Jump to content



Recommended Posts

On 4/1/2021 at 4:20 PM, salde said:

να πατάς και τη διπλή διαχωριστική τώρα που ο Πέτα ορκίστηκε πως δεν ξαναπλησιάζει εκεί. «Μετανιώνω για όσα λάθη έχω κάνει, από σήμερα θα γίνω άνθρωπος» μου έγραψε. 25km/h max speed αν δεν έχει κοντά διάβαση.

 

Μόνο η 1η έχει άλλα τόσα και 5 ακόμα!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Μόνο η 1η έχει άλλα τόσα και 5 ακόμα!

 

6.

Ξέχασες να μετρήσεις την τρίτη που πέταει και την ξαναβάζεις. Μετράει σαν εξτρα ταχύτητα.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

κοίτα να συμμορφωθείς και να μην κάνεις παρέα με τον Κούκη και τους άλλους. 100 μέτρα απόσταση από το μπροστινό αυτοκίνητο θα κρατάς ο΄ταν είσαι με 25χλμ. Αν είσαι πιο φρόνιμος και μένεις στα σίγουρα 10-15 σου επιτρέπω να πλησιάζεις στα 80 μέτρα. Δε φαντάζομαι να έχεις τίποτα ηχοσυστήματα μέσα στο αυτοκίνητο. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος schumifer έγραψε:

@p55 Να υποθέσω ότι λόγω δουλειάς έχεις το photoshop πιο εύκαιρο κι από μολύβι ;

 

Καμία σχέση, η εξοικείωση μου με το photoshop είναι όση  έχει ο Αστρολάβος με τις καλημέρες. :hehe:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.