Jump to content



G.G. 2017 - Ferrari 599xx EVO @ Road America 23/10/2016


wargasm

Recommended Posts

Μπράβο σε όλους για τον φοβερό αγώνα- όλοι πολύ δυνατοί!

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος από την απόδοσή μου - αλλά χρωστάω μια συγνώμη από το φίλο @tasosmich - σόρυ για την επαφή και το κλείσιμο, έχασα τα φρένα παρ' όλο το ABS το αμάξι δεν έστριβε...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ολους για την επιδοση τους και κυριως στον @Lylankor για τους απιστευτους χρονους και την σταθεροτητα του...

 

Γενικα δεν ηταν και πολυ καλος αγωνας για εμενα... Στις κατατακτηριες ο uhu με εκοψε στον καλυτερο μου γυρο (μισο δευτερολεπτο κατω ημουν)... Στον αγωνα δεν καταλαβα τι εγινε και αν εφταιγα αλλα δεν μπορουσα να το σωσω με τιποτα οπως εξελιχτηκαν τα πραγματα (νομιζω πως δεν εφταιγα)...

 

Δεν τρεχει κατι απλα θα ηθελα αν καποιος μπορει να ανεβασει το replay γιατι δεν μπορεσα για καποιον λογο να το αποθηκευσω...

 

Περιμενω το επομενο combo με αγωνια γιατι αυτο ηταν πικρα :mellow:...

Έγινε επεξεργασία από tasosmich
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μαkακία έγινε.

Καπου τζατζαρίστικες έσκασες στη βάση της γέφυρας και εξοστρακίστικες πάνω μου.

Race incident με λίγη δόση simracing σκατ.φυσικής.

Και μένα καταστράφηκε εκεί ο αγώνας μου.

 

Καλά οχι πως πηγαινε και πριν καλά.

Ειδικά με την διπλή προσπέραση του Ari λίγο πριν το μακελιό.

Με έκανε να νιώσω όπως ο schumi εδω.:eek:

Άσε που είδα όνειρο στην εκκίνηση ότι η στροφή την 300 μέτρα πιο πριν :lazy:

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλα σιγουρα..αλλα ξερω γω..ενα χρόνο τρεχω με g27,νομιζω οτι χρειάζομαι παραπάνω γνώσεις,δεν βλεπω γενικότερα να βελτιώνομαι σε χρόνους και οδήγηκη συμπεριφορά γενικότερα..εχω φόβο να πιέσω πολυ το όχημα κλπ..με συγκρίνω με εσάς (που δεν πιάνεστε.)αλλα και με αλλους σερβερς..τεσπα θα δουμε..το παλευω με οσο χρόνο εχω βεβαια


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επεισοδιακός αγώνας.

 

Καταρχάς, το αμάξι δεν μου άρεσε. Πρώτη φορά τερματίζω αγώνα από αγγαρεία.

Στρίβει με μία κίνηση και με γκάζι έστριβε μόνο του. Ίσως φταίω και εγώ που αρχίζω και ξενερώνω σιγά σιγά με το Aseeto νομίζω.

 

Στα του αγώνα , είχα πολλά συμβάντα ευτυχώς με μικρές συνέπειες. Συγγνώμη στον @Oxide Burnedbrain, αλλά μπήκε περίεργα μέσα από έξοδο και φρέναρε απότομα μπροστά μου.

 

Συγχαρητήρια στους 3 πρώτους.

 

Ο @Xristos asim να προσέξει λίγο την σύνδεσή του.  Μήπως κατέβαζες κάτι?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.