Jump to content



Recommended Posts

9 minutes ago, schumifer said:

Συγγνώμη παίδες, αλλά η επόμενη ερώτηση λογικά πρέπει να συνεχίσει να κινείται γύρω από το τι τρώει...

δεν έχει άλλη ερώτηση. Κούνησε το τραπέζι, φλιπεράκι τέλος. Tilt. Game over. Δεν τρώει τζατζίκι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Αυτο κι αν ειναι ανωμαλια ρααααααα! Ποιος "ομαλος" δεν τρωει τζατζικι; ε; εεεεεεε;

Εγώ, ο ανώμαλος?.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

EVa-X__WsAE6S9M.jpg?itok=aK1SZvci
WWW.SDNA.GR

Μία ασύλληπτη γκάφα έκανε δημοσιογράφος του ΣΚΑΪ που εξήγησε γιατί... κοιτάζει χαμηλά ο τυφλός Μποτσέλι!

 

:hehe: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

έχει πληρώσει παστούν να γράφουν τ΄όνομα του σε τοιχους. Η γέφυρα είναι στην αρχή της Χαμοστέρνας ή προς Ταυρο μεριά ή αλλού; Να δω αν είναι στην περιοχή ευθύνης μου να λάβω μέτρα.

Εσύ Lakisss παίζεις παιχνίδια στον υπολογιστή ή δεν ασχολείσαι με τέτοια;

 

πριν 13 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Δεν σου λέω που είναι για να μην γίνει βεβήλωση του μνημείου.:p  Δεν παίζω παιχνίδια, είμαι σοβαρός άνθρωπος εγώ.

 

vdXZo.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πού να το γράψω, οπότε το λέω εδώ. Έβγαλε η Aegean πτήσεις από Στοκχόλμη Αθήνα, έχω τη μάνα μου εδώ πάνω, κλείσαμε εισιτήριο με 96 ευρώ 3 Μάη. Είχε κι άλλες μέρες με αυτήν την τιμή. Έρχεται σήμερα ακύρωση. Μπαίνω να δω τι υπάρχει διαθέσιμο

 

 

image.thumb.jpeg.19ff0ae1d3b359d624a10148384b17c2.jpeg

 

 

 

Είδαν ότι υπήρχε ενδιαφέρον, ακύρωσαν τις φθηνές και υπερδιαπλασίασαν τις τιμές

 

 

Ως τώρα επέλεγα Aegean για όλη την οικογένεια, κι ας κόστιζε περισσότερο.

  • Like 3
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 44 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

 

vdXZo.jpg

Εγώ πάντως κάθε φορά που θα περνάω θα σου λέω καλημέρα. 

 

Παίρνω τηλ. στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής μου για μια διευκρίνηση όσον αφορά τη βεβαίωση μετακίνησης, μου δίνει το τηλ. της πολιτικής προστασίας. Μαντέψτε πόσες φορές έχω πάρει. Αυτό το γ@@@@νο το δημόσιο, σκατά έχουν τα τηλέφωνα; Μα ποτέ να μην τα σηκώνουν;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος honda22 έγραψε:

 

ΑΥΤΟΣ! 1-0

 

Όταν τη δω θα επανέλθω.

 

Ακομα... ΠΕΡΙΜΕΝΩ!

 

πριν 12 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Εγώ, ο ανώμαλος?.

Γι αυτο δε σε εκανα φολοου.. γιατι εισαι τετοιος.. σε πηρα; με το καλο, ανεχτηκα τα στραβοπατηματα σου στην αλλη πλευρα

Ε δεν τρωγεσαι ρε παιδακι μου! ( χωρις τζατζικι )?

 

Καλημερα!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, schumifer said:

Δεν έχω πού να το γράψω, οπότε το λέω εδώ. Έβγαλε η Aegean πτήσεις από Στοκχόλμη Αθήνα, έχω τη μάνα μου εδώ πάνω, κλείσαμε εισιτήριο με 96 ευρώ 3 Μάη. Είχε κι άλλες μέρες με αυτήν την τιμή. Έρχεται σήμερα ακύρωση. Μπαίνω να δω τι υπάρχει διαθέσιμο

 

 

image.thumb.jpeg.19ff0ae1d3b359d624a10148384b17c2.jpeg

 

 

 

Είδαν ότι υπήρχε ενδιαφέρον, ακύρωσαν τις φθηνές και υπερδιαπλασίασαν τις τιμές

 

 

Ως τώρα επέλεγα Aegean για όλη την οικογένεια, κι ας κόστιζε περισσότερο.

 

Κοίτα, δεν το δικαιολογώ για κανέναν λόγο, αλλά επειδή το τελευταίο διάστημα έχει χρειαστεί να μεταφέρω ημερομηνίες και με άλλες εταιρείες, απέχει πολύ από το να είναι η χειρότερη.

 

Ας πούμε η Sky Express σκοπίμως είχε χαλάσει τον online υπολογισμό της χρέωσης για την τροποποίηση, ώστε να σε χρεώνει παραπάνω, είτε επέλεγες φτηνότερα είτε επέλεγες ακριβότερα εισιτήρια. Και αν δεν υπέκυπτες στον ψηφιακό εκβιασμό και έπαιρνες τηλέφωνο για να το διορθώσουν, κατέληγες να μιλάς με ανθρώπους που προφανώς είχαν σαφή οδηγία να προσπαθούν να σου χρεώσουν ανύπαρκτα (αλλά μικρότερα) κόστη, ανεξάρτητα αν μετέφερες ή ακύρωνες πτήση.

 

"Ό,τι βγάλουμε, καλό είναι..."

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.