Jump to content



TheLab.gr Bugs, Προτάσεις, Βελτιώσεις και όλα τα σχετικά


Recommended Posts

 Αγάπη, λέω τα μαυρισμένα (αυτά που υποτίθεται ότι είδα), δεν τα είχα δει. Σύμφωνα με το feature όμως, τα είδα. Ε δεν τα είδα. Πώς να το κάνουμε. Θέλει πολλή δουλειά το feature γιατί είναι buggy. Και το μεσημέρι μου εμφάνιζε κάποια που δεν είδα , ως αναγνωσμένα.

Εμένα δεν με βολεύει ως feature. Ωστόσο κάποιον τον βολεύει, αρκεί να τα δείχνει σωστά :) θα το συνηθίσω 

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα ακόμα και format pc για αυτό δεν απάντησα εχθές.

Χωρίς να έχω διαβάσει ΚΑΜΙΑ, πατώντας το καμπανάκι "ντριν ντριν" βλέπω το παρακάτω.

 

Untitled.jpg.52e9b4bb646bd36a33b4da9fb1ed8b17.jpg

Έγινε επεξεργασία από honda22
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, honda22 said:

Δοκίμασα ακόμα και format pc για αυτό δεν απάντησα εχθές.

Χωρίς να έχω διαβάσει ΚΑΜΙΑ, πατώντας το καμπανάκι "ντριν ντριν" βλέπω το παρακάτω.

 

Untitled.jpg.52e9b4bb646bd36a33b4da9fb1ed8b17.jpg

Σου το κάνει και στο σκούρο θέμα;

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, minast said:

Σου το κάνει και στο σκούρο θέμα;

μέχρι να στο απαντήσει ο χόντα, ναι και στο σκούρο γίνεται, ίσως σε λιγότερα εκεί. Δεν θυμάμαι σε πόσα μου έδειχνε «λάθος» το αν ήταν διαβασμένα/αδιάβαστα νωρίτερα , για αυτό η επιφύλαξη στην απάντησή μου. Πάντως και στο σκούρο υπάρχουν ειδοποιήσεις που φαίνονται λάθος, π.χ. ενώ την έχω δει από την καμπάνα, εμφανίζεται ως αδιάβαστη. Σε τυχαία σειρά, όχι η τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Δοκίμασε το. Με τη μια φορά δε παθαίνεις κάτι 

 

Τα ίδια κάνει 

Screenshot_20190608-203810.thumb.jpg.f34003c3b09098fe1a64ff906097d66b.jpgScreenshot_20190608-203817.thumb.jpg.816410c76356c73489b1666a16b47579.jpg

 

Οι αδιάβαστες που βλέπετε, πριν λίγο ηταν διαβασμενες.. 

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα φαίνεται να δουλεύει σωστά, ενώ χθες όχι...

 

edit: Το like σου μου το έδειξε διαβασμένο, χωρίς να έχω ανοιχτό το θέμα. Νομίζω μου το έχει ξανακάνει σε reactions...

Έγινε επεξεργασία από minast
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Οκ επειδη περασαμε ενα patch παρακολουθειστε το κ αν συνεχισει μιλαμε παλι. 

Συνεχίζει το bug

Αν δεν κάνω λάθος είναι και εμένα σε reactions

image.png

από τα παραπάνω τα 2 reactions δεν τα είχα διαβάσει. 

Link to comment
Share on other sites

Παταω like σε post δειχνει να μην το δεχεται πεταει ενα παραθυρακι οτι δεν μπορει κτλ και με στελνει στην αρχικη του forum.

Ξαναπαω στο post και το like ειναι εκει, προσπαθησα να το ξανακανω σε αλλο post για να παρω φωτο αλλα φαινεται οτι το κανει τυχαια.

Edit+

Ελα δεν θελω στεναχωριες ζουμε και ετσι, ασε που εχει και την πλακα του να μας τρολαρει και λιγο το forum :hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.