Jump to content



Recommended Posts

37 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Ο σύντροφος Λένιν αγωνίστηκε και είχε 9 Rolls Royce, και εσύ αν αγωνιστείς να μπορείς να έχεις τόσες.

Το προλεταριάτο μόνο του σφυρηλατεί το μέλλον του στο αμόνι του ταξικού αγώνα.


αυτό λέμε σύντροφε κομισάριε. Τις RR θα τις έχουν οι πιονέροι αγωνιστές. Εμείς μονάχα δίνουμε αγώνα για κουρσάρες άνετες με όριο ταχύτητας τα 10km/h. Εσείς οι συβαρίτες με τα γκάζια θα ανταμειφθείτε με ότι σφυρηλατήσατε. Όχι να μας φάτε και το αντίδωρο όταν έρθει η στιγμή της ανταμοιβής.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

εμε΄΄ις τα ξέρουμε αυτά αρχηγέ. Σας τα λέγαμε χρόνια. Μας δείχνατε κάτι φωλιές για κατσαρίδες, μας λε΄γατε αεροδυναμικά, αυτά που κάνεις εσύ η φωλιά ακόμα καλύτερα, μόνο καμηλιέρηδες αγοράζουν RR, τσουρέκια. Μέχρι και την RR παρασύρατε να βγάζει διαφημισούλες από ΙΕΚ Τupperman, «RR σταθμευμένη, κάθεται όρθιος στην πόρτα του οδηγού, ο υπάλληλος οδηγός με το καπελάκι, «βρες το λάθος» «αυτό το αυτοκίνητο το οδηγείς μόνος σου δεν προσλαμβάνεις οδηγό». Τι μας λες ρε μεγάλε τάππερμαν, και οδηγό θα έχουμε και στο πίσω κάθισμα για ασφάλεια θα καθόμαστε και θωρακισμένο θα το παραγγείλουμε.

Ε όχι να μας τις φάτε τώρα που ΄ρθε η στιγμή. RR μόνο οι άξιοι αγωνιστές. Μπέρτσεν, σαλντέ. Έχουμε τους σεΐχηδες, θα χουμε και σένα; 

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Εσύ κέντρο είσαι, τί να το κάνεις, όλα είναι πέντε λεπτά με τα πόδια από σένα.

Ο Μπερτσεν μένει στο Ελ Πιζόν και θα πάρει όχημα αντίστοιχο τους στάτους του. 

 

Spoiler

6 «καγκουριές» που κάναμε στ' αμάξια μας μικροί για να γίνουν... βρομόγκαζα!

 

 

Εγώ κοιτάω να δω τι θα πάρω για να το έχω στον καινούριο τόπο που θα μετακομίσω προσεχώς. Το ένα το βρήκα και είναι το παρακάτω. Απλά δεν ξέρω αν θέλω τίποτε άλλο για να κλείσω το σετάκι.

 

Spoiler

Campervan review: Rolling Homes Expedition campervan - Reviews - Motorhomes  & Campervans - Out and About Live

 

Rolling Home Expedition | the official photos of the fitted van | Web24 News

 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Εγώ κοιτάω να δω τι θα πάρω για να το έχω στον καινούριο τόπο που θα μετακομίσω προσεχώς.

 

Θα πας να ζήσεις off the grid δηλαδή ; Tέτοιο θα έπαιρνε ο unabomber version 2.0.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

 

  Reveal hidden contents

 

 

Εγώ κοιτάω να δω τι θα πάρω για να το έχω στον καινούριο τόπο που θα μετακομίσω προσεχώς. Το ένα το βρήκα και είναι το παρακάτω. Απλά δεν ξέρω αν θέλω τίποτε άλλο για να κλείσω το σετάκι.

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

IMG_20210111_213432.jpg

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

θα έλεγα επιβάλλεται και κάποιο άλλο. Σετάκι πάνε αυτά, σκέτα είναι λίγο δύσχρηστα για απλά πήγαιν-έλα. Δεύτερον, μέγα λάθος να το δείξεις εδώ. Ήδη άρχισαν τα όργανα. Με τέτοια κουβαλάνε τα ξαδέρφια του Χόντα προς την περιοχή του και προς την περιοχή του αρχηγούλη. Ποιος γιουναμπόμπερ, για γιουνάνντολμάταξί σε θεωρούν τώρα. Πήγες μόνος σου, αυτοβούλως και κατέστης αυτομάτως ύποπτος.

Ήδη ο Χόντα κι ο αστρολάβος είναι με το τηλέφωνο στο χέρι. Έβγαλαν απ το συρτάρι το Πανίνι άλμπουμ με αυτοκολλητάκια Δήμος Σταρένιος-Αρτέμης Μάτσας και ξερογλείφονται. Ετοιμάσου για επισκέψεις δημόσιων οργάνων. 

Όσο για μένα τι πέντε λεπτά... Θέλω κι εγώ να το κάνω όπως ο Πέτα, να βγαίνω από το σπίτι, να κάθομαι στην RR να πίνω εκεί τις μπύρες μου.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Με τέτοια κουβαλάνε τα ξαδέρφια του Χόντα προς την περιοχή του και προς την περιοχή του αρχηγούλη.

 

Για να καταλάβετε πόσο σαβάζ είστε, αυτό είναι το ακριβότερο όχημα της φολξβαγκεν στα 275.000 ευρώ.

Αυτοι το πολύ να έχουν τογιοτα χιλουξ και σουζουκι ντιμαξ των 15κ ευρώ. Οπως οι  δλδ ο καβασακις και αστρος.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

εσύ Αρχηγούλη είσαι τυχερός που κερδίσαμε τζόκερ εχθές και γλεντάμε.

