Jump to content



GG 2017 - Nissan Nismo (fixed setup) @VIR (North) - 16/10/16


liakjim

Recommended Posts

πριν 12 λεπτά, το μέλος konnos έγραψε:

Ρε Uhu... παραπονιόσουν κιόλας οτι δε βρίσκεις γραμμές;... Δηλαδή αν βρεις γραμμές τί χρόνους κάνεις;;

 

Αυτά ήταν την 1η μέρα.:p

Σήμερα σε αφήνω να κάνεις catchup.

Με ποιό nick είσαι;

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, liakjim said:

Setup δεν χρειάζομαι, έχω φτιάξει ένα πολύ καλό (δεν σας το δίνω):D

Video ναι.

δε θεωρείς οτι θα ήταν καλυτερα να πόσταρες σετάπ μιας κ ήδη είναι λίγες οι συμμετοχές οπότε ας μην υπάρχει ακόμη ένας αποθαρρυντικός παράγοντας.

Link to comment
Share on other sites

δε θεωρείς οτι θα ήταν καλυτερα να πόσταρες σετάπ μιας κ ήδη είναι λίγες οι συμμετοχές οπότε ας μην υπάρχει ακόμη ένας αποθαρρυντικός παράγοντας.


Ρε Νάσο, κοίτα τον τίτλο! Fixed setup!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@sosna Εχμ... με την ίδια λογική εσύ (η οποιοσδήποτε άλλος) γιατί δεν πόσταρες? Ο Δημήτρης από ότι κατάλαβα απλά μια φορά του έκατσε πολύ καλά το σετ που έφτιαχνε και ήθελε να το παινευτεί, το οτι το είπε δεν τον κάνει πιο υπόχρεο από εσένα ή εμένα να το ποστάρει κιόλας.

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
Link to comment
Share on other sites

Αντε παλι τα ιδια..Το σεταπ μου Νασο το θεωρησες "παραλογο" και "αναποδο" αλλα μια χαρα χρονους εκανε ομως και μια χαρα κυνηγητο καναμε.
Δεν υπαρχει καλο η κακο σεταπ.Αλλα σεταπ στα μετρα του οδηγου.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@sosna Εχμ... με την ίδια λογική εσύ (η οποιοσδήποτε άλλος) γιατί δεν πόσταρες? Ο Δημήτρης από ότι κατάλαβα απλά μια φορά του έκατσε πολύ καλά το σετ που έφτιαχνε και ήθελε να το παινευτεί, το οτι το είπε δεν τον κάνει πιο υπόχρεο από εσένα ή εμένα να το ποστάρει κιόλας.


Όχι για αυτό, εξάλλου πάντα έδινα σεταπ, απλά ήθελα να περάσω τον π@υστη τον Ιάσονα [emoji1]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.