Jump to content



Red Dead Redemption 2


GFFermari

Recommended Posts

Λίγο που έψαξα στο google να βρώ αν  η R*ckstar θα χρησιμοποιήσει

DRM protection Denuvo (μην πάει ο νους σας στο πονηρό*) η κάποια άλλη προστασία 

διότι ολοι όσοι παίζετε games γνωρίζετε τις επιπτώσεις στην απόδοση των παιχνιδιών που 

εχουν DRM προστασία, βέβαια σημαντικό ρόλο παίζει και το performance του καθε παιχνιδιού και τις καθε 

εταιρίας.

 

ΥΓ: Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να το παίξω "παναγία"και καλά εγώ τα αγοράζω ολα τα παιχνίδια και δεν

παίζω πειρατικά και τέτοια, έχω παίξει πολλά πειρατικά παιχνίδια δεν το κρύβω όμως προσπαθώ να επιβραβεύω

πληρώνοντας κάποιες εταιρίες παιχνιδιών όπως είναι η εν λόγο εταιρία όπως είναι η CD Projekt όπως η ΙΟ Ιnteractive η Βethesda

η CYAN η Bioware η Crytek και άλλα ποιό μικρά studio που αξίζει να τα στηρίζεις.

 

Έγινε επεξεργασία από johnIV
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/11/2019 at 7:25 ΠΜ, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Αντι να λέμε εμείς μας λέει η p*rnstar ότι πρεπει να  αναβαθμίσουμε τους οδηγούς της GPUμας

Βρεε! δεν ντρέπονται λεω εγώ που βγάλαν αυτό το αίσχος (απο θέμα performance) για να τα αρπάξουν απο τους gamers ανα τον κόσμο

πρεπει να βγούν και να ζητήσουν συγγνώμη στους συνδρομητές τους που τα σκάσαν αδρά να το αγοράσουν σε αυτά τα χάλια ντροπή !!!

 

Ευτυχώς δεν έκανα preorder που δεν το συνηθίζω  όμως λίγο έλειψε γιατί αναμφισβήτητα το παιχνίδι όταν το φτάξουν θα ειναι μια 

κατηγορία απο μόνο του

 

Έγινε επεξεργασία από johnIV
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα τέτοιο χάλι. Δεν πειράζει, καλή καρδιά.

Πλέον, έχω αποφασίσει με ποιον τρόπο θα αντιδρώ απέναντι σε τέτοια αισχρά releases. Δεκάρα τσακιστή δεν δίνω. 

Σε κάνα δυο χρόνια, να έχουν βγει και τα mods, να έχει πέσει και η τιμή του παιχνιδιού στο μισό (και βάλε), και αν...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ακόμα παίδες δεν έχω καταφέρει να το παίξω είμαι στο χωριό με έναν q6600 που πλέον δεν σηκώνει τα νέα games οπότε σε λίγες μέρες που θα είμαι πίσω στην βάση μου θα το παίξω μακάρι να έχουν κάνει και κανένα update με τα bugs που διαβάζω εδώ και εκεί

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2019 at 2:42 ΜΜ, το μέλος johnIV έγραψε:

Εδώ βλέπω το θέμα είναι πολύ νωχελικό σε ''κάποια άλλα φόρουμ'' το θέμα το κλείδωσε ο μάγκας

ο moderator έτσι χωρίς λόγο επειδή είμαι εγώ και ότι γουστάρω κάνω.

Εδω αν καποιος  mod κανει κατι τετοιο θα πουμε τον admin οτι ο mod ειπε καλημερα... ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Efialtis έγραψε:

Χαρά στο κουράγιο του.

Ποτέ δεν μπορούσα να φανταστώ ότι θα παρουσιαζόταν τέτοιο πρόβλημα. Είπαμε, σε 2-3 χρόνια και αν...

Κρίμα, διότι είχα high hopes για το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.