Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

Μονο 3 & 4 πια. Οταν εχω ορεξη για λιγο ξυλικι. 

Μπορω να πω οτι δεν μου εχει λειψει καθολου το bf 

Αν το 5 ηταν αυτο που επρεπε ισως και να με τραβουσε εστω κ τωρα που το αγοραζεις ξεφτιλα τιμη αλλά δεν...

 

Προτιμω να τρεχω στα βουνα κυνηγωντας τερατα και να απαυτωνω την Γιενεφερ :hehe: 

 

 

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 ώρες, το μέλος Papakitou έγραψε:

Τα βιντεο του συγκεκριμενου πιστευω ειναι πολυ clickbite γενικα..

Μπαα. Εγώ είχα κάποια lag spikes και μου τα εξαφάνισε. Παίζω πολύ πιο smooth τώρα.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δε μπορω να καταλαβω γιατι το fgr ειναι OP, σου ριχνει χειροβομβιδα στη μαπα, την ιδια χειροβομβδιδα (τη frag granade) που ριχνεις με το χερι, εαν δε σε σκοτωσει αυτη μονομιας, τι θα σε σκοτωσει ;

πριν 5 ώρες, το μέλος Papakitou έγραψε:

Ενας απο τους λογους που καποιοι κανουμε συχνα rage quit alt f4 ?

 

Το οπλο ειναι λατρεια :p

Στο παρον βιντεακι ασχοληθηκα μονο με τα μονοψηφια kill, τα +3+4 και ταυτοχρονα squad wipes ως πιο σπανια θα μαζευτουν και θα μπουν σε αλλο :p

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, panoc said:

Δε μπορω να καταλαβω γιατι το fgr ειναι OP, σου ριχνει χειροβομβιδα στη μαπα, την ιδια χειροβομβδιδα (τη frag granade) που ριχνεις με το χερι, εαν δε σε σκοτωσει αυτη μονομιας, τι θα σε σκοτωσει ;

Το οπλο ειναι λατρεια :p

Στο παρον βιντεακι ασχοληθηκα μονο με τα μονοψηφια kill, τα +3+4 και ταυτοχρονα squad wipes ως πιο σπανια θα μαζευτουν και θα μπουν σε αλλο :p

OP ειναι οτι σκαει. Και οτι εχει απειρο splash damage. Στο βιντεο εριξες σε εναν τοιχο πισω του και πεθανε ο αλλος instant 100dmg...

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

OP ειναι οτι σκαει. Και οτι εχει απειρο splash damage. Στο βιντεο εριξες σε εναν τοιχο πισω του και πεθανε ο αλλος instant 100dmg...

 

Mα εχει ακριβως το ιδιο splash damage που εχει και η κανονικη frag granade ισως και λιγοτερο. Το rifle granade κανει σιγουρα 100% splash damage σε αποσταση περιπου 1,5 μετρο (εαν υποθεσουμε οτι το υψος του χαρακτηρα μας στο παιχνιδι ειναι 1.80), μου φαινεται απιστευτα φυσιολογικο για χειροβομβδιδα, και επισης το splash damage ειναι κωνικο, γιαυτο οταν ειναι ξαππλα δε σου κανει 100%. Στο παραδειγμα που λες εαν ο αντιπαλος ηταν κολλημενος στο τειχο που επεσε η χειροβομβιδα δεν (και φυσικα δεν επεφτε επανω του) δε θα τον σκοτωνε. Ομως ηταν ακριβως απεναντι απο την εκρηξη σε πολυ μικρη αποσταση και μεσα στο κωνο της εκρηξης. (γιαυτο και εριξα εκει), εαν εριχνα στη σκαλα και επεφτε σε αλλο σκαλοπατι απο αυτο που ηταν και οχι ακριβως μπροστα του παλι δε θα τον σκοτωνε. Ειναι 100% εγκυρο αυτο που σου λεω δοκιμασμενο με πανω απο 1000 ριψεις στο B της hamada στο squad conquest mode.

 

Θυμασαι που με κοροιδευε ο ριγκο στο 1 οτι χρησιμοποιω καθε μεσω και δυνατοτητα του παιχνιδιου? μελεταω, μπορει να ειμαι σκατα παιχτης αλλα μελεταω :p

Έγινε επεξεργασία από panoc
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος black66.gr έγραψε:

Σε σχέση με ποιο BF από όλα;

Σε σχεση με ολα. Ειναι ενα bf1 με χειροτερες πιστες χειροτερο netcode και επισης δεν βλεπεις.

Παιζεις για να ξεκλειδωσεις skins και οχι καποιο gadget για το οπλο. Το μενου ειναι απαραδεκτο και broken τα οπλα εχουν μοιραστει λαθος... 

DOA το παιχνιδι.

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, fatalara said:

Σε σχεση με ολα. Ειναι ενα bf1 με χειροτερες πιστες χειροτερο netcode και επισης δεν βλεπεις.

Παιζεις για να ξεκλειδωσεις skins και οχι καποιο gadget για το οπλο. Το μενου ειναι απαραδεκτο και broken τα οπλα εχουν μοιραστει λαθος... 

DOA το παιχνιδι.

 

Τα εχουμε ξαναπει Ηλια, αυτο ειναι αποψη σου. Το gunplay ειναι πολλακις ανωτερο απο το 1. Απλα εχει αλλα θεματα το παιχνιδι. Τα οποια δεν ειχε το 1. Εκει το δεχομαι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος fatalara έγραψε:

Σε σχεση με ολα. Ειναι ενα bf1 με χειροτερες πιστες χειροτερο netcode και επισης δεν βλεπεις.

Παιζεις για να ξεκλειδωσεις skins και οχι καποιο gadget για το οπλο. Το μενου ειναι απαραδεκτο και broken τα οπλα εχουν μοιραστει λαθος... 

DOA το παιχνιδι.

 

Μήπως έτσι δεν έχουν ξεκινήσει όλα τα BF; Τουλάχιστον από το 3 και μετά. 

Για μένα το πιο "σάπιο" BF και μιλάω από πλευράς καθαρά battlefield gameplay είναι το 1. Το πιο απομακρυσμένο από την σειρά. Πάντα σε gameplay αναφερόμενος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Τα θέρισες τα παιδιά.... Εγκρίνω.

 

Μπα, με θεριζουν περισσοτερο απο οτι θεριζω εγω...

 

Παντως εχει ενα δικιο ο Μαριος που λεει abuser :p

firefox_67_05-02-19_xpaC.png.e63433569ca75b23b57bf6ea592c699b.png

Έγινε επεξεργασία από panoc
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.