Jump to content



G.G. - Shelby Cobra 427sc @Silverstone 1967 27/4/2017


liakjim

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος liakjim έγραψε:

Ανούσιους? Μιλά για τον εαυτό σου φίλε.
Στην τελική αν είναι ανούσιος για σένα, γιατί φαγώθηκες να πάει Πέμπτη?
Cannot compute...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα ψηφισω οτι μου αρεσει εμενα για την περιοδο που γινεται η ψηφοφορια, αν μου αρεσει πεμπτη θα βαλω πεμπτη αν μου αρεσει η κυριακη θα βαλω κυριακη, Πεμπτη εβγαλε το αποτελεσμα deal with it.

Αν δεν σας βολευει και θελετε αλλη μερα για τη συνεχεια καντε παλι poll, τι βγαινεις και λες στον καθενα γτ ψηφισε πεμπτη? Ετσι ηθελε ετσι εκανε.

 

@GoMaR ανουσιοι ειναι γτ δεν υπαρχει κινητρο, μονο το fun παραμενει και αυτο μετα απο 3 χρονια εχει χαθει για τους περισσοτερους οποτε δεν καταλαβαινω που ειναι το περιεργο το θεωρω απολυτα φυσιολογικο.

πριν 6 λεπτά, το μέλος sosna έγραψε:

Αν κ είμαι στενά λόγω αλλαγής προγράμματος -μπηχτή για τον Λιακτζίμ που θα σπέυσει να με ρωτήσει γιατί ψώφισα Πέφτη- θα προσπαθήσω να μπω γιατί μαρέσει το κόμπο.

 

Για το ανούσιο που είπε ο Ηλίας νομίζω το πήρατε λίγο στραβά -να πω οτι το είπε ένα μέλος που δεν τον γνωρίζετε κ δεν του έχετε μιλήσει ζωντανά να πω ντάξ,αλλά θεωρώ οτι καταλαβαινόμαστε πλέον-.

 

Οι αγώνες της Πέμπτης όντως είναι ανούσιοι από πλευράς βαθμολογίας κ πράγματι το κλίμα αυτών των αγώνων θα πρέπει να είναι πιο χαλαρό,μια συνάντηση για προπονησούλα, βοήθεια, σεταπικές συμβουλές, απουσία χρονολαγνείας κ καλή παρέα.Εξάλλου για πιο σοβαρά, απαιτητικά κ αυστηρά δεδομένα υπάρχουν τα κάπς που τρέχουν.

Αυτο θελω να πω, οτι ηταν να παρει καποιος απο το gathering το εχει παρει.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Με αυτη τη σκοπια, συμφωνω.
Απλα το ανουσιο μου χτυπησε καπως γιατι το πηρα λιγο πιο προσωπικα.
@Georgiadis Giorgos θα στησεις εσυ σερβερ :*
:p


 

Ρε συ το gathering το καναμε για να μαθουμε το παιχνιδι χαλαρα μεσα σε αγωνιστικο περιβαλλον να γνωριστουμε μεταξυ μας και να δεσουμε γενικα σαν συνολο.

Ασε που τοτε ημουν 27 και τωρα 30... ημουν νιος και γερασα, ετσι και μπω να παιξω με το cobra θα παθω ζημια στο δεξι ποδι. 

Το τι μακακες ειστε εσυ και @sosna το εμαθα οποτε τι να μπω να κανω? Βαρεθηκα... τα λεμε Tango :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ αρέσει το gatherings και μ αρέσει τόσο που θα ήθελα να κάνουμε και ενα cup με rules GG.:hehe:

Γιατί???

Γιατί μου θυμίζει το OLFS σαν πρωτάθλημα.

Όχι στάνταρ αυτοκίνητο, όχι στάνταρ πίστα. (ποικιλία babe...)

Επίσης συγκεκριμένα για το asseto παίζουν και mod cars και tracks.

Και επιλογή απο διαφορετικό άτομο κάθε φορά ώστε να ικανοποιούντε όλα τα βίτσια.

Tα πάντα όλα μέσα.

 

Γιατί δεν τρέχω πάντα τώρα.

 

Επειδή είμαι λίγο Bασιλάκης Kαϊλας και θέλω να κάνω κόντρα με gomarάδες και άκηδες και στέλιους, και brizofski και lyles κτλ κτλ κτλ (ενώ τα πιάνω λίγο πιο αργά)  αν εχω την ευκαιρία να κάνω κάπου διπλάσιους γύρους  για να είμαι ανταγωνιστικός, θα αφιερώσω τον Χ χρόνο μου στο εκάστοτε cup που τρέχει...

 

Καθημερινές δεν προλαβαίνω πάντα να γυρίσω απο την δουλειά. 

Αλλά πρίν βιαστεί ο Jim να φωνάξει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος uhu έγραψε:

Αλλά πρίν βιαστεί ο Jim να φωνάξει. :p

Ούτε τις κυριακές, τις έχω σίγουρες.

