Jump to content



Recommended Posts

43 minutes ago, salde said:

Σωστά. Αν περίμενε από σένα χαχα, ενώ από κει που περιμένει τώρα έπιασαν το τζόκερ. ?

Ελπίζω να 'φαγες κάνα ψάρι φρέσκο στην Κάλυμνο, είναι από τα καλύτερα που μπορώ να σκεφτώ για τέτοια γεύματα. Ήταν τουλάχιστον.

 

Έφαγα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

Δεν το περίμενα ότι μπορούσε να εξηγηθεί με τη λογική.

Δεν μπορει.. ?

πριν 7 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Άλλος @ΓιαγκΤ μας βρήκε :p 

Ειχαμε χαθει;

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, astrolabos said:

Όχι εγώ, αυτός. 1-0.

Συγκεντρώσου στα σπουδαία κι άσε τα σκορ γιατί θα 'χουμε παρατράγουδα από Οκτώβριο. Θα μας έχουν κατσικωθεί και τα κουνούπια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αρχηγέ βρες άλλο τζίφι για την περίσταση, αν υπάρχει κατάλληλο δλδ, εκείνο που έβαλες είναι σαν να μην μπήκε ποτέ.

«Βλέπω την Ρόζα κι αμέσως μου έρχεσαι στο μυαλό»

Χάνουμε 0-666, δεν σώζεται με κλασσικά τζίφι. Δράσε με ταχύτητα πριν το πάρουν είδηση πολλοί. Είμαι φίλος σου και πονώ για σένα.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος salde έγραψε:

Αρχηγέ βρες άλλο τζίφι για την περίσταση, αν υπάρχει κατάλληλο δλδ, εκείνο που έβαλες είναι σαν να μην μπήκε ποτέ.

«Βλέπω την Ρόζα κι αμέσως μου έρχεσαι στο μυαλό»

Χάνουμε 0-666, δεν σώζεται με κλασσικά τζίφι. Δράσε με ταχύτητα πριν το πάρουν είδηση πολλοί. Είμαι φίλος σου και πονώ για σένα.

 

benedict cumberbatch drinking GIF

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.