Jump to content



Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος p55 έγραψε:

Παίζετε παιχνίδια με τανκς και με αεροπλάνα, με πλοία δεν έχετε τίποτα ? :hehe:

 

 

wows_social_1.jpg
WORLDOFWARSHIPS.EU

World of Warships - free-to-play naval warfare-themed massively multiplayer game from Wargaming. Get the latest news and developments here and play for free!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος p55 έγραψε:

Παίζετε παιχνίδια με τανκς και με αεροπλάνα, με πλοία δεν έχετε τίποτα ? :hehe:

Δεν ξέρουν κολύμπι σε περίπτωση που τους βυθίσουν και τα έχουν αφήσει στην απ έξω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος UltraB έγραψε:

Δεν ξέρουν κολύμπι σε περίπτωση που τους βυθίσουν και τα έχουν αφήσει στην απ έξω.

 

προσωπικα θέλω να έχει έστω λιγη δράση για να μην κοιμάμαι στο πληκτρολόγιο.

Τα βαπόρια έχουν λιγοτερη σασπένς από προβατακια που βόσκουν.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς p55. Ο Λάζαρους μου λείπει. Έβλεπα την καλημέρα, ήξερα, είναι πρωί, δε χρειαζόταν να κοιτώ ρολόγια, δε χρειαζόταν να ψάχνω ήλιο. Έβλεπα και κάνα καρτούν. Ήταν και συνοριοφύλακας, ήξερα ότι δεν έχει γίνει εισβολή, δε χρειαζόταν να ψάχνω τις ειδήσεις, δε χρειαζόταν να χω τηλεόραση Γιώργο Αυτιά. Τώρα τι;  Μου λείπει ήδη.

Το μόνο καλό είναι ότι επιτέλους έχουμε πόλεμο στο ΠΟΘ. Άσφαιρο, μούφα πόλεμο γιατί τα ΄χει κερδίσει από τα αποδυτήρια ο Κούκη κι ο Ούλτρας. Εξήγησαν εκεί πέρα τι συμβαίνει μ' αρεοπλάνα και βαπόρια και πισι, το 'στρωσε με μπουλντόζα ο Ούλτρας και το αστρολαβάκι στην άσφαλτο με το Ντουμ, το παλεύει όμως το αστρολαβάκι εκεί απ' τα πατώματα οπότε οκ. Κουτσα στραβά κάτι γίνεται.
Hasta pronto.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

ακριβώς p55. Ο Λάζαρους μου λείπει.

 

Εδώ γύρω τριγυρνάει, απλά τώρα τσιλημπουρδίζει στις κάρτες γραφικών της AMD και στις οθόνες και κάνει οφθαλμόλουτρο.

Που θα πάει μια σταλιά παιδί ? Πάλι εδώ θα γυρίσει και εμείς με την μεγαλοψυχία που μας διακρίνει θα τον καλοδεχτούμε στη στοργική μας αγκαλιά. 

 

Μία ώρα πριν, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Ηρθα! Αγαλιαστε!

Καλημερα σας ?

 

O φίλος σου που είναι ? Μπας και τον παρέσυρε ο  Λάζαρους ?

 

Fmes15.thumb.jpg.5fd6a68e482313244109448b8223a65e.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρομερή τρολιά Shaman, με βαθύ νόημα σε άλλο νήμα.
Πέτα, όταν πάμε για το Χρέος, θα πάμε μετά να γυρίσουμε το κουμπάκι στον ενισχυτή του αστρολάβου. Θα το πάμε στο eleven.

(o ενισχυτής είναι μια συσκευή για να ενισχύει τον ήχο από την πηγή. Amplifier. Φαντάζομαι είχατε τέτοια τον καιρο των γουίντοζ seven. Αν δεν ξέρεις και σου ακούγεται κινεζικο, μη σε νοιάζει, απλώς ένα κουμπάκι θα γυρίσεις εσύ, δεν είν' δύσκολο)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, salde said:

(o ενισχυτής είναι μια συσκευή για να ενισχύει τον ήχο από την πηγή. Amplifier. Φαντάζομαι είχατε τέτοια τον καιρο των γουίντοζ seven. Αν δεν ξέρεις και σου ακούγεται κινεζικο, μη σε νοιάζει, απλώς ένα κουμπάκι θα γυρίσεις εσύ, δεν είν' δύσκολο)

 

Παλιά είχα. Τώρα έχω ενεργά ηχεία. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.