Jump to content



Recommended Posts

Αυτα κανετε και μας μπερδευετε μεγαλους ανθρωπους. Μολις μαθουμε κατι του αλλαζετε θεση αμαν πια :p

Ευχαριστω τους απο πανω ενοικους

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
τεστ
  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Αυτα κανετε και μας μπερδευετε μεγαλους ανθρωπους.

 

Οι φήμες λένε ότι ήταν ιδέα του χόντα,

 

Και να σκεφτείς ότι ξεκίνησε τόσο ελπιδοφόρα, έβαζε τρία κιλά ααα στην καλημέρα.

 

491287332_.thumb.png.e2be0a00e526f005ff7758df140f369e.png

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

 

Οι φήμες λένε ότι ήταν ιδέα του χόντα,

 

Και να σκεφτείς ότι ξεκίνησε τόσο ελπιδοφόρα, έβαζε τρία κιλά ααα στην καλημέρα.

 

491287332_.thumb.png.e2be0a00e526f005ff7758df140f369e.png

 

 

Αν ψάξεις, θα βρεις και δική μου :p 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Γεια σου καθημερινό πρωινό σπαμέρι.

Μέχρι νεωτέρας, αποχωρώ από το νήμα, καλημεράκηδές μου...

Καλησπέρα και αντίο σας.

  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DEADLAZARUS said:

Μέχρι νεωτέρας, αποχωρώ από το νήμα, καλημεράκηδές μου...

Καλησπέρα και αντίο σας.


νοτ απρούβντ, Επιστρέφεις ασαπ, έφτασε η νεωτέρα. Άμα θες να παραιτείσαι ελεύθερα να πα να γίνεις υπουργός οικονομικών στην Τουρκία ή γαμπρός του Ερντογάν. Εδώ δεν υπάρχουν επιλογές. 

Μέχρι κι ο p55 θα το φάει το σαντουιτσάκι του με τόνο και μουστάρδα, αν βρει και κάνα πρασινοειδές, κάτι λίγο κοκκινοειδές σε τσίλι βέρσιον, κάνα καλαμπόκι, μπορεί κι αυγό σφιχτό. το ψωμί να ναι από εκείνα που τρώγονται.
Κονσέρβα τόνος = δεν υπάρχουν επιλογές. Διαφυγή καμία, θα την φας θες δεν θες.
Οι πλούσιοι μπορούν σε βαζάκι, Αλονήσου, να της δείξουμε της ενβίντια τι θα γίνουν τα λεφτά της 3090.
Οι φτωχοί μπορούν σε βαζάκι ρίο μάρε, να πάρουν μια ιδέα από τη ζωή των πλούσιων. Τα ρίο μάρε κάπου κάπου εμφανίζονται σε έκπτωση, συστηματικά.

Η λύση: λίγες φορές, Αλονήσου. Καζάν καζάν.
Αν πέσεις στην παγίδα του ρίο μάρε θα γίνεις Στεργίου. Θα πήξεις στον τόνο, θα σκέφτεσαι την αυτοκτονία, θα πεταχτεί κάποιος ανώμαλος να σου προτείνει ψιλοκομμένο κόλιανδρο. Δεν ειν' καλά πραγματάκια αυτά.

Αλονήσου και με το μαλακό.
Το ποστ του Λάζαρους έχει ακυρωθεί. επιστρέφει κι επειδή λύγισε, κιότεψε, η τιμωρία του είναι ότι κατά την επιστροφή εκτός απο καλημεροκαλησπέρες φορτώνεται και τις παπαλίνες. 
 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, minast said:

Μετά από ψηφοφορία, αποφάσισα ότι δεν μας αρέσουν ;).

 

Δε μου πέφτει λόγος, αλλά θα ήταν ωραία να ανάβουν πράσινα όταν το μέλος είναι online και σβηστά όταν είναι offline.

Oh, wait!! Έτσι ήταν παλιά και έτσι θα έπρεπε να παραμείνει.

Άντε με τους νεωτερισμούς πια! :p

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ. Να μην βάλετε τίποτις άλλα χρωματάκια, όχι κάνα πορφυρό/κυανούν, μόνο πράσινο/κόκκινο αλλιώς θα μπερδευόμαστε και δεν θα ξέρουμε πότε να πατήσουμε το γκάζι. Ότι διαλέξει ο Πετα να οδηγεί συγκεντρωμένος.

Εδώ παίρνετε δωράκι και την σκηνή στο κέντρο διασκέδασης, που θεωρείται για κάποιον λόγο που έχω ξεχάσει από τις μεγάλες σκηνές στην ιστορία του κινηματογράφου, αφιερωμένη στον Βασιλιά Λάζαρους στ τέλος είναι το τραγουδάκι Του. «Γύρνα ξανά».
 

 
 

Link to comment
Share on other sites

 

πριν 42 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Μέχρι κι ο p55 θα το φάει το σαντουιτσάκι του με τόνο και μουστάρδα

Το μενού σήμερα είχε ραδίκια ιταλικά, κεφτεδάκια, φετούλα και πατατούλες, τι να φτουρήσει μετά ο τόνος ?

Δεν έχω και κανένα γατί γμτ.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.