Jump to content



Εχω κουραστει με τις μπλε οθονες και κολληματα. Δεν αντεχω αλλο.


Recommended Posts

Δεν ποσταρεις ένα συνοπτικό αλλά συνάμα επεξηγηματικό κειμενακι στο reddit της ΝΖΧΤ ή και σε support ticket αν θες μήπως ξέρω γω έχουν κάποια λύση είτε το ερευνήσουν / ψάξουν ; 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpirosKGR said:

Δεν ποσταρεις ένα συνοπτικό αλλά συνάμα επεξηγηματικό κειμενακι στο reddit της ΝΖΧΤ ή και σε support ticket αν θες μήπως ξέρω γω έχουν κάποια λύση είτε το ερευνήσουν / ψάξουν ; 

 

:hehe::hehe:

Ολο το φορουμ τους ειναι ΓΕΜΑΤΟ παραπονα και τους κραζουν. Δεν εχω δει ενα ποστ που να λεει its working fine :hehe:

 

btw για την ιστορια..

Τα πρωτα 3χ ηταν με τον chrome+CAM. Μετα που τον ξηλωσα ειναι to CAM. Απο τοτε που το ξηλωσα δεν εχω ουτε warning :hehe:

realibility monitor1.png

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

 

:hehe::hehe:

Ολο το φορουμ τους ειναι ΓΕΜΑΤΟ παραπονα και τους κραζουν. Δεν εχω δει ενα ποστ που να λεει its working fine :hehe:

 

btw για την ιστορια..

Τα πρωτα 3χ ηταν με τον chrome+CAM. Μετα που τον ξηλωσα ειναι to CAM. Απο τοτε που το ξηλωσα δεν εχω ουτε warning :hehe:

realibility monitor1.png

 

Σαπιλα πρόγραμμα. Τα έλεγα εγω με τον i3 φίλου τι τραβήξαμε να δούμε τι του έκοβε τον cpu. Σε κάποια φάση του λέω έχεις κανένα NZXT CAM ανοιχτό... ε και η συνέχεια γνωστή. Το είχα χρησιμοποιήσει παλιότερα για monitoring. Είχε και ωραίο ui το σκασμενο με χρωματακια κλπ. Κάποια στιγμή το έβγαλα όταν έκαναν ένα μεγάλο "δυνατό" update πριν κάνα χρόνο. Από τότε ξεκίνησαν τα προβλήματα απ'οτι θυμάμαι, διαβάζοντας στο reddit. Ρεζιλικια απλά. 

Δεν υπάρχει τρόπος να ελέγξεις pump ξεχωριστά και φανακια εξίσου ξεχωριστά μέσω bios; 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν γινεται, λιγο που εψαξα δε νομιζω. Γιατι πρεπει να διαβαζει οτι να ναι νουμερα(rpm) η μητρικη.
Παρολο που το εβαλα και σε θεση "ΑIO"  Δε θελω να κανω καμμια μλκια και να παρω τπτ στο χερι.
 

Πραγματικα σας ευχαριστω ολους.
Ευχομαι να πανε ολα καλα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Chaos3X έγραψε:

Τα εναλλακτικά προγράμματα που πρότειναν τα παιδιά πως σου φαίνονται;  Βγάζεις άκρη και είναι εύχρηστα; 

 

On 8/5/2018 at 10:11 ΠΜ, το μέλος GoMaR έγραψε:

Δε δουλευουν για την kraken X62.. Αλλα για το grid..

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

μπλε οθονη οχι..απο τοτε. 
Ισως να εφταιγε ο chrome? Δε ξερω. 
Ξανα εβαλα το CAM γιατι με τις θερμοκρασιες δεν παιζω. Απλα το εχω παντα minimized se tray. Εχω βαλει και μια παλιοτερη εκδοση και δεν εχω θεματα..Δε το ανοιγω στην επιφανεια μπροστα βεβαια.. Τωρα αν κολλαει στο occt με το CAM ανοιχτο, δε με απασχολει. Ουτως η αλλος, τα εχω σβησει αυτα τα προγραμματα.. Οι θερμοκρασιες μου σωστες, οι καρτες αψογες.. Αυτα..
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.