Jump to content



Συζώντας με έναν Gamer


env0y

Recommended Posts

Τιποτα κακο δεν κανεις μαν.

Αν καποιοι δεν καταλαβαινουν οτι το gaming ειναι μια ακομα μορφη διασκεδασης σαν τοσες αλλες προβλημα τους.

Και οταν μιλαω για gaming προφανως εννοω  κανα 2ωρο  την μερα.

Ολα healthy ειναι ,απλα με μετρο:)

Πολυ γουσταρω γυναικες που εχουν τρελο θεμα με το gaming αλλα το να καιγεσαι την μιση μερα στο fb ειναι απολυτως φυσιολογικό. :hehe:

 

Ειχα αυτη την συζητηση(διαφωνια)  με την αδελφη μου  το καλοκαιρι και ναι η αποψη της ηταν οτι δεν ειναι το ιδιο να καιγεσαι με σειρες ταινιες fb και ξερω τι αλλο, με το να καιγεσαι με video games γιατι gaming is baaad mkayyyy.

Διαβασε/ειδε προφανως σε καμια τβ/περιοδικο για κανα πιτσιρικι που ψοφησε πανω στο keyboard μετα απο 666 ωρες συνεχομενο lol και νομιζει οτι μονο αυτο ειναι το gaming.

 

Βεβαια οταν επαιζα πριν απο λιγα χρονια fahrenheit indigo prophecy και ειχε κολησει διπλα μου και εβλεπε με αγωνια το ξεχασε:P

 

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, astrolabos said:

Θράκα φτιάχνω σε λιγότερη ώρα, μη μασάς :hehe: 

ακόνισε τους κοπτήρες εσύ,με την όρεξη θα μείνεις,Πάσχα πάω κρουαζιέρα :bleh: :pleasantry:

32 minutes ago, astrolabos said:

 

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Ηθελα να ηξερα οσοι οι γυναικες τους δεν γκρινιαζουν για τον ενα η για τον αλλο λογο, τι μπορει να μην πηγαινει καλα. Γυναικα και να μην γκρινιαζει εμενα δεν μου εχει τυχει πραγματικα. Και ναι το ξερω οτι καιγομαι μερικες φορες και ξεχνιεμαι και εχει δικιο η δικια μου...

Δεν ειναι απαραιτητο οτι αν καποια δε γκρινιαζει , οτι κατι δε παει καλα ! Αν ειναι gamer ας πουμε, δεν ειναι βλακεια να γκρινιαζει επειδη παιζει ο συντροφος της; Ειναι ενας λογος να μη γκρινιαζει. Θα γκρινιαξει για αλλα πραγματα ομως , ασχετα με το καψιμο. 

Εγω γκρινιαζω πιο πολυ βασικα :hehe: 

 

Η κοπελα μου , οταν την γνωρισα και μεχρι προσφατα, επαιζε WoW. Ξερεις τι σημαινει αυτο :p Δε μπορουσα να γκρινιαξω, ισα ισα, χαιρομουν :haha: Big Charlatanos :p 

Τωρα δεν εχει πολυ χρονο , ουτε αυτη ουτε και εγω τοσο, κοπασε το γκειμινγκ. Ποτε δεν υπηρξε προβλημα. Θεωρω τον εαυτο μου αρκετα τυχερο σε αυτο τον τομεα! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, tommybertsen said:

Δεν ειναι απαραιτητο οτι αν καποια δε γκρινιαζει , οτι κατι δε παει καλα ! Αν ειναι gamer ας πουμε, δεν ειναι βλακεια να γκρινιαζει επειδη παιζει ο συντροφος της; Ειναι ενας λογος να μη γκρινιαζει. Θα γκρινιαξει για αλλα πραγματα ομως , ασχετα με το καψιμο. 

Εγω γκρινιαζω πιο πολυ βασικα :hehe: 

 

Η κοπελα μου , οταν την γνωρισα και μεχρι προσφατα, επαιζε WoW. Ξερεις τι σημαινει αυτο :p Δε μπορουσα να γκρινιαξω, ισα ισα, χαιρομουν :haha: Big Charlatanos :p 

Τωρα δεν εχει πολυ χρονο , ουτε αυτη ουτε και εγω τοσο, κοπασε το γκειμινγκ. Ποτε δεν υπηρξε προβλημα. Θεωρω τον εαυτο μου αρκετα τυχερο σε αυτο τον τομεα! 

