Jump to content



[Greek Gatherings 1-7-2016] Nissan 370z Nismo @ Mugello


Recommended Posts

Στο πρώτο αγώνα που τρέξαμε με @GoMaR @thazio @wolves έχασα πάλι την εκκίνηση διότι δεν εμφανιστήκανε ποτέ τα starting lights. Το παιχνίδι το έχω κάνει μία φορά uninstall-install, δεν άλλαξε κάτι. Δεν μου έχει συμβεί ποτέ offline με AI, ούτε στο Tangocup και Wamtacup, ούτε και στο SRS που έχω τρέξει πάνω απο 10 φορές. Εψαξα και στο επίσημο forum δεν βρήκα τίποτα, μάλλον πρέπει να το αναφέρω εκεί ως mp bug (4-5 φορές το συμβάν). Μήπως φταίνε τα win7 που μου ζητάνε upgrade σε 10 :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ξανακούσει τέτοιο πρόβλημα.

Να ξέρεις πως δεν αρκεί η επανεγκατάσταση.

Κανε rename τον φάκελο assettocorsa μέσα στα documents.

Θα σου δημιουργήσει νέο.

Σε αυτό κάνε τις ρυθμίσεις σου από την αρχή και δοκίμασε.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@liakjim αν πιάσω το theoretical best μου το δέχομαι :hehe:. @spyder μου το έχει κάνει και εμένα αυτό, αλλά 1-2 φορές μόνο. Δεν έχω πειράξει τίποτα για να το φτιάξω απλά δε το έχει ξανακάνει τελευταία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατάφερα να βρω τα σωστά πατήματα απλώς δεν το έχω κάνει σε έναν ολόκληρο γύρο. 

Για του λόγου το αληθές τσεκάρετε και το theoretical best μου:  :hehe:

http://managerdc8.rackservice.org:50299/lapdetails?lapid=216427#

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εσύ αγόρι μου δεν είσαι υπερ άλιεν, αλλά μάλλον μετροπόντικας του Mugello χαχαχαχαχαχαχα

Δεν εξηγείται διαφορετικά χρόνος 0:10:759, εάν δεν έχεις βρεί την μθστική δίοδο της πίστας χαχαχαχαχα :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά τα χρονόμετρα και οι χειρουργικές κινήσεις ενός hotlap, αλλά για μένα η ουσία είναι στο racing.

Ποιος νοιάζεται για χρόνους, θέση κατάταξης και πόντους όταν τελείωνει το race λαχανιασμένος από μία καλή μάχη;

Τι είπα πάλι ρε γαμώτο.. Ανακάλυψα το ζεστό νερό.

 

Εδώ μια χαβαλετζίδικη online κόντρα με @spyder και @GoMaR

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, akis_z80 said:

Καλά τα χρονόμετρα και οι χειρουργικές κινήσεις ενός hotlap, αλλά για μένα η ουσία είναι στο racing.

Ποιος νοιάζεται για χρόνους, θέση κατάταξης και πόντους όταν τελείωνει το race λαχανιασμένος από μία καλή μάχη;

Τι είπα πάλι ρε γαμώτο.. Ανακάλυψα το ζεστό νερό.

 

Εδώ μια χαβαλετζίδικη online κόντρα με @spyder και @GoMaR

 

Δε θα ξανανεβάσεις video το οποίο δεν είναι μέσα απο το VR!!! Σου το απαγορεύω!!!!! :p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eίχα αποφασίσει να κατέβω στο κόμπο του Ακη αλλά μου έκαναν μια πρόταση για το τριήμερο που δεν μπορώ να απορρίψω  ,αποφάσισα να πάρω τα βουνά με τα φιλαράκια .

Τα λέμε όμως εν καιρώ ..

Με γειά σου Ακη περιμένουμε review.

 

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, akis_z80 said:

Το μόνο που με νοιάζει είναι να βοηθάει στο immersion. Στα παπάκια μου για τα laptimes πραγματικά.

Απο τριτη ή τεταρτη θα παρεις αδεια!!! Θα παμε ημερισια σπιτι σου :happy:

Μεγειες !!! 

Protip απο Nico Rosberg: σερβιετα στο μετωπο για να τραβαει!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, liakjim said:

Ε???

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

let me google that for you και άλλα τέτοια ξεκαρδιστικά : http://www.telegraph.co.uk/sport/motorsport/formulaone/11496549/Why-will-Nico-Rosberg-wear-a-womans-sanitary-towel-on-his-head-during-the-Malaysian-Grand-Prix.html

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.