Jump to content



Εχω κουραστει με τις μπλε οθονες και κολληματα. Δεν αντεχω αλλο.


Recommended Posts

26 minutes ago, GoMaR said:

Λοιπον νεα δεδομενα.
Μπλε οθονη δεν εχω ακομα, αλλα εχουμε εντοπισει σιγουρα εναν υπευθυνο που σιγουρα ευθυνεται για πολλα προβληματα. 
Μαντεψτε.
CAM SOFTWARE :hehe:


Απο οτι φαινεται και με την παλιοτερη εκδοση (εχω δοκιμασει 3 συνολο-ολα τα ιδιο) δεν διορθωνει τπτ.
Εκανα PSU test με το OCCT.
 


2018-05-07-20h27-FPS-FPS.png2018-05-07-20h34-FPS-FPS.png2018-05-07-20h27-Frequency-GPU #0.png2018-05-07-20h34-Frequency-GPU #0.png

 

Στην περιπτωση με το CAM ανοιχτο, εκτος απο τα freezes εχω και μαυρισματα στην οθονη..

 

Τωρα αν ευθυνεται το προγραμμα αυτο για τις μπλε οθονες, δε το ξερω. Πολυ πιθανον. Το σιγουρο ειναι οτι στην αρχη δεν ειχα. Ισως η τελευταια εκδοση να την εχουν κανει ακομα χειροτερα και να τα ξεσκιζει ολα.
Θα δουμε στη πορεια πως θα παει..

Ερωτηση.. ΤΩΡΑ τι κανουμε; να το αφησω χωρις προφιλ;; Εφαγε unistall εννοειται και παιζει στα minimum.71C παει μαξ ο επεξεργαστης με room temp 25C




Υ.Γ λολ τωρα ειδα τα διαφορετικα χρωματα στα fonts :p

 

 

 

αφου σου ποσταρα εναλλακτικές του CAM γιατι δεν δοκιμαζεις αυτες?:P

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GeorgeVasil said:

αφου σου ποσταρα εναλλακτικές του CAM γιατι δεν δοκιμαζεις αυτες?:P

εχω δοκιμασει μια να δω πως ειναι, αλλα νομιζω θελουν δυο προγραμματα ανοιχτα.  Θα τις μελετησω αργοτερα.

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι τι παιρνουν φιλε μου Γιωργο.
Πρωτη φορα μετα απο πολλααα χρονια εχω ενα ομορφο κουτακι και μου αρεσει εμφανισιακα.
Να παρω την corsair h115 ? 
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Το θεμα ειναι τι παιρνουν φιλε μου Γιωργο.
Πρωτη φορα μετα απο πολλααα χρονια εχω ενα ομορφο κουτακι και μου αρεσει εμφανισιακα.
Να παρω την corsair h115 ? 
 

 

φρέσκο!!!!...δεν έχει για amd backplate

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε πριν οποιοδήποτε βήμα και αν κάνεις τι προγράμματα έχει η υδροψιξη πως ενώνεται και αν παρέχουν λύματα στο νετ με προβλήματα στο πρόγραμμα όπως στο cam

Link to comment
Share on other sites

"Για τα socket της AMD αλλάζει μόνο το retension bracket και προστίθενται δυο βιδοθηλιές, για την στερέωσή του στο σύστημα στήριξης της AMD μητρικής μας."

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

"Για τα socket της AMD αλλάζει μόνο το retension bracket και προστίθενται δυο βιδοθηλιές, για την στερέωσή του στο σύστημα στήριξης της AMD μητρικής μας."

Ακριβώς !

Προϋποθέτει ότι η μητρική σου έχει όλο το σύστημα στήριξης μιας ψυκτρας ΑΜD (αυτό με τα δύο άγκιστρα ένα από την μια στενή πλευρά και ένα από την άλλη) και πάνω σε αυτά θα πιαστεί το block της H115i PRO με τις βιδοθηλιές:

 

large.Corsair-Hydro-H115i-Pro_063_136.jpg

 

Ashampoo_Snap_Τρίτη, 8 Μαΐου 2018_15h22m48s_001_.jpg

:)

 

 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.