Jump to content



Recommended Posts

δεν σου 'πα να μη μιλάς με αυτούς; Θέλουν μόνο να σε παρασύρουν. Είναι σε φόρμα ο άλλος τώρα που έρχεται το καλοκαίρι, πάρε roundabout για απάντηση. Ο αστροτσίπρας, στροφή 360°.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, astrolabos said:

 

Γιατί είναι Καλαματιανά :p 

 

 

Ναι, αλλά τί είναι αυτό που τα διαφοροποιεί από αυτά άλλων πόλεων;

8 minutes ago, salde said:

δεν σου 'πα να μη μιλάς με αυτούς; Θέλουν μόνο να σε παρασύρουν. Είναι σε φόρμα ο άλλος τώρα που έρχεται το καλοκαίρι, πάρε roundabout για απάντηση. Ο αστροτσίπρας, στροφή 360°.

 

 

Σε ενάμιση δύο μηνάκια, θα είμαι και εγώ σε φόρμα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PetrosD said:

Σε ενάμιση δύο μηνάκια, θα είμαι και εγώ σε φόρμα!


Nα τους εξηγήσεις ότι ακολουθείς το απόρρητο Ραμποπρόγραμμα εκγύμνασης από NASA και NAVY SEALS/Special Operations που σου έδωσα. Τούτοι δω μπορεί να νομίζουν πως εννοείς καμιά φόρμα κέικ, πως παράτησες το Χρέος και τρέχεις γι΄ αρραβωνιάσματα με καμιά καλαματιανή Μάτα Χάρι, με καμιά Σαλώμη, πως έχεις το νου σου στην Ικαρία. Μην ξεθαρρεύει το γλαστράκι.
 

Πρόσεχε γατί πληροφορήθηκα από τους πράκτορες μας πως σχεδιάζουν να σου στείλουν τον Γιάγκο να σε ταΐσει. Έχε το νου σου, θα σε πήξει στα Ε και τις τοξίνες για να χάσεις μυϊκή μάζα. Υγιεινή διατροφή, ύπνο, ενυδατική προσώπου, γυμναστική, διάβασμα, ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΤΑΧΥ, αυτοσυγκέντρωση -ειδικά στην μπανιέρα θα είσαι απόλυτα αυτοσυγκεντρωμένος. Οινόπνευμα 70% στα χέρια τακτικά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Come On Time GIF by Liverpool FC

να πω μια καλημέρα. Καλημέρα...

 

Μία ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

Τις βλέπω και ανεβάζω...δύο οι καλημέρες

 

πριν 55 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Τα ρεστα μου και καλημερα ντουκου!

 

aXP6qM7x_700w_0.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Πέτα αντικαλημεράκια,

δες τον φίλο σου τον Χοντα τι παθαίνει. Είναι σχήμα Γης αυτό το χάλι; Τέτοια σας μαθαίνουν στο αντικαλημεροσχολείο; Ούτε τη Γη;

 

1 hour ago, sstav said:

δύο οι καλημέρες

:p όταν ήταν η σειρά να γράψεις τρεις, μου πήγες σε άλλο νήμα να κλαις. Σήμερα τις θυμήθηκες ε.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Come On Time GIF by Liverpool FC

να πω μια καλημέρα. Καλημέρα...

 

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

Τις βλέπω και ανεβάζω...δύο οι καλημέρες

 

πριν 1 ώρα, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Τα ρεστα μου και καλημερα ντουκου!

kokkalis.gif

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.