Jump to content



TangoX2 Race#3 - Brands Hatch GP 21/5/17


Recommended Posts

On 5/16/2017 at 11:33 AM, wolves said:

 

giphy2.gif.afd65cb79aba7563ea1517158845ea01.gif

 

Ενταξει, αυτοι οι δυο θα ειναι στην ωρα τους...!!!

 

Εγω που γιορταζω και θα χω κοσμο, θα προσπαθησω να τους "σουταρω" νωρις. "..αντε ουστ, δεν εχετε σπιτι να πατε;" κλπ,κλπ

 

Γατάκι ..... Χρόνια Πολλά για τη γιορτή σου την Κυριακή, τα λέμε την επόμενη εβδομάδα :jump:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο οποιον χτυπησα στον πρωτο αγωνα ζηταω κ παλι συγγνωμη, εχασα τα φρενα

 

Για να εξιλεωθω αφησα να περασουν ολοι κ μετα ξαναμπηκα :flowers:

 

Πολυ μα παρα πολυ ωραιος αγωνας....πραγματικα τον καταχαρηκα κ ας ειχαμε τζαρτζαρισματα...Μπραβο σε ολους :T::)

 

Με τον @uhu θα πρεπει να δω το replay για να καταλαβω

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

qualify + race1+ race2 link

Δυστυχώς μου ανοίγει μόνο το race 2.

 

@uhu σορρυ για την επαφή. Νομίζω ότι το αποτέλεσμα ήταν δυσανάλογα μεγαλύτερο του actual ακουμπήματος...

Anyway μη μασάτε να κάνετε report ακόμα και σε κριτή-διοργανωτή. 3 είμαστε, αυτός που εξετάζεται δε θα έχει άποψη επί του θέματος.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

!!!Ανακοίνωση!!!

To replay του αγώνα https://wetransfer.com/downloads/928e1227304d80dce30cc507cf8b253520170521200025/5dd0d1   χορηγία του Άκη! 

Βέβαια αν το έχετε κρατήσει και μόνοι σας έχουμε όλοι το "ίδιο" replay, όσον αφορά τους χρόνους!

Και αυτό λόγο του νέου συστήματος για τα replay!

 

Το θέμα είναι πως υπάρχει πρόβλημα αυτή τη στιγμή και δεν φορτώνει Qualify και Race1! Είναι γνωστό το πρόβλημα.(έριξα μια ματιά στο forum της kunos και έχει γίνει report!) οπότε περιμένουμε κάποιο fix και ελπίζουμε!! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Επεισοδιακό το σκηνικό , πριν ακόμα ξεκινήσει ο αγώνας.

 

Μια ώρα πριν τον αγώνα είχα αστραπο-καταιγιδες, το ρεύμα έπεφτε , το ίντερνετ επίσης πιο συχνά. Κάπως έτσι :

Spoiler

 

 

Μετά πρόβλημα στο pc με το VSR και να κρασάρει το game σαν τρελό.

Τελικά έτρεξα σε άλλη ανάλυση , τα apps τα έκλεισα γιατί ήταν τεράστια κτλ

Στον πανικό στο qualy ξέχασα να βάλω setup και έτρεξα default με 30λίτρα.

Ευτυχώς το κατάλαβα και άλλαξα και έκανα χρόνο την τελευταία στιγμή.

Στον αγώνα με περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη μιας και ξέχασα να κλείσω το msi control center και αναδύθηκε το παράθυρο ακριβώς στην εκκίνηση του 1ου αγώνα...

Έχασα FFB και πάτησα αμέσως alt-tab . Δυστυχώς το κακό έγινε μιας και πήρα σβάρνα κόσμο, σορρυ παιδιά. Ίσως ήθελε restart

Ο αγώνας κύλησε το ίδιο αισχρά μιας και έκανα άπειρα λάθη , εξόδους και μικροχτυπήματα σε άλλους.

Έκαψα τα πίσω λάστιχα , ειδικά το πίσω αριστερά και αναρωτιέμαι πως τερμάτισα...

