Jump to content



Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

Καλημέρα/Καλησπέρα σας

 

Πακετάρω εργαλεία αυτές τις μέρες και ετοιμάζομαι σιγα σιγά για τη μετακόμιση για να μην μου πέσουν όλα τελευταία στιγμή.

Ελεγα ότι θα έβαζα τώρα σε κούτες όσα δεν παίζει να χρειαστώ άμεσα και ότι οκ δεν ειναι και πολλά!

Τελικά έχω φτάσει στην 7η κούτα και συνεχίζω :hehe: 

 

Το κακό είναι ότι είναι ασήκωτες οι άτιμες...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, karmen1983 said:

Καλημέρα/Καλησπέρα σας

 

...... έβαζα τώρα σε κούτες όσα δεν παίζει να χρειαστώ άμεσα και ότι οκ δεν ειναι και πολλά!

Τελικά έχω φτάσει στην 7η κούτα και συνεχίζω :hehe: 

 

Το κακό είναι ότι είναι ασήκωτες οι άτιμες...

σε καταλαβαινω ! προσπαθεις αν οργανωθεις και να συμμαζεψεις τοσα εργαλεια ,αλλα τελικα η καθε κουτα "πιανει" τα ...40 κιλα+  :)

 

λοιπον - προσφερομε για βοηθεια!! θα ερθω με τ αυτοκινητο να παρω οσες κουτες μπορω μεχρι να ξεκαθαρισεις τους χωρους των  εργαστηριων σου !!

διπλα ειναι το Ναυπλιο! ενας καφες δρομος!

δεν χρειαζεται να μ ευχαριστεις :hehe:   για την  σωτηρια της ψυχης το κανω!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες...Με θεα το χωριο απο ψηλα,

IMG_1599.thumb.JPG.6d0f609edac9861cfcd41c0b050f2141.JPGIMG_1732.thumb.JPG.62567660f0bc76d1ad28af0a3d97ca61.JPG

κ την πριβε πισινα μας ,υπερολυμπιακων διαστασεων:p...Δεξαμενη που γεμιζει συνεχεια για το ποτισμα των χωραφιων...

IMG_1734.thumb.JPG.b093aa4cfce77d67fdb6fcd18e83ead3.JPGIMG_1735.thumb.JPG.113a7b7f2f5d5fc20049efc8223ad9b4.JPG

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα. Γυρισα απο διακοπες, ξεκινησα δουλεια και διαβασμα για την εξεταστικη και μολις τελειωσα να διαβαζω οσα ειχατε γραψει μεσα στον Αυγουστο. Απο αυριο αρχιζω δουλεια με worklogs για τις κατασκευες που κατεστρεψα στις διακοπες και περιγραφες για τα αρκετα καινουρια εργαλεια μου. Καλο χειμωνα λοιπον!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν πληροφορίες στα αυτιά μου ότι 17/9 θα έχει event η Dewalt / B&D στην Τανάγρα

Οποιος είναι από εκεί και θέλει να πάει ας το ψάξει. Νομίζω είναι με προσκλήσεις :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.