Jump to content



Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος p55 έγραψε:

 

Εσύ δεν είσαι Αμερικάνος οπότε δεν πιάνεσαι.

 

Merenda power.

 

Ουδεμία σχέση με το Marika Power.

Ρε μπλιετ, φυστικοβουτυρο με Μερέντα έχεις φάει; Το πρωινό μου. Ότι καλύτερο :p

  • Like 1
  • Confused 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Θακης Κουμαντος από τα Μέγαρα παρακαλώ.

 

Άξιο τέκνο των Μεγάρων. Θα τραγουδήσει και στο Μέργαρο ? Μπα, χλωμό το βλέπω.:p

 

πριν 3 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

φυστικοβουτυρο με Μερέντα έχεις φάει;

 

Όχι, γιατί να κάνω κάτι τέτοιο ? Για ποιόν με πέρασες ? 

Ίσως στο μέλλον να το δοκιμάσω αφού πρώτα βάλω στο πιτόγυρο μαρμελάδα βατόμουρο. :hehe:

πριν 18 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

 

Παιδιά για συνάντηση με τον Θάκη για αυτόγραφα συγχαρητήρια και λοιπά.

Πάρτε τον τηλέφωνο .

 

11888_Website_OpenGraphImg_search+pages.
WWW.11888.GR

ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΟΥΜΑΝΤΟΣ, Ελικώνος 11, Μεγαρα, Αττικη, 19100 -Βρες τηλέφωνο και λοιπές πληροφορίες με ένα κλικ.

 

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, p55 said:

αφού πρώτα βάλω στο πιτόγυρο μαρμελάδα βατόμουρο

σμέουρα να δοκιμάσεις.

Επιτέλους μετά από καιρό -από τότες με τα παρφαί και τα καϊμάκια- έγραψες μεγάλη γαστρονομική αλήθεια. Τι φιστικοβούτυρο ρε παιδιά, θα μας πάνε μέσα.
(όσο μας επιτρέψουν οι Θεοί, να εμφανιστεί ο Πέτα να απαντήσει ότι του αρέσει το φιστικοβούτυρο να μας κάνει τα νεύρα σμπαράλια ως συνήθως)

Δεύτερη φορά που παρακολουθώ κάποιον να μπερδεύεται μ΄έναν Πόλυ. Το ΄χει τ΄όνομα μάλλον. Μέχρι να τύχω στην πρώτη φορά μονάχα τον Πόλυ Κερμανίδη και την Πόλυ Πάνου είχα πετύχει με αυτό το όνομα.

Link to comment
Share on other sites

Στο επόμενο λοκ ντάουν με βλέπω να δαγκώνω λαρύγγια.

 

Hannibal Lecter Silence Of The Lambs GIF - HannibalLecter SilenceOfTheLambs Creepy GIFs

 

Καλή μέρα να έχουμε και ας κάνουμε υπομονή, θα περάσει και αυτό.

 

πριν 5 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

σμέουρα να δοκιμάσεις.

 

Έχω σκοπό να το κάνω μόλις κλείσω ένα εκατομμύριο καλημέρες.

 

πριν 5 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Μέχρι να τύχω στην πρώτη φορά μονάχα τον Πόλυ Κερμανίδη και την Πόλυ Πάνου είχα πετύχει με αυτό το όνομα.

 

Ξέξασες τον Πόλυ μπριζο, το Πόλυ σπορο, το Πόλυ μετρο και την Πόλυ πόκετ.:hehe:

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, salde said:

Με τα δίπιτα, μου ξύπνησε αναμνήσεις του μικρού salde. Όταν μικρό παιδάκι ανακάλυψε ότι επιτρέπεται να παραγγέλνει δίπιτο το σουβλάκι του. Με ωραία πίτα (δεν τα φτιάχνουν πια όπως παλιά). Συνήθεια ξεχασμένη στο μακρινό παρελθόν, με ευθύνη των απατεώνων της βιομηχανικής πίτας και προς μεγάλη θλίψη των νοσοκομείων της πρωτεύουσας.