 

Στον 2ο αγώνα άλλαξα setup και τρόπο οδήγησης. Ένα κλικ μπροστά ARB και λίγο πιο υποστροφικό στυλ οδήγησης.

Αποτέλεσμα μηδέν έξοδοι και τα λάστιχα όλα πράσινα μέχρι τέλους.

Στο τέλος με έφτασε ο @Lylankor και αναρωτήθηκα αν θα τον άφηνα να κερδίσει σαν δώρο για τη γιορτή του.

Φυσικά όχι:p

 

Να δούμε τα cuts τώρα. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου ανοίγουν τα replay που έχω σώσει.

Αν κάποιος έχει τρέξει μέσω του content manager ίσως τα έχει οπότε να τα σηκώσει.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επεισοδιακος αγωνας και για εμενα... Τα καταφερα παλι να χασω την θεση μου... Απο 6ος που ημουν σε ολον τον αγωνα 3 γυρους πριν το τελος ριχνω ρυθμους γιατι βλεπω οτι η βενζινη δεν μου φτανει αλλα στον προτελευταιο γυρο εμεινα με αποτελεσμα να τερματισω 17ος... Η αληθεια ειναι δεν ξερω αν ηταν δικο μου λαθος (το πιθανοτερο) ή καποιο bug... Στον δευτερο αγωνα αρκετουτσικες μαχες αλλα η πιστα μου φανηκε οτι δεν δινει πολλες ευκαιρειες για προσπεραση... Να ζητησω και μια συγγνωμη απο τον @Aris Teidis για την επαφη μας... Νομιζω οτι δεν καιυστερησα να φρεναρω αλλα ησουν μπροστα μου και επρεπε να προσαρμοστω λιγο στην οδηγηση σου (ειχαμε διαφορετικη γραμμη)... Ελπιζω να μην σου χαλασα τον αγωνα :(...

 

Μπραβο σε ολους... Την επομενη φορα θα ειμαι πιο προσεκτικος :hehe:... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος tasosmich έγραψε:

Επεισοδιακος αγωνας και για εμενα... Τα καταφερα παλι να χασω την θεση μου... Απο 6ος που ημουν σε ολον τον αγωνα 3 γυρους πριν το τελος ριχνω ρυθμους γιατι βλεπω οτι η βενζινη δεν μου φτανει αλλα στον προτελευταιο γυρο εμεινα με αποτελεσμα να τερματισω 17ος... Η αληθεια ειναι δεν ξερω αν ηταν δικο μου λαθος (το πιθανοτερο) ή καποιο bug... Στον δευτερο αγωνα αρκετουτσικες μαχες αλλα η πιστα μου φανηκε οτι δεν δινει πολλες ευκαιρειες για προσπεραση... Να ζητησω και μια συγγνωμη απο τον @Aris Teidis για την επαφη μας... Νομιζω οτι δεν καιυστερησα να φρεναρω αλλα ησουν μπροστα μου και επρεπε να προσαρμοστω λιγο στην οδηγηση σου (ειχαμε διαφορετικη γραμμη)... Ελπιζω να μην σου χαλασα τον αγωνα :(...

 

Μπραβο σε ολους... Την επομενη φορα θα ειμαι πιο προσεκτικος :hehe:... 

Μην ανησυχείς, όλα καλά!

Απίστευτος ιδρώτας και στους δύο αγώνες, ίσα που προλάβαινα να σκουπίζομαι γιατί δεν έβλεπα...:hehe::p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα λεγά ότι είναι εφικτός στόχος η 20άδα!
19ος (τελευταίος) και 18ος!

Το αυτοκινητο είναι δυσκολό και δεν μπόρεσα να κυνηγήσω σχεδόν κανέναν. Κάποια στιγμή βρέθηκα 13ος, αλλά το λάθος δεν άργησε να έρθει.

 

Άσχετο αλλά τώρα που η καρέκλα ακουμπάει σε πλακάκι και όχι σε χαλί, αρχίζω και ταξιδευω προς τα πίσω την ώρα που παίζω. Ώρα για πατέντες!

 

Μπράβο σε όλους! Πολύ διασκεδαστικός αγώνας!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.