Jump to content



Recommended Posts

41 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Ναι αλλα όντως έπεσε η σίσκο σήμερα. 

αυτό γράφω βρε. Δεν έχω προλάβει να δω αν αναφέρθηκε ωείδηση αλλού στο Λαμπ. Εκείνο που δεν ξέρω αλλά δεν φαντάζομαι να το γνωρίζετε ούτε εσείς, είναι κατά πόσον οι άθλιες τηλεπ. υποδομές της χώρας επιδεινώνουν τέτοια προβλήματα. Τα οποία θα εμφανίζονται ολοένα και συχνότερα με την απότομη άνοδο των αναγκών.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Εκείνο που δεν ξέρω αλλά δεν φαντάζομαι να το γνωρίζετε ούτε εσείς, είναι κατά πόσον οι άθλιες τηλεπ. υποδομές της χώρας επιδεινώνουν τέτοια προβλήματα. Τα οποία θα εμφανίζονται ολοένα και συχνότερα με την απότομη άνοδο των αναγκών.

 

That's Where You're Wrong Kiddo - Meming Bot

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

100 ποστ ακόμη για να φτάσεις τον αρχισπάμερ. It's a start

Εγώ θέλω διακόσια,

να έχετε έτοιμα τα υπογλώσσια. :hehe:

Θα κάνουμε ντου και αέρα

και θα σας πήξουμε στην καλημέρα.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ο αρχισπαμερ θελει -100 για να φτασει εμενα. Οχι ισα κ ομοια ?

 

btw ακομα δε μπορω να κανω εντιτ τα ποστς μου, οχι τιποτα αλλο εχω κατι ορθογραφικα απο βιασυνη και θα κανω τριγκερ μερικους ?

Ο αρχισπαμερ τελικα ποιος ειναι; Και γιατι επιτιθεστε στον αστροκατ ρε παιδια; Ακου σπαμερ ολοκληρος μοντερατορας ?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

btw ακομα δε μπορω να κανω εντιτ τα ποστς μου, οχι τιποτα αλλο εχω κατι ορθογραφικα απο βιασυνη και θα κανω τριγκερ μερικους ?

Ο αρχισπαμερ τελικα ποιος ειναι; Και γιατι επιτιθεστε στον αστροκατ ρε παιδια; Ακου σπαμερ ολοκληρος μοντερατορας ?

θα σου πω ενα μυστικο που και εμενα αμα δε μου το λεγανε δε θα το μαθαινα ποτε...

 

πατας τις 3 τελιτσες πανω αριστερα στο ποστ ...

 

firefox_237_11-11-20_DoNL.thumb.png.989b60e3a918433de0cbfb65a5192a69.png

Έγινε επεξεργασία από panoc
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.