Ωραία τα δίπιτα Πέτα, δεν σε κατηγορώ, κόφτα asap μην ακολουθήσεις τα χνάρια μου. Μπάι δε γουέι, «με διπλή», τα δίπιτα και τα hors-d' oeuvres και τα s'il vous plaît άστα για τα παιδιά που δε μιλούν την αττική διάλεκτο. Απ' τα Μέγαρα και τα Γκράβαρα που καταλήγουν αδύναμοι μοδς, να μην καταφέρνουν να συμμαζέψουν τον τρομοκράτη τον Κούκη με τα απαγορευμένα τα χιπ και τα χοπ του.

 

 

Δεν τρώω δίπιτα. Δεν πρέπει να έχω φάει ποτέ. Προτιμώ 2 κανονικά. Ή μέχρι δυόμιση.

 

13 hours ago, salde said:

να εμφανιστεί ο Πέτα να απαντήσει ότι του αρέσει το φιστικοβούτυρο να μας κάνει τα νεύρα σμπαράλια ως συνήθως)

 

Το τρώω αν υπάρχει, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας. Είναι πολύ παχυντικό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, giorgos2187 said:

Γνωρίζει κανείς αν οι γραφιδες της wacom συνεργάζονται με τη λειτουργία ασπροπινακα του zoom;

 

Ναι. YMMV.

 

18 minutes ago, honda22 said:

Περιμένοντας αυτόν που θα δώσει απάντηση στο ποθ

 

 

sup.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, PetrosD said:

Ή μέχρι δυόμιση.


παραγγέλνεις κάπου κάπου μισό σουβλάκι στο σουβλατζίδικο, το κάνουν πολλοί.

 

19 minutes ago, PetrosD said:

Είναι πολύ παχυντικό.

αυτό είναι το πρόβλημα του φιστικοβούτυρου; Αν δεν ήταν παχυντικό θα το ΄τρωγες καθημερινά, ε; Γευστικά νο πρόμπλεμ.
Πριν ξεκινήσουμε για το Χρέος, θα πάμε για ιατρικά τσεκ, μην αρχίσεις να μου βγάζεις τίποτα παράξενα μόλις περάσουμε τον Ισθμό. Να μου ζητάς γλυκά Καζινό, θυμηθείς τις μάντολες και τα κουρκουμπίνια και τέτοια. 

Να προσέχεις όταν μπαίνεις ΠΟΘ διότι θα υπάρξουν διασταυρούμενα πυρά, μη σε φάνε κατά λάθος. Φυσούν άνεμοι εξέγερσης κι απείθειας. Προβλέπονται έκτροπα κι αιματηρή καταστολή.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γευστικά, κανένα πρόβλημα.

 

Το άλλο μισό το έτρωγε κάποιος άλλος από την οικογένεια ή έμενε να το τσιμπήσω για πρωινό την επόμενη μέρα. Αυτά παλιά. Τώρα πια, σπάνια όταν τρώω, τρώω 2, προσπαθώ να χάσω κιλά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το φυστικοβουτηρο εχει θερμιδες ναι αλλα ειναι "καλες" σε τεραστιο βαθμο και ειναι τρομερα υγειηνο. Καμια σχεση με οτιδηποτε αλλο σπρεντ με εξαιρεση το μελι φυσικα που και με το μελι ειναι τελειως διαφορετικα και εχει λιγοτερη ζαχαρη. 

 

Αν σου αρεσει ειναι τοπ το φυστικοβουτηρο. 

  • Like 4
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

To αστειο ειναι οτι για απειρα χρονια (βλεπε φαση μεχρι περσι) δεν το ετρωγα και ξαφνικα εχω βρει ενα μαζοχισμο που το ευχαριστιεμαι αρκετα. Σκετο παντα, χωρις ψωμι, ή οτι αλλο σατανα βαζουν πανω... 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.