Jump to content



Εργαλεία που θα ήθελα και σκέφτομαι να αγοράσω...Wish List!!


Recommended Posts

καλησπέρα θέλω... να αγοράσω αυτό το κολωνατο δράπανο   (site) Fox F12-941A       (skroutz) Fox F12-941A     φαίνεται καλούτσικο για τα λεφτά του...

χυτό σώμα , τραπέζι, αργές στροφές ξεκινά από 220rpm , βαρύ 37kg ? 

καμιά γνώμη; το έχει δει - δουλέψει κάποιος ; είναι ποιοτικόν ; ή να συνεχίσω να πίνω το πικρό ποτηρίο του λιντλ ; ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρες!

Απόψε χάζευα και έπεσα πάνω σε αυτή την εξαιρετικά ενδιαφέρουσα εταιρία :

 

 

 

https://www.google.com/search?q=pb+swiss+tools&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiBooqqvprdAhXrhaYKHb1DD9s4ChD8BQgKKAE&biw=1600&bih=721

 

 

https://www.youtube.com/results?search_query=pb+swiss+tools

 

Τι να σας πω, έχω πολύ καλά "προαισθήματα" ! :D

Εσείς τι ξέρετε σχετικά ?

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αξιοπρεπεστατα , παλιοτερα τα χα προτεινει σε καποιον εδω μεσα που ρωταγε για καλα κατσαβιδια κ καπου καποτε:p, τα χα πετυχει σε μαγαζι εδω Αθηνα,  δεν θυμαμαι ομως που....

Δε νομιζω να ταν πανακριβα ,που ειχα ρωτησει, αλλα ηταν τσιμπημενη η τιμουλα!!!!!!!!!!!

Στα αλλεν τους μαλλον εχουν αντιγραψει τα VESSEL η  το αναποδο....:)

Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Στα αλλεν τους μαλλον εχουν αντιγραψει τα VESSEL η  το αναποδο....:)

Η εταιρία έχει ιδρυτική ημερομηνία το 1878, οπότε μάλλον χλωμό το κόβω να αντέγραψαν! :) 

Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις!

Αυτά που είδα είναι προκλητικά και αν θυμηθείς το μαγαζί . . . μη το κρατήσεις μυστικό !  :hehe:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος Seafalco έγραψε:

Η εταιρία έχει ιδρυτική ημερομηνία το 1878, οπότε μάλλον χλωμό το κόβω να αντέγραψαν! :) 

Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις!

Αυτά που είδα είναι προκλητικά και αν θυμηθείς το μαγαζί . . . μη το κρατήσεις μυστικό !  :hehe:

ΠΑΓΚΑΚΗΣ , Περιστερι,  αλλα εγω καπου αλλου τα χα δει!!!!!!!!!!!!:hehe:

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Το Ελβετικό φράγκο είναι ασφαλές καταφύγιο και αυτός είναι ο λόγος που τα προϊόντα τους είναι πανάκριβα

 Τα συγκεκριμενα  μαλλον ειναι για ολους τους υπολοιπους λογους , εκτος απο αυτον.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος Stelios13 έγραψε:

 Τα συγκεκριμενα  μαλλον ειναι για ολους τους υπολοιπους λογους , εκτος απο αυτον.... 

 

Πολύ το πάω αυτό το "σενάριο" ! ! !

Μακάρι, γιατί αισθάνομαι κάτι να με "γαργαλάει"! :hehe: 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Έπιασα πριν καμιά βδομάδα μια καστάνια 3/8 και "έμεινα" λίγο,από την ποιότητα.

Δεν έχω δει άλλο εργαλείο τους από κοντά και δεν ξέρω,αλλά αν κρίνω από τις τιμές τους πρέπει να είναι όλα ένα και ένα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μίλησα το πρωί με τον Παγκάκη . . . http://pangakis.gr/index.php?route=product/product&product_id=156

Πολύ χλωμό να τα δεις από κοντά !

Μόνο παραγγελία φέρνει, οπότε Στελάρα για ξύσ' τη κούτρα σου να θυμηθείς σε ποιο άλλο μαγαζί τα έχεις δεί! ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.