Jump to content



Recommended Posts

:confused::confused:

53 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

Το ίδιο χρώμα είναι, ειδικά για εσάς τους πεμπβέδοτρόφους.

 

Πολύ σωστά έγραψες "πεμπβέδοτρόφος" και όχι "πεμπβέδοφόρος" διότι τόσα χρόνια που το έχω, το έχω ταΐσει πολύ καλά!!

Spoiler

:weep:

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Αμάν. Σήμερα του Αγίου Μηνα; Να είσαι καλά Κα΄ρμεν, με έσωσες. (ήξερα το 11 αλλά όχι ότι σήμερα είναι 11)
Μηνά χρόνια σου πολλά και καλά αν γιορτάζεις. ΑΝ. ΑΝ.
Γιατί υπάρχει ο Μηνάς που γιορτάζει αλλά υπάρχει κι ο Μίνως που είναι η Αλήθεια. Το οποίο Μίνως είναι το γνήσιο πράγμα, you get what I mean και με αυτόν τον τρόπο θα ευχηθώ εκεί που μου θύμησε η Κάρμεν.
Θα το εορτάζεις λοιπόν Μηνά του δεΛαμπ, το αξίζεις, θα πιεις και δυο ρακές αλλά... Δεν ξεχνάμε το αληθινό δικό μας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

Buenas tardes a todos

 

 

xardalias_pool_ert.jpg?itok=kcuVhYg0
WWW.SKAI.GR

Δεν καταργούνται τα SMS στον πενταψήφιο αριθμό 13033 τις ώρες της απαγόρευσης.

 

 

H Σωστή καλησπέρα συνοδεύεται και από καλές ειδήσεις. 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Θενκς αρχηγούλη έχει ωραία μουσικούλα . Με εμπνέει να σου ρίξω και να τραγουδάω αν είμαστε συμπαίκτες. Σε ένα σημείο πήρε το μάτι μου κάτι αεροπλάνα. Πρέπει να ναι μεγάλη μουφα τα τρέιλερς, είχε και στο CIV και στο παλιό AofE κάτι τέτοια ταινιάκια. Οι διαφημίσεις που προσφέρονται διάφορες Άλισον αν αγοράσεις κοκακολίτσα και γκοφρέτες πιο αληθινές είναι.
Ο Κούκη ρίχνει καμια κανονιά ή μόνο οδηγεί; Να μαζεύετε ποντάκια εσείς οι δυο που με εκπροσωπείτε.

Αν δεν έχει αεροπλάνα το παιχνιδάκι, θα φοράς ροζ φουστίτσα από τούλι όταν είναι να παίξεις. Σαν μια μπομπονιέρα θα εμφανίζεσαι.

θέλει άλλη μουσικούλα ο Κούκη. Κάνα Βουρτζουμ.

Έγινε επεξεργασία από salde
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Θενκς αρχηγούλη έχει ωραία μουσικούλα . Με εμπνέει να σου ρίξω και να τραγουδάω αν είμαστε συμπαίκτες. Σε ένα σημείο πήρε το μάτι μου κάτι αεροπλάνα. Πρέπει να ναι μεγάλη μουφα τα τρέιλερς, είχε και στο CIV και στο παλιό AofE κάτι τέτοια ταινιάκια. Οι διαφημίσεις που προσφέρονται διάφορες Άλισον αν αγοράσεις κοκακολίτσα και γκοφρέτες πιο αληθινές είναι.
Ο Κούκη ρίχνει καμια κανονιά ή μόνο οδηγεί; Να μαζεύετε ποντάκια εσείς οι δυο που με εκπροσωπείτε.

Αν δεν έχει αεροπλάνα το παιχνιδάκι, θα φοράς ροζ φουστίτσα από τούλι όταν είναι να παίξεις. Σαν μια μπομπονιέρα θα εμφανίζεσαι.

θέλει άλλη μουσικούλα ο Κούκη. Κάνα Βουρτζουμ.

world-of-warplanes_social.jpg
WORLDOFWARPLANES.EU

World of Warplanes: free-to-play online game. Official website of brand new MMO dedicated to World War II military aircraft. Get airborne!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.