Αν κάτι τύχει, ταξιδάκι με την καλή μου, κανάς γάμος καμιά γιορτή ή έχω καμιά αθλητική δραστηριότητα εκτός σπιτιού και οθόνης (που την τρώω στην μάπα όλη μέρα) είναι πολύ πιθανό και κυριακές να ερείχνα Χ. 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Πολύ πλακα χθες...Ημουν στο 1¨48 από την 1η προσπαθεια..

 

Και χθες επεσα στο 1:45...Χαμος σαμπανιες φωνες....

 

Και μπηκα στο λινκ για τους χρονους....

:look:

 

 

Ου να μου χαθειτε

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να πάρει, δεν θα το προλάβω.

Γουστάρετε μια επανάληψη την Κυριακή το βράδυ?

ΥΓ συμφωνείτε ότι είναι το καλύτερο αμάξι της kunos?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Liakjim , τοσο βαρκα γιαλο αμαξι εμενα προσωπικα δε μου αρεσει.

Για αυτο και το παιζω πρωτη φορα το αμαξι αυτο.(εννοω να κανω 2-3 γυρους παραπανω)
Βεβαια δεν ξερω με σεταπ την συμπεριφορα του.

Προχθες που καναμε βολτες με τον bladegt για να αρχισει να αποκταει λιγο εμπειρια, καταλαβα οτι δεν ειναι για να του φερθεις με βιαιο τροπο.
Ειδικα η 2α του σκοτωνει.Φρενα δυνατα, απλα δεν ειναι για trail braking.
To αστειο ειναι πως  πηγα να βαλω 5η και μπαινει νεκρα και αρχισα τα καντηλια γιατι νομιζα οτι παλι χαλασε ο σιφτερ :hehe:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εδω ρε συ η F40 ηταν η αγαπημενη μου και τωρα με το τελευταιο update, αλλαξε τελειως.
Πλεον δεν μου αρεσει.Και πρεπει να βρω ενα αμαξι που να ευχαριστιεμαι..
Μαλλον η giulia :p

 

Οσο για την Κυριακη, προσωπικα δε ξερω αν θα μπορω..Αλλα δε ξερω και οι αλλοι αν θα ειναι εδω λογω 3μερου.

Link to comment
Share on other sites

Η F40 έχει γίνει λίγο δύστροπη αλλά νομίζω θέλουμε λίγο προσαρμογή κυρίως στα φρένα.
Τελευταία φορά που την είχαν στο street fight server στην vallelunga , την είχα συνηθίσει.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΥΓ το επόμενο αγαπημένο μου αμάξι είναι το 911R. Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το cobra.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όντως το Cobra άλλαξε, την πρώτη φορά που το οδήγησα πριν μήνες μου άρεσε πολύ. Τώρα δε ξέρω τί παίζει, μαούνα σκέτη, δεν μπορώ τέτοια αυτοκίνητα. Βασικά, δυσκολεύομαι να πιστέψω οτι πάνε έτσι τέτοια αυτοκίνητα, δε ξέρω. Σε συνδυασμό με την πίστα που νομίζω είναι η χειρότερή μου, σκέτος εφιάλτης.

Link to comment
Share on other sites

λιγο η χαμηλη θερμοκρασια, λιγο το κλειδωμενο σεταπ λογικο να αλλαζει η συμπεριφορα του.
Εδω στον 2-3ο γυρο μιας και εχουν αναπτυξει θερμοκρασια τα λαστιχα, βεντουζαρει αρκετα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι είναι του 67 λογικό να έχει περίεργη αίσθηση.
Δοκιμάστε πρώτα το mazerari και μετά αυτό θα μοιάζει κούτσουρο !

Για μένα πάντα, είναι διαφήμιση των physics του assetto.

Το αμάξι χορεύει πάνω στις αναρτήσεις, ταυτόχρονα έχει την δύναμη να είναι απόλυτα ρυθμισιμο με το γκάζι, στρίβεις χωρίς τιμόνι.

Τα φρένα όταν είναι κρύα δεν πιάνουν, ξαφνικά ζεσταίνονται και βελτιώνονται μετά υπερθερμαινονται και τελείωσαν. Θέλει προσοχή εκεί.

Αλλά με λίγο practice μένεις με ένα μόνιμο χαμόγελο.

Στις δοκιμές ξεκίνησα να κάνω χρόνο και κατέληξα να ντριφταρω ( προσπαθώ ) σε κάθε στροφή.

Ποίημα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος konnos έγραψε:

Petition να μαζέψουμε χρήματα ν' αγοράσουμε μια Cobra για να διαπιστώσουμε αν όντως πάει σα βάρκα ή απλώς δεν την έχουν ρυθμίσει καλά :p


Φλερταρεις με το thread ban με αυτα που γραφεις :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα διαπίστωσα, το αμάξι πάει όλο και γρηγορότερα όσο το μαθαίνεις, αλλά θέλει πολυυύυυυ γερά νεύρα! Μόλις χάσεις την ψυχραιμία σου (συνήθως όταν κυνηγάς κάποιον) ακολουθεί κατά 99% "βαρκάδα" και έξοδος...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.