Jump to content



Recommended Posts

πριν 3 λεπτά, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Αν έκανες reinstall με τα απλά textures και κάνει το ίδιο, τσέκαρε το πισι για miners/trojans.

 

Το δοκίμασα και αυτό αλλά lol μόλις θυμήθηκα τι είχα κάνει και το π8δ7ξα. 😳

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Το δοκίμασα και αυτό αλλά lol μόλις θυμήθηκα τι είχα κάνει και το π8δ7ξα. 😳

 

Drop το folder θέλει και σίγουρα delete τα shader files. Αυτά την κάνουν την ζημιά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Drop το folder θέλει και σίγουρα delete τα shader files. Αυτά την κάνουν την ζημιά.

 

Έχω κι εγώ ένα θεματακι, σε windows 10 λάπτοπ η φωτεινότητα αλλάζει ανάλογα με το περιεχόμενο (φωτεινό/σκοτεινό) που προβάλλει, σαν δυναμική αντίθεση κάτι. Από ότι έψαξα είναι energy saving feature. Δεν βρήκα κάποια ρύθμιση και μέσω registry δεν διορθώθηκε. Μπορώ να το απενεργοποιήσω?

  • Like 2
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

 

Έχω κι εγώ ένα θεματακι, σε windows 10 λάπτοπ η φωτεινότητα αλλάζει ανάλογα με το περιεχόμενο (φωτεινό/σκοτεινό) που προβάλλει, σαν δυναμική αντίθεση κάτι. Από ότι έψαξα είναι energy saving feature. Δεν βρήκα κάποια ρύθμιση και μέσω registry δεν διορθώθηκε. Μπορώ να το απενεργοποιήσω?

 

Ασε ρε

 

Trigger Reaction GIF by MOODMAN

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

 

Έχω κι εγώ ένα θεματακι, σε windows 10 λάπτοπ η φωτεινότητα αλλάζει ανάλογα με το περιεχόμενο (φωτεινό/σκοτεινό) που προβάλλει, σαν δυναμική αντίθεση κάτι. Από ότι έψαξα είναι energy saving feature. Δεν βρήκα κάποια ρύθμιση και μέσω registry δεν διορθώθηκε. Μπορώ να το απενεργοποιήσω?

 

Windows? Moνο Linux και ΜacOS εδώ, σόρρυ.

 

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.