Jump to content



Recommended Posts

9 hours ago, salde said:

Επίσης Αγάπη, χρόνια πολλά σε όλους, ιδιαίτερες ευχές σε Τάσους, Ανέστηδες. Αρχηγέ σε δυο ωρίτσες θα μπορείς να φας το πράσινο πράγμα και να τσουγκρίσεις αυγά!

 

Ο αρχηγός έχει και ένα μυστικό όπλο. Αναμένουμε τα αποτελέσματα της προσπάθεια. Ξέρει αυτός.

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Το αν θα είναι καλή η ημέρα, θα αρχίσει να διακρίνεται μετά τις 2-3 το μεσημέρι και το πόρισμα θα βγει το βράδυ.

Αντίθετα η χθεσινή ήταν σκατά γιατί μου τη χάλασαν πρωί πρωί.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ειναι η πρωτη φορα που μενω αθηνα και πρεπει να αντιμετωπισω εορταστηκα τηλεφωνιματα , πραμα που δεν χρειαζοταν μιας και παντα εγνεφα τετατετ καταφατικα και ολα μελι γαλα . Εξτραδακι που οι γειτονες δεν ξερουν οτι πασχα-χριστουγεννα δεν με ενδιαφερουν καθολου , οποτε μου λενε και αυτοι χρονια πολλα  ( ειμαι ισογειο και με εντοπιζουν μεσα xD ) .

Φτιαχνουμε κοντοσουβλι στο φουρνο ή κατι τετοιο τελος παντων , θα μπορουσα να ζησω και χωρις αυτο . 

Με χαλαει που δεν εχω περιεργες σαλατες φετος , ηταν μαλλον το μοναδικο πραμα που εσκιζα ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

Ειναι η πρωτη φορα που μενω αθηνα και πρεπει να αντιμετωπισω εορταστηκα τηλεφωνιματα , πραμα που δεν χρειαζοταν μιας και παντα εγνεφα τετατετ καταφατικα και ολα μελι γαλα . Εξτραδακι που οι γειτονες δεν ξερουν οτι πασχα-χριστουγεννα δεν με ενδιαφερουν καθολου , οποτε μου λενε και αυτοι χρονια πολλα  ( ειμαι ισογειο και με εντοπιζουν μεσα xD ) .

 

Σε καταλαβαίνω. Και εγώ τηλεφωνικά τα αντιμετωπίζω, λέγοντας "καλό Πάσκα". 

Μια φορά με ρώτησε κάποιος "γιατί δεν λες αληθώς". Του είπα "¨για να μην λέω ψέμματα" :bleh: 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.