Jump to content



Εργαλεία που θα ήθελα και σκέφτομαι να αγοράσω...Wish List!!


Recommended Posts

πριν 52 λεπτά, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Φάτε μάτια ...

 .............

 

 

Γιάγκο, για πες κάτι παραπάνω, γιατί από την εταιρία αυτή δεν ξέρουμε (εγώ σίγουρα όχι! :) ) και πολλά !

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος Seafalco έγραψε:

 

Γιάγκο, για πες κάτι παραπάνω, γιατί από την εταιρία αυτή δεν ξέρουμε (εγώ σίγουρα όχι! :) ) και πολλά !

 

Από άλλον  τα έμαθα και εγώ… χειροποίητα λέει είναι. Έχω και έναν κάλο με τα γιαπωνέζικα, πολύ νομίζεις θέλει ο άνθρωπος  : )

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Μιας και λες για κάλο.  Στην οικοδομη εχουν περασει ενα σωρό εργαλεια. Και φυσικα θα ξερεις καλυτερα απο τον καθε ενα οτι εχουν κ οι μαστοροι τον εγωισμο τους. Λοιπον εχω βιντεο απο wurth του 1500αρικου και makita του 800αρικου και το makita να κανει πλακα στο wurth. Δε ξςρω τι συνταγη εχουν οι ιαπωνες, αλλα ειδικα στα κρουστικοκατεδαφιστηκα παιζουν μπαλα μονοι τους. Ελπιζω καποια στιγμη να βρω χρονο να το ανεβασω. Εχει απιστευτο ενδιαφερον μιας και το ενα ειναι κουτατο και το αλλο χιλιοδουλεμενο για 3χρονια χωρις ελεος καο με μιση τιμη...

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Seafalco έγραψε:

 

Γιάγκο, για πες κάτι παραπάνω, γιατί από την εταιρία αυτή δεν ξέρουμε (εγώ σίγουρα όχι! :) ) και πολλά !

Αυτό Στέλιο γιατί λείπει απ' τη συλλογή σου; https://www.ebay.com/itm/Fujiya-diagonal-nipper-oblique-blade-100-mm-50A-100-Japan/162536220447?epid=1348942201&hash=item25d7e9e71f:g:IFIAAOSw3gJZLvZY

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

LOL ! ! !

Πρέπει να έχω ένα τέτοιο ! :)

Μέχρι και ένα που κόβει τα ποδαράκια των αντιστάσεων, από την κάτω μεριά της πλακέτας σε μια προκαθορισμένη απόσταση από αυτήν και ταυτόχρονα τα στραβώνει και λίγο για να μην πέφτει το εξάρτημα ! :p

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μιας και λες για κάλο.  Στην οικοδομη εχουν περασει ενα σωρό εργαλεια. Και φυσικα θα ξερεις καλυτερα απο τον καθε ενα οτι εχουν κ οι μαστοροι τον εγωισμο τους. Λοιπον εχω βιντεο απο wurth του 1500αρικου και makita του 800αρικου και το makita να κανει πλακα στο wurth. Δε ξςρω τι συνταγη εχουν οι ιαπωνες, αλλα ειδικα στα κρουστικοκατεδαφιστηκα παιζουν μπαλα μονοι τους. Ελπιζω καποια στιγμη να βρω χρονο να το ανεβασω. Εχει απιστευτο ενδιαφερον μιας και το ενα ειναι κουτατο και το αλλο χιλιοδουλεμενο για 3χρονια χωρις ελεος καο με μιση τιμη...

Οπου wurth βαλε bosch...

Ιδιας κατηγοριας/joule τα εργαλεια?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν ξέρω με τι λάμες έρχεται το κάθε ένα,αλλά περνούν αυτές που θες.Οχι όλα όμως.

Ψάξε για spiral blades. Έχει η Bacho σίγουρα.

 

Τετοιες

Έγινε επεξεργασία από rory
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.