αλλαξουμε τις συνηθειες μας για 2-3 ατομα :p

 

:angry:<_<

 

:argue:

 

:mad: :whip:

 

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει παιδες το εχουμε κουρασει(για να μην πω κατι πιο ασχημο)

 

Απο Κυριακη σε Παρασκευη και απο κει Πεμπτη

 

Καλους αγωνες να εχετε...τα ξαναλεμε απο φθινόπωρο

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Ενταξει παιδες το εχουμε κουρασει(για να μην πω κατι πιο ασχημο)

 

Απο Κυριακη σε Παρασκευη και απο κει Πεμπτη

 

Καλους αγωνες να εχετε...τα ξαναλεμε απο φθινόπωρο

Ελα μωρε, ενταξει... ετσι κι αλλιως μπαινουμε καθε μερα. Αυτο θα συνεχισουμε να κανουμε. Αν πεφτουμε και σε αγωνα, ακομα καλυτερα...

Τωρα αν θα ναι Πεμπτη ή Παρασκευη ή Κυριακη ο αγωνας λιγη σημασια εχει αυτη την περιοδο...

Δεν θα αλλαξει και κατι. Εγω θα ειμαι τελευταιος :hehe:  και εσυ, περιπου, στη μεση του αγωνα θα βγεις :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ημερομηνία της "ημιεπίσημης" συνάντησης αυτή τη βδομάδα αναγράφεται στο 1ο ποστ. Όταν δημιούργησα το thread υπερίσχυε η Παρασκευή και για να αποφύγουμε μπερδέματα θα προτιμούσα να παραμείνει αυτή. 

 

Πέραν αυτού, εγώ θα είμαι και την Πέμπτη και την Παρασκευή και την Κυριακή το βράδυ available για online μάχες :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, GoMaR said:

Ρε συ Ακη,με 30psi πως σου παει 36? εγω εχω 26 μπροστα αριστερα και πιανω 36

Πρέπει ΣΤΑΝΤΑΡ να έχω κάνει πατάτα στο setup που ανέβασα, θα το δω το βράδυ. Κρατήστε πάντως ως δεδομένο ότι η βέλτιστη πίεση είναι τα 36 psi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.