Jump to content



Recommended Posts

Ο ενας πρεπει να βγει λιγο εξω οπωσδηποτε καποιος να του παει μια μπαταρια η εναν φορτιστη γιατι ειναι

ετοιμος να περασει στην αλλη πλευρα οσο για τους αλλους 2 ασφαλης δεν εισαι σε κανενα θρεντ. Τον νου σου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τότε που ήμουν μικρό και ανόητο παιδί...

 

 

 



Καλημέρα!!!

Εγώ όταν φτάνω στο γραφείο μπαίνω και χαιρετώ "Γειά σας!", οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να ακούσω ως απάντηση: "Πού την είδες;" LOL.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος salde έγραψε:


αν γνωρίζει κάποιος με ποιο shortcut εμφανίζεται το πεδίο που εισάγει σύνδεσμο σε μήνυμα ας το σφυρίξει, γιατί στον vivaldi δεν λειτουργούν με το ποντίκι. Shortcut για το κουμπί Link ψάχνω. Μιλ μερσί.

 

????

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σου πω καλα που εχω ακουστικα και δεν ακουω τι γινεται εντος του σπιτιου...

btw.. Εχεις τα συγχαρητηρια της συζυγου για το ψωμι ειδε την φωτο προχτες αλλα ξεχασα να το πω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχα, μπραουζερ είναι ο βιβάλντι. Εδώ στον editor στη σελίδα του thelab που γράφω τις απαντήσεις, όταν κάνω highlight κείμενο για να το διαμορφώσω κλπ, δεν κάνει τίποτα το ποντίκι αν π.χ. πατήσω το B στη γραμμή εργαλείων, το U για underline κλπ. Με τον συνδυασμό από το πληκτρολόγιο Ctrl+B Ctrl+U κλπ δουλεύει κανονικά. Ψάχνω κάτι αντίστοιχο shortcut για το πέμπτο εικονίδιο, το Link αυτό που είναι μετά το Strikethrough, ως αλυσίδα το βλέπεις, που ανοίγει το πεδίο για να βάλω κάποιο σύνδεσμο με κάποιον τίτλο ώστε να τα περνώ κατευθείαν στο κείμενο χωρίς να φαίνεται όλη η διεύθυνση του λινκ.

Ντρέπομαι που το γράφω γιατί θα μου εμφανιστεί ο ΡάστιΚούκι να λέει real men do it on keyboard only, πάντως το μάουζ πάπαλα με τα εικονίδια εδώ πέρα εντός Βιβάλντι. Κι αν υπάρχει και λινκ με αναλυτικές οδηγίες για τούτον εδώ τον editor που χρησιμοποιεί η πλατφόρμα σας, επίσης δεκτός. Δεν με πειράζουν τα RTFM, και σακουλάκι πατατάκια αν είναι, εφόσον υπάρχει εγχειρίδιο χρήσης θα το διαβάσω πριν το ανοίξω :p

Στον Chrome δουλεύει με το ποντίκι το εικονίδιο κανονικά, στον Βιβάλντι όχι, με βολεύει να μπαίνω στο Λαμπ με τον βιβάλντι κλπ κλπ

Ωραίες πάντως οι 4 εποχές. Ένα κομάτι τους το είχα σε μουσικό κουτί μικρός και το ακούγαμε συχνά πριν κοιμηθούμε για να ηρεμήσουμε. Ιδέες της μάνας μου για να «γίνουμε άνθρωποι.» Εν πολλοίς το σχέδιο απέτυχε αλλά οκ, τουλάχιστον γλύτωσα τα Χιπ χοπ. :p

11 minutes ago, karmen1983 said:

Τα φιλια μου δωσε της

Να ξέρετε έχει σαλτάρει με το μικροκάψιμο. Δήθεν ότι της κατέστρεψαν το ψωμί, ότι φταίνε οι άλλοι κλπ. Όποτε την βλέπετε να βάζει φαγητά, καθήστε να τα επαινείτε γιατί είναι έτοιμη να μας πετάξει χειροβομβίδα

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Καλημέρα θέλετε δεν θέλετε. 

 

Άψογος.

Έτσι πρέπει να λέγεται η καλημέρα, γιατί μερικοί δεν καταλαβαίνουν αλλιώς.:hehe:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Διακρίνω μια μικρή μείωση στις καλημέρες, γι αυτό παραθέτω ένα μικρό οδηγό για τους λαμπίτες,  πως να καλημερίζουν με διαφορετικό τρόπο κάθε ημέρα της εβδομάδας.

 

Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και γεγονότα είναι εντελώς συμπτωματική.

 

1.thumb.jpg.fc59c744cf2d605d3a62092d86f8e5d4.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Πρόλαβα ε;;;;;;;;;;;;

 

Καλημέρα χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και τις εορτάζουσες και καλοφάγωτο  ψαράκι σήμερα για όσους θα ακολουθήσουν την παράδοση!

 

@salde δοκιμασε ctrl+k

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, salde said:

αν γνωρίζει κάποιος με ποιο shortcut εμφανίζεται το πεδίο που εισάγει σύνδεσμο σε μήνυμα ας το σφυρίξει, γιατί στον vivaldi δεν λειτουργούν με το ποντίκι. Shortcut για το κουμπί Link ψάχνω. Μιλ μερσί.

 

13 hours ago, karmen1983 said:

????

 

12 hours ago, salde said:

χαχα, μπραουζερ είναι ο βιβάλντι.

 

 

Τον ανακάλυψα στις 18-11-2019 (είδα την ημερομηνία του φακέλου στο Program Files :bleh:) γιατί μόνο με αυτόν μπορώ να ανεβάζω φωτογραφίες στο Instagram από τον υπολογιστή μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 47 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

καλοφάγωτο  ψαράκι σήμερα για όσους θα ακολουθήσουν την παράδοση!

Πολλοί εδώ μέσα τηρούν τα έθιμα και τις παραδόσεις, μια βόλτα από το φαγητο-thread θα σε πείσει ότι έχουμε ρέψει από την νηστεία.

πριν 6 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:
πριν 12 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

χαχα, μπραουζερ είναι ο βιβάλντι.

 

Εμένα κάποτε μου είχαν φέρει ένα πουκάμισο βιβάλντι το οποίο δεν μου έκανε κιόλας.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Καλή Μεγαλοβδομάδα στους πιστεύοντες, και του χρόνου με υγεία σε όλους. Ειδική μνεία στον ζωντανό Λάζαρους που ΄ναι οι μέρες του χθες και σήμερα, τον στέλνουμε -εντός οικίας- για παπαλίνα και ουζάκι καλό.

Ευχαριστώ κυρία για την πρόταση, <Link>δυστυχώς<Link> δεν...  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.