Jump to content



G.G Silverstone GP - Lotus 3-11 - 17/12/2017


akis_z80

Recommended Posts

πριν 6 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Το έχω στο off.

Θα δοκιμάσω και με TC.

 

Εσύ είσαι παλιός.:smoking:

Οφείλεις να  αυτο:whip:μαστιγώνεσαι.:hehe:

 

Με tc και το σετάπ του Άκη μετά απο κάποιους γύρους ένιωθα σαν να οδηγούσα το mx5 cup σε πιο γρήγορη version.

Κοινός μου άρεσε.

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2017 at 1:43 PM, 4WNikos said:

Βρήκα αυτό και έχει αρκετές πληροφορίες για την πίστα.

 

 

Αυτόν τον τύπο βρήκα κι εγώ που έψαξα μήπως και ενκλιματιστώ.

 

Δεν την παλεύω με την υποστροφή του αυτοκινήτου ρε γαμώτο ή κάτι κάνω λάθος στην οδήγησή του :(

Link to comment
Share on other sites

Τέλος ενός ακόμα αγώνα! Έπεσα στο 2:08 εν τέλει κάτι που πάλι δεν το περίμενα. Αν είχα αυτό το ρυθμό στο 1ο γύρο ίσως εμπλεκόμουν και σε καμια μάχη παραπάνω.

Reverse Grid: ΣΚΑΤΟΥΛΕΣ και πάλι.

Ενώ ήμουν τόσο confident ότι θα κρατήσω τη γραμμή μου και δεν θα ξεφύγω δεν ξέρω τι έγνε πάλι και στην Κ1 βρέθηκα ανάποδα εννοείτε χαλόντας και τον αγώνα όσων έπεσαν πάνω μου και θρηνώνας και ένα θύμα δυστυχώς. Συγγνώμη και πάλι. :(

 

Δυστυχώς για εμένα θα χάσω το επόμενο combo (ευτυχώς για εσάς :p ) καθώς έπεσε μετακομισάρα (Αθηνάρα, καφεδάρα) και εν τέλει τον ήπιαμε. Θα τα πούμε από τη νέα χρονιά αν συνεχιστεί ο θεσμός :)

Καλές γιορτές σε όλους και καλά Χριστούγεννα!

 

Το βίντεο από τον αγώνα.. (τα πρώτα λεπτά είναι muted λόγω μουσικής και δικαιωμάτων)

 

https://www.twitch.tv/videos/210360660 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.