Jump to content



Recommended Posts

Ξέρεις καλά πόσο φιλόζωη είμαι. Και τα δικά μου εξαφανίστηκαν για κανα 2ωρο κάτω από κρεβάτια ΑΛΛΑ

ειδικά φέτος δε μπορείς να γκρινιάζεις για το συγκεκριμένο. Ο κόσμος (ασε τα της θρησκείας) βρήκε την ευκαιρία να δει κάτι καλό, να ξεσκάσει και να ξεχαστεί έστω και γι αυτό το λίγο. Ναι οκ κάποιοι (σε αυτη τη περίπτωση σκυλιά γατιά γουρούνια άλογα what ever) θα υποφέρουν για λίγο, αλλά χαμόγελα υπήρχαν πολλά χθες.

Ας μείνουμε και ας δούμε τις υπόλοιπες μέρες που υποφέρουν πολλοί περισσότεροι αν θέλουμε να κάνουμε κάτι πραγματικά καλό.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

ειδικά φέτος δε μπορείς να γκρινιάζεις για το συγκεκριμένο.

Μπορώ να γκρινιάζω κάθε χρόνο (και την Πρωτοχρονιά) για το συγκεκριμένο, γιατί από πάντα, ήταν στο δικό μου "πάνθεον της βλακείας". Δεν θα αλλάξει αυτό.


Τώρα, θα έγραφα κατεβατό για το πως τα ερμηνεύεις, αλλά θα πω μόνο πως μπορούμε να συμφωνήσουμε πως διαφωνούμε :) (στα περισσότερα τουλάχιστον). 

Εκτιμώ και σέβομαι το ότι θες να δεις κάτι καλό μέσα από αυτό. Απλά δεν μπορώ και να το ασπαστώ ;) 

So, we're good :) 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, karmen1983 said:

Πρέπει να έβλεπα τον Πειραιά δεν είμαι και σίγουρη.

δεν ξεχωρίζω καλά στην εικόνα, πρέπει να είναι η Καστέλλα στον Πειραιά, η κόκκινη επιγραφή στα δεξιά της εικόνας πρέπει να είναι το νοσκομείο Metropolitan, δίπλα στο γήπεδο του Ολυμπιακού. Το Πάσχα στην Ελλάδα είναι γιορτή φτιαγμένη για την ελληνική ύπαιθρο imho. Αν θυμάμαι καλά έχω κάνει μόνο μια φορά Πάσχα σε νησί μικρό, ακομα το θυμάμαι. Ειδικά τις ναυτικές φωτοβολίδες που έπεφταν με αλεξίπτωτο ήταν κι αρκετά αθόρυβες.
Καλό που το φχαριστήθηκες έστω και με τις περίεργες συνθήκες φέτος.

3 hours ago, honda22 said:

3 2 1 και

να πάτε στις ταινίες σας κύριε! :p T-34

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Μίλα, τι έφαγες χθες; Ήρεμα ρωτάω

τα 'χει γράψει παραπάνω νομίζω. Μιλάμε για τρελλά μεγάλη ανωμαλία. Ακόμα κι εγώ που συνήθως δεν κάνω αίσχη ανήμερα τέτοιων ημερών (τα συνηθίζω τις αμέσως προηγούμενες κι επόμενες) κι ούτε μαγείρεψα το παραμικρό, μια μπουκιά κατσικάκι ντιλίβερι, δυο μπουκιές κοκορέτσι ντιλίβερυ (κυριολεκτώ για τον αριθμό) και τρία μικροσκοπικά μπουρεκάκια κρητικά (έτσι τα ονομάζει το ντιλιβεροεστιατόριο, τιμές Ouadro Pro, μέθοδος παρασκευής 3 νανόμετρα, νοστιμότατα όμως και φυσικά δεν ήταν παραδοσιακά) έβαλα στο στόμα μου από κρεατικά.

Πρόκειται για μεγάλο ανταγωνιστή σου, να το ξέρεις. Δεν είναι ΠΑΟ-ΟΣΦΠ αυτά, μιλάμε Ρεάλ-Μπαρτσελόνα και πάνω. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.