Jump to content



Recommended Posts

μην σε νοιάζει τίποτα Ούλτρα. Χαλκομανίες στην άσφαλτο τους έχεις κάνει. Παλεύουν, μπράβο τους, αρνούνται να υπογράψουν τη δήλωση. Δεν πειράζει, έχεις Νικήσει. Ετελείωσε. Και με Άττικα να εμφανιστείς (θα στα εξηγήσει ο Seafalco τα Άττικα τι είναι) πάλι πατιέται η χαλκομανία.

Βρες ένα τζίφι με τον σιλβέστρο να τινάζεται από δυναμιτάκια, με την τρίχα κάγκελο, να τους δείχνεις εδώ πέρα και παρίστανε εσύ το καναρίνι. Μιλάμε για ανέλπιστο θρίαμβο.

Πέτα, μη με κολάζεις με τα τζιμπιελ σου ή ότι άλλο κι άντε δες το βιντεάκι του Shaman, είναι τρομερό.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Σιγουρα. Ο αέρας μπορεί να παρασύρει εύκολα την σκουριά.

Με τέτοιες λαμαρίνες που είχαν, και σκουριά να πιάσει θα εξαϋλωθεί πιο αργά και απ τις λαμαρίνες των tank σας :p

Δεν είναι τυχαίο που ζύγισαν όσο ένα σπίτι σε τέσσερις ρόδες :hehe:

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Με τέτοιες λαμαρίνες που είχαν, και σκουριά να πιάσει θα εξαϋλωθεί πιο αργά και απ τις λαμαρίνες των tank σας :p

Δεν είναι τυχαίο που ζύγισαν όσο ένα σπίτι σε τέσσερις ρόδες :hehe:

 

Opel - 9GAG

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Σίγουρα πάντως έτη φωτός μπροστά από του @honda22 :hehe:

 

Mε 50 ευρώ STP damping το γιαρις θα γίνει αμάξι όμως. Εσενα θα συνεχίσει να είναι οπελ.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Mε 50 ευρώ STP damping το γιαρις θα γίνει αμάξι όμως. Εσενα θα συνεχίσει να είναι οπελ.

Εμένα είναι ήδη αμάξι όμως και ας είναι Opel. :crazypilot:

liquidifikador GIF

 

Πάω να γράψω Java. Επίσης ωραίο παράδειγμα δείχνεις κοτσάμ admin, σα δε ντρέπεσαι λέω εγώ! :p

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

ωραίο παράδειγμα δείχνεις κοτσάμ admin, σα δε ντρέπεσαι λέω εγώ! :p

 

Εγώ ήξερα ότι οι Admins και οι Mods του Π.Ο.Θ. ήταν cherry picked, ξέρετε κάτι και μας το κρύβετε ;

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Πάω να γράψω Java. Επίσης ωραίο παράδειγμα δείχνεις κοτσάμ admin, σα δε ντρέπεσαι λέω εγώ! :p

 

the big lebowski whatever GIF

 

Spoiler
πριν 9 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Εμένα είναι ήδη αμάξι όμως και ας είναι Opel. :crazypilot:

 

Οχι είναι οπελ. 

Ολα τα αμάξια γίνονται κάποτε όπελ ξεκινάνε όμως ως κάτι λιγότερο επίπονο, συνήθως.
 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν σήμερα γκρινιάξει ο Χόντα ο Τόμμυ και ο Αστρολάβος για τις καλημέρες, να συμφωνήσετε μαζί τους.

Γιατί σήμερα είναι Παγκόσμια Ημέρα Καλοσύνης και το παίζουμε τάχα καλοί. :hehe:

 

World_Kindness_Day.jpg
WWW.SANSIMERA.GR

Η Παγκόσμια Ημέρα Καλοσύνης (World Kindness Day) καθιερώθηκε το 2000 με πρωτοβουλία του Παγκοσμίου Κινήματος Καλοσύνης (World Kindness Movement), που συσπειρώνει...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, salde said:

Πέτα, μη με κολάζεις με τα τζιμπιελ σου ή ότι άλλο κι άντε δες το βιντεάκι του Shaman, είναι τρομερό.

 

Τζέι-μπι-ελ. Γιατί πολλοί λένε το τζέι (J) τζι (G);

Ποιό βίντεο; Δεν αντιλήφθηκα.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.