Jump to content



Red Dead Redemption 2


GFFermari

Recommended Posts

πριν 12 ώρες, το μέλος KTM έγραψε:

 

Η Rockstar πάντα προσέχει τις λεπτομέρειες (οκ, τις περισσότερες φορές τουλάχιστον).

 

Ακόμα θυμάμαι που έτρεχα στο GTA V με μια μηχανή σε ένα επαρχιακό δρόμο και ξαφνικά φρενάρει απότομα ο μπροστινός και να είμαι σε φάση "What the heck is he doing?". Εε και μετά που είχα φουντάρει από την μηχανή παρατήρησα ότι μια γάτα διέσχιζε το δρόμο ?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

παιδια ο ασχετος..

Επειδη πρωτη φορα το ακουω το παιχνιδι αυτο.
Τι ειδους ειναι; Και γιατι ολοι εχετε παθει πλακα; :p

 

Είμαι ο Billy Joe και μόλις σε πυροβόλησα γι' αυτό που είπες. Ρώτησέ με τώρα ό,τι θες......

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

συγνωμη, αλλα δε σε καταλαβα...

Έκανα πλάκα. Είναι δυνατόν, βρε συ, να μην ξέρεις τι είναι το RDR; Να φωνάξω τον Κλιντ; 

Έχουμε πάθει πλάκα, γιατί η rockstar τα προσέχει τα παιχνίδια της και τούτο δω θα είναι η προσωποποίηση της τελειότητας. Κάτι σαν το grand theft auto on steroids. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

παιδια ο ασχετος..

Επειδη πρωτη φορα το ακουω το παιχνιδι αυτο.
Τι ειδους ειναι; Και γιατι ολοι εχετε παθει πλακα; :p

 

Grand theft auto με σκηνικο western και εξαιρετικη δουλεια απο την rockstar που δειχνει το δρομο σε μερικους απαραδεκτους που ψαχνουν να βρουν πως να βγαλουν λεφτα.

Με τρελο badget μετα τις εισπραξεις του GTA V τα εριξε στο RDR και το παιχνιδι εκανε το χαμο που βλεπεις με 725mil μονο στο πρωτο διημερο. 

Αλλοι τα ριχνουν στα lootboxes και περιμενουν να τα βγαλουν απο εκει και φυσικα αποτυγχανουν.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μιλάς με έναν άνθρωπο που δεν θεωρείται gamer και εχω παίξει λιγότερα από 10 παιχνίδια σύνολο.

Ακόμα δεν έχω καταλάβει το είδος του παιχνιδιού. Αν δεν υπήρχε το gta πως θα μου το περιέγραφες;

Στο λέω γιατί ούτε gta εχω παίξει :p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Μιλάς με έναν άνθρωπο που δεν θεωρείται gamer και εχω παίξει λιγότερα από 10 παιχνίδια σύνολο.

Ακόμα δεν έχω καταλάβει το είδος του παιχνιδιού. Αν δεν υπήρχε το gta πως θα μου το περιέγραφες;

Στο λέω γιατί ούτε gta εχω παίξει :p

Ειναι μια κατηγορια μονα τους αυτα τα δυο.

Φαντασου μια ταινια του 90 με μαφιες κλπ σε τριτο προσωπο.

Πρεπει να το παιξεις ακομα και αν δεν παιζεις παιχνιδια. Δεν ειναι στο pc να σουπω παραπανω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Μιλάς με έναν άνθρωπο που δεν θεωρείται gamer και εχω παίξει λιγότερα από 10 παιχνίδια σύνολο.

Ακόμα δεν έχω καταλάβει το είδος του παιχνιδιού. Αν δεν υπήρχε το gta πως θα μου το περιέγραφες;

Στο λέω γιατί ούτε gta εχω παίξει :p

Ρε σεις, που τον βρήκαμε δ' αυτόν; :hehe:

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Μιλάς με έναν άνθρωπο που δεν θεωρείται gamer και εχω παίξει λιγότερα από 10 παιχνίδια σύνολο.

Ακόμα δεν έχω καταλάβει το είδος του παιχνιδιού. Αν δεν υπήρχε το gta πως θα μου το περιέγραφες;

Στο λέω γιατί ούτε gta εχω παίξει :p

Το game είναι open world. Δηλαδή μπορείς να περιηγήσαι στον κόσμο του ελεύθερα να κάνεις ό,τι γουστάρεις(έχει μεγάλη ελευθερία κινήσεων) που τα πάντα έχουν επίπτωση προς εσένα αλλά και την έκβαση της ιστορίας σε κάποιο βαθμό. Κι όλο αυτό σε εποχή western. Σίγουρα λίγα λέω, αλλά ο τρόπος με τον οποίο συνδέει όλα αυτά και άλλα πολλά το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι που κάνει τη διαφορά έναντι των άλλων. Ένα νέο χαρακτηριστικό που εισάγει, είναι πως οι npc's (το AI του παιχνιδιού), ο κάθε ένας από αυτούς "θυμάται" πως του μίλησες/συμπεριφέρθηκες/είδε να πράττεις. Δεν είναι το κλασικό scripted πάω μιλάω σε έναν μου λέει αυτό που θέλω κ προχωρώ. Είναι ένας πολύ ζωντανός κόσμος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Και πότε τερματίζεις το παιχνίδι;

 

Έχει ιστορία την οποία ακολουθείς, αλλά δεν είναι το κλασικό που σε πάει γραμμικά από το ένα σημείο στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφέρεται για ευχάριστο Gameplay Walkthrough, μεχρι να βγει το game για pc, o TheRadBrad είναι από τους favorite youtubers μου και εχει 43 επεισοδια RDR2 μεχρι σημερα, μπορει να τον τσεκαρει.

Σουβλακι/πιτσα προτείνεται για συνοδεια. :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.