Jump to content



Recommended Posts

15 minutes ago, PetrosD said:

Έχω και φωτογραφίες!


ελπίζω όχι εκείνες μέσα στο αυτοκίνητό σου με σένα να οδηγείς!  'Εχω διαβάσει ότι είσαι λίγο ατιθασούλης στο τιμόνι και στο γκάζι κι αν είναι από εκεί δικές μου φωτογραφίες δεν θα βλέπονται μόνο, θα μυρίζουν κιόλας!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

ΕΣΥ τα γράφεις δεξιά κι αριστερά. Έχω κανονίσει να 'σαι μαζί και στην Καλαμάτα όταν πάμε να ξεριζώσουμε τον κόλιανδρο, είναι κι ο Λάκιςςς άλλος Ακράτητος από μόνος του, αυτό μου λειπε να μου τον ντοπάρεις στην διαδρομή. Με έχετε αγχώσει, μου φαίνεται θα σας πάρω να πάμε με ΚΤΕΛ για σιγουριά αν δε βάλετε μυαλό.
Τι φταίει ο άμοιρος ο Γκομάρ, δεν έχει σχέση με αυτά.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GoMaR said:

Γκόμαρ ειναι!!!

Δεν το έχω διαβάσει ούτε μισή φορά τα πολύ λιγότερα χρόνια που διαβάζω συστηματικά εδώ. Τα γράφουν αυτά τα πράγματα κάπως, κάπου ή έστω ανανεώνουν την πληροφορία ανά περιόδους. Επομένως από δω και μπρος, Γκόμαρ. :p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GoMaR έγραψε:

Το οτι ειμαι 14 χρονια στο φορουμ και συνεχιζουν να με λενε Γκομάρ με ξεπερναει ?
Γκόμαρ ειναι!!!
 

Γομάρ της Φωκίωνος Νέγρη είσαι, σταμάτα?..

 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

τζίφος το τζιφ, ούτε με αι πι ες ούτε με δελαμπ 2020... Κοίτα να προλάβεις να σου κάνει κάνα μάθημα ο Λάζαρους πώς να τα καταφέρνεις γιατί έβγαλε η Powercolor 5600 ΑΜΔ καρτούλα για ζεστασιά στο ιγλού και σε λίγο καιρό δεν θα προλαβαίνει ούτε καλημέρα να μας πει. Όλο το ίντερνετ θα ψάχνει βιντεατουτόριαλς του Λάζαρους με οδηγίες αντερβόλτινγκ δεν θα προλαβαίνει να σε βοηθήσει.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. 

Τι έγινε, σας πείραξε η ζέστη;

 

Μία ώρα πριν, το μέλος p55 έγραψε:

0000.thumb.png.439ad7b3a3c898b5582fd4ee99e90338.png

 

Είτε κοιμούνται ή το παίζουν δύσκολοι.

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/an4KYBz_460svav1.mp4

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.