Jump to content



Red Dead Redemption 2


GFFermari

Recommended Posts

πριν 19 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Εμενα μου τη σπαει αφανταστα που δεν κανουν respawn πουλια και ζωα οταν φευγεις απο μια περιοχη και οτι δεν μπορεις να πας νοτια πριν το τελος του main story

κατα τα αλλα respect

Εννοεις τα special? Γιατι τα απλα δεν χρειαζεται καν να φυγεις απο την περιοχη για να κανουν respawn. Μονο αν ψαχνεις που βγαινει συγκεκριμενη ωρα θα πρεπει να περιμενεις να περασει η μερα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 17 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Ναι γι'αυτα μιλαω, το βρισκω σπαστικο..

Τα σπεσιαλ δεν ξαναβγαινουν ποτε. Τα σκοτωνεις μια φορα και τελος. 
Στα απλα πιο ειναι το προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον καπου χαθηκαμε. Εχω παρει quest να βρω κατι σπανια πουλια και φυτα για ενα τυπο που τα πουλαει (Εχει κατι σα θερμοκηπιο)

πρεπει να μαζεψω 15αδες απο αυτα. Παω στις περιοχες βρισκω 2-3 το πολυ. Παω στη σκηνη αλλαζει η μερα ξαναπαω τιποτα.

Πρεπει να φυγω τελειως απο την περιοχη και να κοιμηθω/ξυπνησω

Link to comment
Share on other sites

Όπως και με το Αραβικό άλογο αν πας και δεν μπορέσεις να το πιάσεις η το χάσεις απο τα μάτια σου 

πρέπει να φύγεις από την περιοχή και μετά να ξανά έρθεις για να εμφανιστεί πάλι ή εναλλακτικά κάνεις manual save πριν

φτάσεις και ξαναπροσπαθείς χωρίς να κάνεις άσκοπα χιλιόμετρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
πριν 23 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
Uur8VZSTG6oKaLT46DANva-1200-80.jpg
WWW.GAMESRADAR.COM

Who needs 30-50 feral hogs when you can have one giant pig

 

Για κάτι τέτοια πρέπει να το πάρεις :bleh: Και ακόμη είμαι στην αρχή :hehe: 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:

Θελει οπωσδηποτε την πλατφορμα της Rockstar για να τρεξει?

Η αν το παρω στο steam (δε βλεπω φθηνα κλειδια βεβαια), θα παιζει μονο απο εκει?

Όπως όλα τα παιχνίδια που είναι σε κάποια πλατφόρμα, θέλει την πλατφόρμα του. Άλλωστε στο λέει και στο steam 

Παράθεση
Requires 3rd-Party Account: Rockstar Games Social Club 
 

Δεν ξέρω να σου πω αν θα το τρέχει απευθείας από το steam χωρίς να ανοίγεις το Rockstar Launcher αλλά δεν είναι πρόβλημα. 

 

Γνώμη μου, αν είναι για θέματα συλλογής, το παίρνεις για ROckstar (πχ από instant-gaming ) και αν θέλεις οπωσδήποτε να βρίσκεται στην library του steam, κάνε το add σαν non steam game. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

190733940_Screenshot2020-05-1016_27.thumb.jpg.d22df3c2271333f8c1286c7c85978997.jpg

...απλα αν γινοταν να την αποφυγω, ειχε καλως. Αλλα δεν εχω θεμα γενικα. Για το Control μονο, εγκατεστησα το Epic Store.

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

επειδή τελείωσα το ένα κάψιμο (odyssey) και θέλω να καταπιαστώ με το άλλο RDR2.. από που είναι η φθηνότερη αγορά; Με DLC κτλ ... Για single player η Ultimate δεν εχει νόημα, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.