4000 Λευτέρης Πανταζής αρχηγούλη. Μέχρι να μας φτάσει από το 45 που μετράει ο Τάκης, ο Χαϊλάντερ θα γίνουμε. Ούτε σε 3900 ανθρώπινα χρόνια. 

Εδιτ: παρεμβλήθη ο σύντροφος. Ναι τι 275.000. Πρώτον μου αρέσει εμένα. Τα ντολμάτουτού ήταν Ντάτσια και Ρενώ νομίζω. Δεύτερον τι σχέση έχει η τιμή; Της VW σχέδιο είναι, να μας εποικίσουν να πρέπει να βγαίνουμε στα δάση. Τζάμπα τους τα δίνουν.

Για καβασάκι που λες, το σετάκι μπορεί να είναι με μηχανάρα αν βολεύει το περιβάλλον κι οι καιροί. Όχι νιππον όμως, ταξιδιάρικη BMW ή παρόμοια.

Έγινε επεξεργασία από salde
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

αυτό είναι το ακριβότερο όχημα της φολξβαγκεν στα 275.000 ευρώ.

 

 

Μόνο; Τζάμπα πράμα δηλαδή. 

Μισό, να πω ένα μπράβο στην Volkswagen. 

https://i.imgur.com/obrHiOx.mp4

 

:hehe:

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

εύγε, είναι μαραθώνιος όχι σπριντ. Εγώ δεν το καταλαβαίνω όσο θα ήθελα οπότε δεν συμμετέχω (μακάρι να χα το ένα χιλιοστό αυτής της αυτοκυριαρχίας στο φαγητό) αλλά πέρα από πλάκες συνήθως έχω αντίθετη α΄ποψη από τον συμφορουμίτη που ευχήθηκε 0,00001. «αφού δεν γίνομαι εγώ δισεκατομμυριούχος, καλύτερα να γίνει κάποιος που ξέρω παρά κάποιος που δεν ξέρω». Τέλος πάντων, ranting.

On topic τώρα, αυτό είναι το μεγαλείο της Νίκης μας. Το δικό σας τζόκερ ναι μεν είναι πολύ προτιμότερο αλλά προορίζεται για την τσέπη διαφόρων VW. Το δικό μας (του αρχηγούλη+μουα) από υλικά αγαθά μας αγοράζει κοπανιστό αέρα αλλά μας χαρίζει ειστήριο στην αθανασία. Ούτε σε 10.000 χρόνια δεν μας το παιρνει καμιά VW, κανείς άνθρωπος πια. Καθαρίσαμε μια και καλή με τον αρχηγούλη. (εκτός αν ήταν μούφα η είδηση  του Μπέρτσεν, παλι θα το χειριστώ αλλά καλύτερα να μην ήταν μούφα).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, PetrosD said:

Μη ξεχνάς τον κινητήρα BMW.

up to eleven;

Σχέδιο = δεν είναι το μηχανολογικό σχέδιο.
Σχέδιο =

Spoiler

Συνωμοσία. τους δίνει τζάμπα -όχι στον κούκις, στον μεταφορέα- το κάρο, εκείνος κουβαλάει πληθυσμό από τον Έβρο στην αυλή του Χόντα, μετά έρχονται Ομόνοια, καταλαβαίνεις; Για να μας αλλοιώσουν, να μου αλλοιώσουν τον Αστρολάβο που ναι κσανθός κι ασπρούλης, να γίνει πιο σκουρούλης, να μας πάρουν και τις δουλειές να κάθονται καραντίνα στη θέση μας, μετά θα είναι σκουρούλης ο Αστρο, θα πεθάνει ο βασιλιάς στη ζουαζιλάνδη που ναι η μεγάλη μας ώρα, ενώ θα πηγαίναμε ωραίοι, κσανθοί ασπρούληδες να τους πούμε «θυμάστε την Υπόσχεση; που χε έρθει παλιά ο θεός και σας είχε υποσχεθεί αν κάνετε θυσίες ότιθα σας στείλει τον γιό του;» αυττοί θα πουν «ναι θυμόμαστε, μας ξέχασε ο θεός, παραμύθια», εκεί θα πεταχτώ εγώ να πω «όχι δεν είναι παραμύθια, κοιτάχτε Αυτόν», θα δείξω τον Αστρολάβο, θα πως «να ο Εκλεκτός ο Νέος Βασιλιάς», θα τον γδύσουν να του φορέσουν την λεοντή, θα φοράει και το σκουφάκι του μπλεκ, μετά θα ρωτήσουν εσύ τι είσαι, θα τους πω σύμβουλος του βασιλιά, (όπως αντιλαμβάνεσαι δεν θα χρειάζεται να φοράω λεοντή και σκουφάκι), μετά θα βάζουμε φόρους, αν είσαι καλός αι δεν τρως καζάν ντιπι ίσως σε καλέσουμε για διακοπές κάποια μέρα εκεί κάτω, όλα ευτυχία.
Ενώ άμα μου τον έχουν κάνει από εδώ πέρα σκουρούλη μετά εκεί δεν θα μας πιστέψουν και θα πάει ο Πόρσες να κάνει τον βασιλιά. ΟΚ τώρα; Κατανόησες το σχέδιο της VW να μου αλλοιώσουν τον Βασιλιά; 



κι αντί να σκέφτεσαι μπροστά εσένα το ζόρι σου είναι αν ο κινητήρας είναι του Φερδινάνδου ή του Πεχ η του Πουχ ή του Μπεεμβε; Δικός μας δεν είναι πάντως. Για μηχανή είπαμε ΜπεΕμΒε ή παρόμοιο. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.