Jump to content



Recommended Posts

αρχηγούλη! μου έλειψες τόσο. Καλό σου βραδάκυ. Νέα Ορλεάνη έφτασε η χάρη Σου ή Σε τραβολογάνε σε καμιά Νιγηρία και βρίσκεις τόσο αισιόδοξα γκιφς; Πάντως στη θέση του Proteas θα την ακύρωνα την παλιοάδεια. Μία ο Γιαγκ με την ναυσιπλοΐα πρωί πρωί (τρομερό βίντεο) μία ο αρχηγούλης με τις μουσικές ανησυχίες ούτε σε βαρκούλα λούνα παρκ δεν θα έμπαινα σήμερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολο τον κοσμο για αρχη. Ας τους να ποσταρουν οσα μποφορια, μετρα και κηδειες θελουν.

Παιρνω ζακετα, μπρατσακια, κουβαδακι για μυδια, ψησταρια, κανα 2 κιλα λεμονια και παω παραλια.

4 και σημερα και απο τι βλεπω σημερα θα κανει μια υπεροχη μερα. Να περασετε καλα οπου και να'στε.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

επίσης καλά να περάσεις. Μπουένος ντίας στο χριστεπώνυμο πλήρωμα. Να πλένετε τα χέρια σας, να κρατάτε τις αποστάσεις και να μην χτενίζετε το μαλλί όπως στη χθεσινή γελοιογραφία της κυρίας Κόκκινης. Θέλει να μας εξευτελίσει ο Αρκάς, όσους χαρίσαμε την τρίχα μας στην Μητέρα Γη. Δεν είμαστε τέτοιοι!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, astrolabos said:

Όταν κόψεις τις καλημέρες

άσε τα αστεία αρχηγέ. Είπαμε οκ με τον κόλιανδρο, ας το ανεχθούμε. Μη μου πεις ότι θα μας προκύψεις και καλοκαιράκιας τώρα; Θα υποφέρουμε εδώ πέρα, ούτε 15 Μαΐου κι άρχισαν να μιλάν για σαραντάρια.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

άσε τα αστεία αρχηγέ. Είπαμε οκ με τον κόλιανδρο, ας το ανεχθούμε. Μη μου πεις ότι θα μας προκύψεις και καλοκαιράκιας τώρα; Θα υποφέρουμε εδώ πέρα, ούτε 15 Μαΐου κι άρχισαν να μιλάν για σαραντάρια.

 

Οι καλημεράκηδες είναι στην πλειοψηφία τους καλοκαιράκηδες. Το καλό καλοκαίρι για μένα έχει την ίδια αξία με τη καλημέρα :p 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, astrolabos said:

Το καλό καλοκαίρι για μένα έχει την ίδια αξία με τη καλημέρα

το ΄σωσες ατιμούτσικο! Αν και οι καλημεράκηδες είναι καλά παιδιά, μπορεί να χουν κάποιες αδυναμίες αλλά ξέρουν να εκτιμούν μια δροσερή άνοιξη, ένα μελαγχολικό φθινόπωρο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:
Solonos-Kalimera-320x320.jpg
POPAGANDA.GR

Ο street artist Δημήρης Κολέτσης, γεμίζει την πόλη «Καλημέρες». 

 

 

 

Με τον Δημήτρη είμασταν συμμαθητές στο δημοτικό. Φανταστικό ατομάκι. Στη περίπτωσή του και μόνο 

 

WsEZV3n.gif

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Η καλημέρα ανήκει σε όλους και όχι σε λίγους ή μια ομάδα.

Όχι στο νεποτισμό, την ευνοιοκρατία και τον φαβοριτισμό στις καλημέρες.

Καλημέρα σε όλους. Hasta la buenos dias siempre.:bleh:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

μια δροσερή άνοιξη, ένα μελαγχολικό φθινόπωρο.

Ενα ταπεινο χαμομηλακι

πριν 29 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

φαβοριτισμό στις καλημέρες

Ποτε αφησαν φαβοριτες οι καλημερες; ?

 

Μερα καλη ωρε!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Ποτε αφησαν φαβοριτες οι καλημερες; ?

Από τότε που άρχισαν την γκρίνια οι καλημέρο-haters drama queens.:hehe:

 

lips-that-touch-liquor-960x1024.thumb.jpg.c68e6b35c6263f0f9967ba43b6ad9d46.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, PetrosD said:

Ματίνα εσύ

πώς ξέρεις τ΄ονομά μου; Το έχω ινκόγκνιτο σε πάμπλικ ράουμ.

Στον αγαπητό ψάχνε-βρίσκε μια μόνο λέξη θα π-ι-ούμε: Dilmah. Πράσινο με γιασεμί.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, salde said:

πώς ξέρεις τ΄ονομά μου; Το έχω ινκόγκνιτο σε πάμπλικ ράουμ.

Στον αγαπητό ψάχνε-βρίσκε μια μόνο λέξη θα π-ι-ούμε: Dilmah. Πράσινο με γιασεμί.

 

Μόνο το όνομα; Έχω και φωτογραφίες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.