Jump to content



Call of Duty: WW2


wolves

Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Τοσο χαλι ρε παιδια? Ενας φιλος μου ειπε οτι του αρεσε γιατι ειναι λεει close quarters...

Για το 6Χ6, τους πολύ μικρούς χάρτες, το ότι είναι πολύ "γρήγορο" και γενικά για το gameplay, είναι προσωπικά γούστα του καθενός και επομένως  " περί ορέξεως κολοκυθόπιτα" . Αλλά στο 2017 να έχουμε τέτοια γραφικά και τέτοια κίνηση απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Να σκεφτείς Το BFBC2 που είναι παιχνίδι του 2010 είναι σε γραφικά και κίνηση, πάρα πολύ ανώτερο.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικά καλα ειναι. Οκ τα animations ουτε εμενα μαρεσαν να πω την αλήθεια. Πάντως ειναι καλο πορτ σε σχέση με αλλες κυκλοφορίες με "καλύτερα" γραφικά και performance φορ δε πανηγύρ . Φυσικά και σε σχέση με τα περασμένα μετά το Black Ops 1 που προσωπικά το θεωρώ το τελευταίο καλό Cod, θεωρείται καλή κυκλοφορία το WW2. 

 

Σκέφτομαι να το πάρω μόνο για Single + Zombies

 

Βέβαια λόγω οικονομικών μόνο ένα αντε 2 παιχνίδια παίζει να αγοράσω φετος. Έχω να πάρω απο το τελος του 15 μετά τα Rainbow Six Siege (~700 ωρες εχω εκεί ) και Rocket League. 

 

Είμαι ανάμεσα σε

*Cod ww2

*PubG ( το οποίο παίζει να το δοκιμάσω μέσω family share από τον Αντώνη @UltraB )

*BF1 ( ειχα πολλά θέματα με stuttering -λογω 8gb ram πιστευω (;) ) 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Ε νταξει μη ξεχνάς οτι χρησιμοποιούν μηχανή γραφικών (κακώς βέβαια) αρχαία, και καλά που βγάζει τέτοια γραφικά :-p 

Τελος πάντων.

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω με τον @SpirosKGR  μετα το Black Ops 1 και εμενα δεν μου αρεσε κανενα αλλο cod αλλα γουστα ειναι αυτα.

Γραφικα, κινηση, gameplay μια χαρα ειναι για call of duty θα ηθελα παραπανω χαρτες στο war και dedicated servers στην beta.

Σαν beta περα απο τους servers και καποια μικροπροβληματα σε win7/8.1 ολα πανε καλα. Περιμενουν release οι αναποφασιστοι.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το 6vs6 δεν αποτελει προβλημα προφανως. Αυτος ειναι ο τροπος παιχνιδιου. Απο κει και περα, τα γραφικα ειναι μετρια, η κινηση ειναι γελοια. Ειδικα κανα δυο φορες που μου βγηκε αντιπαλος αποτομα μπριστα μου εσκασα στα γελια. Αν ομως ειναι καλο το παιχνιδι αυτο μπορει να μπει σε δευτερη μοιρα. Για το αν ειναι καλο η οχι γενικα, ακομα δεν μπορω ν αποφασισω...

Link to comment
Share on other sites

το δοκίμασα παιδιά αλλά είναι πολύ γρήγορο . συνήθως έχω ρατιο k to d 1 σε άλλα παιχνίδια. σε αυτό είχα 0.15 .σε τρεις γύρους . είναι πολύ γρήγορο. δεν μπορούσα να στοχεύσω . 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Dj_ALeX έγραψε:

Ντάξει το παιχνίδι έχει την πλάκα του αλλά για ακόμη μια φορά και για ακόμη μια beta γέμισε ο τόπος με cheaters! @SpirosKGR το ESP πάει σύννεφο! :( 

Νταξει δε μας απασχολεί και τόσο το ότι γίνεται στη beta. 9/10 παιχνίδια (Battlefield , Siege , CS GO κλπ ) πλεον του τσιτερα το κάγκελο γίνεται.

Τα ζομπια ειναι το ζουμί. Και το  Single για μένα

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Κακά τα ψέματα.. το παραπάνω βίντεο είναι μια μεγάλη πραγματικότητα και εάν προσθέσουμε το γεγονός οτι σε τέτοια μέτρια παιχνίδια αρκετοί cheatάρουν απο την 1ή μέρα, τότε έχουμε ακόμη ενα λόγο να μην αγοράσουμε και να μην ασχοληθούμε κάν με παιχνίδια αυτού του είδους! Είναι πραγματικά θλιβερό για μάς (τους μεγαλύτερους) που έχουμε παίξει και πραγματικά καλά παιχνίδια.

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To οτι cheatάρουν day 1 (day 3 θα ελεγα Πεμπτη και Παρασκευη δεν ειχε το χαλι του Σαββατου) στην Beta δεν λεει τιποτα.

Ξερουμε ολοι οτι τα τελευταια χρονια το ιδιο συμβαινει σε σχεδον ολους τους τιτλους κατα την διαρκεια μιας Βeta.

 

Θα συμφωνησω με το παραπανω video στο οτι οι μεγαλυτεροι ναι εχουμε δει και παιξει καλυτερα παιχνιδια και οτι το μοντελο

p2p η dedi-listen servers δεν ειναι αυτο που θελει η pc κοινοτητα. Θελουμε Dedicated Servers , Server Browser και ξερο ψωμι.

 

Αν δουμε Browser, Dedicated Servers και Μod Tools οπως το BO3 και ενα καλο anticheat παραλληλα με το VAC τοτε ειναι σε καλο δρομο.

Περα απο το αν ασχοληθει καποιος η οχι με τον συγκεκριμενο τιτλο το καλο στην υποθεση για μενα ειναι αλλο. Η επιστροφη στις ριζες.

edit: Αν και ο μεγαλος μου καημος ειναι να δω ενα Call of Duty: Wild West :)

 

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

edit: Αν και ο μεγαλος μου καημος ειναι να δω ενα Call of Duty: Wild West :)

Θα ήταν εντελώς unbalanced βέλη vs σφαίρες :p .

Καλύτερα Έλληνες vs Τρώες με behemoth τον Δούρειο Ίππο :lol: .

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.