Jump to content



GG 2017 - Nissan Nismo (fixed setup) @VIR (North) - 16/10/16


liakjim

Recommended Posts

πριν 55 λεπτά, το μέλος konnos έγραψε:

Δε νομίζω να πέσω κάτω από 1:36, κι αυτό με το ζόρι χεχε. Τί είναι αυτά τα aids που είναι πράσινα στους 2 πρώτους; Νόμιζα οτι είναι fixed setup

Απλά πρέπει να προσέξεις τις γραμμές σου.

 

Όσο για το άλλο που λες, κάνε Hover το mouse πάνω από τα εικονίδια εδώ http://managerdc8.rackservice.org:50410/lapstat

πχ σε εμένα θα δεις πως δεν έχω κανένα βοήθημα, τα οποία δεν έχουν καμία σχέση με το fixed setup . Το τελευταίο απλά κλειδώνει τις επιλογές στο setup στο garage σου.

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος konnos έγραψε:

Κι εγώ όσο περνάει ο καιρός, τόσο λιγότερο παίζω. Χωρίς προπόνηση, πού να σας φτάσω;!

Εγώ έχω γίνει Ζόμπι (νεκρός-ζωντανός) αφού "κόβω" απ' τον ύπνο μου για να μπορώ να παίζω...

driving-o.gif

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος konnos έγραψε:

χαχαχα κι εγώ κάτι τέτοια κάνω. Φαντάσου να είχα και γυναίκα. Ευτυχώς η δικιά μου είναι θεσ/κη και βρισκόμαστε κυρίως σ/κ, αλλιώς...

Τυχεράκια!!!:lol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To nismo είναι ελαφρώς απαίσιο σε στροφιλίκια. Είναι και η πίστα λίγο τυφλή και στενή και σε καταλαβαίνω. Έφτυσα αίμα να βγάλω γύρο χωρίς έξοδο χαχαχα, δεν την έχω ξαναπαίξει τη VIR και μέχρι να τη συνηθίσω (κάπως) ταλαιπωρήθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γαμάτο μου φαίνεται σε στροφιλίκια, σαν να οδηγάς WRC είναι. :hehe: Απλά το combo είναι λίγο σαν να προσπαθείς να κάνεις 100ρι σε τεντωμένο σχοινί...

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά, ξεχάστε τα προσπεράσματα σ' αυτόν τον αγώνα... Οι έξοδοι θα πέσουν σύννεφο οπότε θα ανταμειφθούν οι μη ριψοκίνδυνοι οδηγοί. Περιττό να πω ότι έξοδος σε μερικά σημεία, με ανάποδη κλίση στα χωράφια, σημαίνει και goodbye αγώνας!:hehe:

Καθαρά σαν οδήγηση - από τα ποιο απολαυστικά combo!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Καλά, ξεχάστε τα προσπεράσματα σ' αυτόν τον αγώνα... Οι έξοδοι θα πέσουν σύννεφο οπότε θα ανταμειφθούν οι μη ριψοκίνδυνοι οδηγοί. Περιττό να πω ότι έξοδος σε μερικά σημεία, με ανάποδη κλίση στα χωράφια, σημαίνει και goodbye αγώνας!:hehe:

Καθαρά σαν οδήγηση - από τα ποιο απολαυστικά combo!

Συμφωνώ απόλυτα.

Μετά και απο την παρότρυνση του wolves να κόψω τους καφέδες το ΣΚ φτιάχνω και χαλαρή playlist για την διάρκεια του race.

 

:zzz:

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα οντως Αρη..ουτε αγκυρα δε το σταματαει σε κατηφορικα χωραφια :hehe:

Επειδη δε προκειται να μαθω την πιστα, λεω να ξεκινησω τελευταιος και να απολαμβανω εναν εναν  να φευγει :p

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το λίγο που το είδα το combo δεν με χάλασε... Η πίστα μπορώ να πω ότι μου αρεσε... Το Nissan είναι λίγο ιδιότροπο αλλά και πάλι μαρεσει... Το κακό είναι πως δεν θα μπορέσω να τρεξω καθως από σήμερα ως την Δεύτερα θα είμαι εκτός :unsure:... 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, konnos said:

Τί λέει; Πώς πάνε τα λάπς; Εγώ δε θα μπορέσω Κυριακή. Πού μπορώ να δω χρόνους;

Χρονους εδω:  http://managerdc8.rackservice.org:50410/lapstat

 

Αστα να πανε , και γω δυστυχως δεν εχω χρονο για να ασχοληθω καθολου ...

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έκανα ούτε γύρο,βασικα δεν είμαι σπίτι και δεν έχω χρόνο να τρεξω σε αυτό τον αγώνα κατά πάσα πιθανότητα.

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.