Εγω οπως ξαναειπα παραπανω θα ξενερωνα να ειναι καιλα η γυναικα μου. Αν ηταν ετσι θα γινομουν gay και θα συζουσα με αντρα... :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω οπως ξαναειπα παραπανω θα ξενερωνα να ειναι καιλα η γυναικα μου. Αν ηταν ετσι θα γινομουν gay και θα συζουσα με αντρα... :p

χαχαχα και ομως, ειναι πολυ καλη φαση :D 

Νομιζω οτι ετσι θα "σωζοταν" ο @env0y:p 

Πρεπει να υιοθετησει ενα τετοιο στυλ, να βρει τι της αρεσει, να μη του γκρινιαζει πολυ :p 

Link to comment
Share on other sites

Όσο και αστείο να φαίνεται πλέον το θέμα με ανυσηχεί. Λες και ρε γαμώτο μόνες τους δεν έχουν απολύτως κανένα ενδιαφέρον απ'το να ασχοληθούν με κάτι απ΄το να βαφτούνε ή να βγούνε γιοα καφέ. Είμαι και νοικοκύρης ρε γαμώτο δεν υπήρχε και κάτι να καθαρίσουν :D 

 

Η κοπελιά μου τώρα είναι πιο πολύ του βιβλίου και με ατελείωτη ενέργεια που μετά από 2 ώρες γυμναστικής και άλλες 2 σε σάουνα, σπα και ΧΧΧ δεν χαλαρώνει με τίποτα :D

 

Με λίγα λόγια δεν κρατιέται σε 4 τοίχους, άντε αν την πείσω τώρα εγώ ότι θέλω να κάτσω και να λιώσω ένα 4άωρο.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jesus said:

Tο 2ωρο εγινε 4αωρο...?:p

Κάνει apply μόνο στα MMORPG... Μην γκρινιάζεις πιο πολύ με εσάς εδώ μέσα παίζω

Έγινε επεξεργασία από env0y
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, GeoF1 said:

Με τον ερχομο του 2ου απλα ξεχασα τι σημαινει παιχνιδι :pc:

Για αυτο οσοι ειστε ακομη χωρις παιδια...ΠΑΙΞΤΕ!!!!! :p

Έχεις δίκιο αλλά είναι η μισή αλήθεια :) ... Εγώ παίζω και μετά το δεύτερο παιδί, αλλα η αλήθεια είναι λίγο πικρή.Δηλαδή: για να καταφερω όλα σε ένα 24ωρο με δουλειά κ δύο παιδιά που πηγαίνουν σχολείο πλέον ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ θέλω να κάνω καθαρά για μένα κόβω απ' τον ύπνο...Οπότε μετά από έξι χρόνια με αυτο το πρόγραμμα θα μπορουσα να είμαι επίσημα χαρακτήρας στο επόμενο Dying Light  :p  Πάρτε και ενα wallpaper που καλύπτει και τις σχέσεις και το gaming :p 

dying-light-valentine-02.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, GeoF1 said:

Εγω με την γυναικα μου,δεν ειχα σοβαρο προβλημα...Οκ την ενοχλουσε που κ που λιγο ο θορυβος απο το τιμονι...

 

Με το 1ο παιδι να μεγαλωνει επαιζα καπως ετσι...:wub:

 

OTrulFI.jpg

 

 

Με τον ερχομο του 2ου απλα ξεχασα τι σημαινει παιχνιδι :pc:

 

Για αυτο οσοι ειστε ακομη χωρις παιδια...ΠΑΙΞΤΕ!!!!! :p

 

ps

η φωτο ειναι χυμα καλοκαιρινη :p

αν προσπαθουσα να κανω το ιδιο η κορη μου θα ειχε παρει το τιμονι και εγω θα προσπαθουσα να καταλλαβω τι θα κερδισω με το ψαρεμα...

ασε, ποσες φορες προσπαθησα να κατσω με την μικρη (τωρα 8 χρονων) ειτε να παιξουμε μουσικη ειτε να μοντελαρουμε... τιποτα μονη λυση οτι κανω να ειναι μολις κοιμηθουν τα μικρα...

δεν λεω για τον γιο μου που μολις δει κιθαρα-μπασσο ορμαει να το αρπαξει!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.